Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Kącik fanów gier Blizzarda

303 postów w tym temacie

Kurde niemiał przygoda :/ Wpadam do Empiku z nadzieją że książeczka 25 zł kosztuje, mam tyle kaski ,a tu szok 5 zeta mi zabrakło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 23:58, NomenNescio napisał:

To late, to late man. Ja mam tą książkę już od jakiegoś czasu i na razie jej nie czytałem,
bo zajmuje się Wiedźminem. Tak więc aby coś w tym wątku napisać to najpierw chciałem się zapoznać
z treścią tej książeczki.]
Ale jak zwykle Czedwik przed tym faktem zdążył napsuć dużo krwi...

Ja tylko podaję tylko pomniejsze fakty, ale przecież fabuły całej nie zdradziłem.

Dnia 12.03.2007 o 23:58, NomenNescio napisał:

PS Niedługo zamieszczę zdjęcia mojej całej kolekcji książek plus najnowsza :D.

Nie chwal się, ja też mam wszystkie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:24, Czedwik napisał:

>

A ja jeszcze nie ( to jeszcze dajcie sobie czcionka 20 ^ ^) Mam zamiar kupić taką ładną kolekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem to taki żarcik był, że niby całą zabawę mi popsułeś.
A co do chwalenia się to masz rację, bo bardzo lubię te książki fajnie się je czytało, a do tego całą kolekcja na półce prezentuje się ekstra więc jak najbardziej chciałem się nimi pochwalić i ekscytować się ich wyglądem. Tym bardziej, że jest to topic fanów gier Blizza więc miejsce na pisanie o tych książkach włącznie z zamieszczeniem fotek jest jak najbardziej na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:07, skubsa napisał:

A ja jeszcze nie ( to jeszcze dajcie sobie czcionka 20 ^ ^) Mam zamiar kupić taką
ładną kolekcję


Heh spoko zjechaleś tego kolesia za trywialny komentarz. Heh co do ceny to miałeś niespodziankę. Ja też myślałem, że książka będzie tańsza (coś ok. 25 lub 26 zł.), a tu aż 30 zł. Dziwię się, bo lubię ten ekologiczny papier ale on przecież nie jest aż taki drogi. Cenią się chłopaki z Blizza, pewnie prawa autorskie czy koncesja na to sporo kosztowały ISA''ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:00, Gracz 23 napisał:

Ja się nie moge doczekać Diablo III widziałem już trailery super po prostu super



Hmm... A gdzie widziałeś ten trailer możesz podać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:07, Gracz 23 napisał:

> Hmm... A gdzie widziałeś ten trailer możesz podać link?
Dawno patrzałem nie pamiętam ale tu poszukaj http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Diablo+3+trailer&lr=lang_pl


Oto co znalazłem w związku z Diablo 3.
Dyskusja na forum o tym trailerze:
http://www.diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=27412&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=8ed7ec983dee1f77824872c6aa8f ea07
A tu na youtube są trailery:
http://www.youtube.com/watch?v=HLukhuDufaI
Jak na mój gust to feaki, bo zauważyłem scenki z Gildwars (ten smok na końcu) oraz WoW podstawka + dodatek. Nie oznacza to jednak, że Blizz nie pracuje nad d3. Jednak z życia wiem, że pracownicy firmy lubią się tym chwalic na długi czas przed premierą. Więc o tym byłoby na prawdę głosno, a w sumie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:02, NomenNescio napisał:

Heh spoko zjechaleś tego kolesia za trywialny komentarz. Heh co do ceny to miałeś niespodziankę.
Ja też myślałem, że książka będzie tańsza (coś ok. 25 lub 26 zł.), a tu aż 30 zł. Dziwię się,
bo lubię ten ekologiczny papier ale on przecież nie jest aż taki drogi. Cenią się chłopaki
z Blizza, pewnie prawa autorskie czy koncesja na to sporo kosztowały ISA''ę.

Szkoda tylko, że ten papier, na którym książki drukuje ISA po czasie strasznie żółknie. Na początku wygląda dobrze, ale np. taka Krucjata Liberty''ego (kupiona bodajże gdzieś tak w okolicach 2001/2002) obecnie wygląda niezbyt ciekawie pod tym względem. Chociaż naturalnie czytać się da ;)

Jeśli o prawa autorskie chodzi to ISA musiała mieć najwyraźniej problemy przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na to, że Diablo #4 i Warcraft #4 zostały wydane jeszcze w tym samym roku co w USA(2006), natomiast Wojna Starożytnych jest z roku 2004. Jak widać nie potrzeba wiele czasu na przetłumaczenie takiej książki, a sprawa zapewne poszła o licencję (albo Blizzarda, albo Pocket Books).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt może coś być z tymi prawem autorskim w przypadku ISA''y, bo skoro WarCraft trylogia ukazała się tak późno to aż boję się pomyśleć kiedy pojawią się następujące tytuły (może 2008 r.):
1. StarCraft: Queen of Blades
2. StarCraft Ghost: Nova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos wie ktoś co bydzie ze Starcraft:Ghost? Miało wyjść chyba z rok temu a teraz cisza?Natomiast na premierze WoW:BC gość z Blizzard mówił, że ma nadzieję na nową grą Starcraft przed dziesiątą rocznicą wydania części pierwszej. W takim razie Ghost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widzieliście może już screeny ze Starcrafta 2? Zastanawiam się sam czy to będzie wielkie odrodzenie czy równie wielka porażka... Gra ogólnie ma wyglądać jak Warcraft 3 (chodzi o silnik gry) Jak dla mnie Starcraft 1 był najlepszy pod słońcem i ta całą grafika 3D go zepsuje... z resztą sami osądźcie...

20070313191610

20070313191624

20070313191635

20070313191705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:17, reaven1 napisał:


Widzieliście może już screeny ze Starcrafta 2? Zastanawiam się sam czy to będzie wielkie odrodzenie
czy równie wielka porażka... Gra ogólnie ma wyglądać jak Warcraft 3 (chodzi o silnik gry) Jak
dla mnie Starcraft 1 był najlepszy pod słońcem i ta całą grafika 3D go zepsuje... z resztą
sami osądźcie...

To są przecież screeny z moda. Z nieukończonego moda (problemy prawne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:17, reaven1 napisał:


Widzieliście może już screeny ze Starcrafta 2? Zastanawiam się sam czy to będzie wielkie odrodzenie
czy równie wielka porażka... Gra ogólnie ma wyglądać jak Warcraft 3 (chodzi o silnik gry) Jak
dla mnie Starcraft 1 był najlepszy pod słońcem i ta całą grafika 3D go zepsuje... z resztą
sami osądźcie...


Heh kiedyś tak jak ty patrzyłem sceptycznym okiem na Wara 3, a bo on taki dziwnie bajkowy i ta grafika jakaś taka dziwna. Taki przyzwyczajony jestem do starego klimatu gry, a tu takie zmiany. A teraz z chęcią się w to zagrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW:BC ukończony i niezbyt Blizz pisze co robi teraz ;d napewno dowiemy sie na E3 co tam szykuje Blizz ^^ale coś czuje że będzie SC2 :) która wyjdzie równo na 10-lecie gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, gry nawet jeszcze nie ogłosili. Zawsze od ogłoszenia projektu długo trzeba było czekać na premierę i były obsuwy. Obecnie, nawet jeśli pracują nad czymś to nie wiadomo, jaki projekt zostanie ostatecznie ogłoszony. Ja najbardziej bym liczył na SC2 lub W4. Na kontynuację Diablo jakoś specjalnie nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Diablo )()()( robią to były pogłoski dawno, niby szukali gdzieś tam grafika czy szkicownika, a co do StarCrafta )()( to ostatnio na wydaniu TBC jakiś wyrzej ustawiony pracownik Blizza powiedział że "... nie moge się doczekać jak spotkamy się tutaj na premierze kontynuacji (?) Starcrafta i Diablo (chyba, nie paiętam) ..."
Sam mam nadzieję ze WarCraft nie skończy się na WoW''ie bo uwielbiam do dziś dzień grać na BN w WarCrafta )()()(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Warcrafta. Blizzard powiedział, że WoW zakończy sagę. A powiedzieli później, że dodatek do WoW''a co rok :) Więc co? Można się spodziewać i Starcrafta 2, i Warcrafta IV, ew. Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie najbardziej liczę na nowego StarCrafta i w sumie WarCrafta, a na końcu raczej na nowe Diablo.
Mogliby już coś zrobić z tym StarCraftem, bo dawno nikt tego tematu nie podgrzewał, a fabuła i sam RTSa był bardzo dobry. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią SC w realiach płatnego MMORPG, bo w zasadzie ja najbardziej lubię RTSy. Jednak taka opcja jest bardzo prawdopdobnie, bo na MMO się nieźle zarabia więc jak Blizz właśnie podjąłby taką decyzję w ogóle bym się nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować