Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Kącik fanów gier Blizzarda

303 postów w tym temacie

Trzyma mnie Blizzard mocno swoimi grama, dzięki czemu ? Battle.net i wszystko wyjaśnione :)
Grając po sieci w WarCrafta III czy Diablo II zapominam o wszystkie siedzę i patrze w monitor jak zaczarowany. Występują dwie choroby : jeszcze jednak walka (to w W3), jeszcze jeden level (to w D2). Poza tym świetna muzyka, aż miło posłuchać przeszukując bezkresne morze internetu. I na koniec filmiki - po prostu majstersztyk.
Czekam z wytęsknieniem na kolejny gry od Blizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem już po przeczytaniu Studni wiecznoście , teraz trzeba do sklepu po Władce Klanów oraz Ostatniego Strażnika ^ ^ Swoją drogą ciekawie by było jakby Blizza na tych tarhach Blizzcom wystawil nowego WarCrafta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 10:58, skubsa napisał:

No i jestem już po przeczytaniu Studni wiecznoście , teraz trzeba do sklepu po Władce Klanów
oraz Ostatniego Strażnika ^ ^ Swoją drogą ciekawie by było jakby Blizza na tych tarhach Blizzcom
wystawil nowego WarCrafta ;]

Wystawić to być może wystawią, ale książkę :D Na razie nie ma co liczyć na W4. Na razie wolą dalej zarabiać na WoW, możliwie jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 00:52, Czedwik napisał:


Ale ciekae dlaczego akurat żart primaprilisowy zrobli akurat z WarCraftem ,dlamnie to jkaiś nak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej kooocham.... takąą gręę.... co to się nazywaaaa .... StarCraaft. Reszta gier Blizzarda mnie nie interesuję. SC ! SC ! SC ! SC ! Wygrałem już jeden raz na battle.necie ! SC ! SC ! SC ! SC ! I tak najwięcej czasu spędzam na graniu w SC z Zygfrydem. Jeżeli ktoś chce się przyłączyć to niech do mnie zagada (1564453). Gramy przeważnie od piątku do niedzieli w godzinach wieczornych. Takie od stresujące partyjki bez rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:14, NomenNescio napisał:

A propos muzyki i starcrafta. mam tu naprawdę coś extra:
http://scarea.ovh.org/mp3/sc_techno_mix.mp3
Napiszcie co o tym sądzicie. Mi osobiście to się bardzo podoba.
A tu są inne:
http://scarea.ovh.org/mp3/nuclear_lanch_detected_techno.mp3
Bardziej dla fanów techno :P
Więcej czadu :P
http://scarea.ovh.org/mp3/tribute.mp3
http://scarea.ovh.org/mp3/us_of_whatever.mp3
Albo ciekawy dialog, a raczej coś lekko sprośnego:
http://scarea.ovh.org/mp3/tribute.mp3
Ale się najbardziej z tego uśmiałem... nc
To też jest super fajne i śmieszne:
http://scarea.ovh.org/mp3/sc_speeches_mix.mp3
I oczywiście coś dla fanów southparku:
http://scarea.ovh.org/mp3/sc_south_park_mix.mp3
Tak na koniec już tylko czadowy kawałek (prawie jak korean dream) czyli WCG Theme Song (może
ktoś pamięta to z programu o Mistrzostwach w Seulu w StarCrafta:
http://scarea.ovh.org/mp3/wcg_theme_song.mp3
Jak coś to mogę jeszcze podrzucić linki do ściągnięcia tego, a także fajne filmy z SC z doskonałymi
podkładami muzycznymi i montażem.


Wielkie dzięki - genialne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:24, Madoc napisał:

ja z gier Blizzarda lubię tylko Diablo, Warcrafta, Starcrafta i WoW. reszta mi jakoś nie podchodzi
:D


E, a ja dodałbym jeszcze Lost Vikings. Bo powiedzmy że "Superman Returns" mi nie podpasował - nie grałem ;D.
Ale pozostałe gierki to kicze! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:29, dRaiser napisał:

> ja z gier Blizzarda lubię tylko Diablo, Warcrafta, Starcrafta i WoW. reszta mi jakoś nie
podchodzi
> :D

E, a ja dodałbym jeszcze Lost Vikings. Bo powiedzmy że "Superman Returns" mi nie podpasował
- nie grałem ;D.
Ale pozostałe gierki to kicze! ^_^


Ty chyba nie mówisz o pozostałych grach Blizza bo jak tak to zobacz co się dzieje w Korei tam SC to narodowy sport istna mania :) WC3 to WCG itd. Diablo początki cRPG a to wszystko spina WoW :) naprawdę nie ma na Ziemi lepszej firmy niż Blizzard ich gra to esencja życia to przy ich grają ludzie spędzają kawał swojego życia i będą dalej spędzać :>. Inne firmy maja po 2-3 dobre gry a Blizz ma wszystkie boskie ;] i tutaj nie ma co pisać o gustach i takich tam nie ma takich gier 2 które były by tak grywalne i ponad czasowe :) bo jest do wybory RTS cRPG i MMO ;d i kto wie co Blizzard ma w planach w przeszłości jak by się okazało prawdą to co teraz piszą serwisy z kraju kwitnącej wiśni to w tym roku Blizzard wyda kilka gier [2-3]^^.

Ps. Blizzard jako nie liczna Firma nie ma żadnych nacisków z planami wydawniczymi jak chcą to przerywają projekt albo przedłużają wydanie po to tylko by gra w dniu premiery była tak doskonała jak krystalicznie czysta woda ;). A bez Blizzarda świat był by smętny i niezbyt za ciekawy bo to właśnie oni jak narzazie podtrzymują światową rozrywkę na dłużą metę jak pisałem ich gry są wiecznie żywe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 23:22, TTBoS napisał:

>

I nie było by GW oraz innych MMORPG''ów ( napisałem , że GW ponieważ to ludzie pracujący kiedyś w Blizzie zrobili GW )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 23:22, TTBoS napisał:

> > ja z gier Blizzarda lubię tylko Diablo, Warcrafta, Starcrafta i WoW. reszta mi jakoś
nie
> podchodzi
> > :D
>
> E, a ja dodałbym jeszcze Lost Vikings. Bo powiedzmy że "Superman Returns" mi nie podpasował

> - nie grałem ;D.
> Ale pozostałe gierki to kicze! ^_^
>

Ty chyba nie mówisz o pozostałych grach Blizza bo jak tak to zobacz co się dzieje w Korei tam
SC to narodowy sport istna mania :) WC3 to WCG itd. Diablo początki cRPG a to wszystko spina
WoW :) naprawdę nie ma na Ziemi lepszej firmy niż Blizzard ich gra to esencja życia to przy
ich grają ludzie spędzają kawał swojego życia i będą dalej spędzać :>. Inne firmy maja po
2-3 dobre gry a Blizz ma wszystkie boskie ;] i tutaj nie ma co pisać o gustach i takich tam
nie ma takich gier 2 które były by tak grywalne i ponad czasowe :) bo jest do wybory RTS cRPG
i MMO ;d i kto wie co Blizzard ma w planach w przeszłości jak by się okazało prawdą to co teraz
piszą serwisy z kraju kwitnącej wiśni to w tym roku Blizzard wyda kilka gier [2-3]^^.

Ps. Blizzard jako nie liczna Firma nie ma żadnych nacisków z planami wydawniczymi jak chcą
to przerywają projekt albo przedłużają wydanie po to tylko by gra w dniu premiery była tak
doskonała jak krystalicznie czysta woda ;). A bez Blizzarda świat był by smętny i niezbyt
za ciekawy bo to właśnie oni jak narzazie podtrzymują światową rozrywkę na dłużą metę jak pisałem
ich gry są wiecznie żywe ;).


Piszę "a ja dodałbym jeszcze" do tych właśnie "podstawowych" tytułów Blizzarda. Kocham tą firmę jak żadną inną - każdy tytuł, jaki robią, jest przełomowy albo chociaż nieprawdopodobnie grywalny. Wiem, że często wyznaczali nowe drogi w gatunkach, itd, itd:D (Poza tym w moim tekście dało się wyczuć lekką dawkę ironii, kontynuującą to z posta Madoca :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 07:26, skubsa napisał:

> >
I nie było by GW oraz innych MMORPG''ów ( napisałem , że GW ponieważ to ludzie pracujący kiedyś
w Blizzie zrobili GW )


I jest kiczowaty widać ze w Blizzardzie jest coś więcej niż tylko sami ludzie co robią grę tam gra to świętość i ma wyjść tak doskonała żeby i gracze byli zadowoleni i sami programiści z niej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:24, dRaiser napisał:


Piszę "a ja dodałbym jeszcze" do tych właśnie "podstawowych" tytułów Blizzarda. Kocham
tą firmę jak żadną inną - każdy tytuł, jaki robią, jest przełomowy albo chociaż nieprawdopodobnie
grywalny. Wiem, że często wyznaczali nowe drogi w gatunkach, itd, itd:D (Poza tym w moim tekście
dało się wyczuć lekką dawkę ironii, kontynuującą to z posta Madoca :)).


Ok ale piszesz żebyś oddal do nich tam tego Vikinga ale na końcu piszesz że reszta to kicz mi o to chodzi ;d hehe ale nie o to mi teraz chodzi :> jak będziesz opowiadał na jakieś pytania tnij odpowiedzi :> bo się robi mały bałagan ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wieści, wejdźcie na stronę www.starcraft2.com - powinien pokazać się ciekawy obrazek i przekierowanie do www.blizzard.com - a może jednak to będzie SC2? :) Jakby zniknęło to daje obrazek.

20070516210128(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:01, Galadin napisał:

Ciekawe wieści, wejdźcie na stronę www.starcraft2.com - powinien pokazać się ciekawy obrazek
i przekierowanie do www.blizzard.com - a może jednak to będzie SC2? :) Jakby zniknęło to daje
obrazek.



to przekierowanie jest już jakiś czas :> a co do SC2 to tak na 90% to będzie to :) za dużo wskazuje na tą właśnie grę :> a co do obrazków są podpisane day1, day2 itd. :) i sie zmieniają co dzień aż do 19 maja kiedy Blizzard opublikuję nową GRĘ !![albo kontynuacje już istniejących tytułów] ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiej jednak by się okazało, gdyby Blizzard zapowiedział zupełnie nowy tytuł. Nowa fabuła, nowe uniwersum... Chociaż większe prawdopodobieństwo, że to kontynuacja którejś z serii. Niezależnie od świata i fabuły, mimo wszystko najlepiej aby to był RTS. Kolejnego MMO nie oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 00:37, TTBoS napisał:

to przekierowanie jest już jakiś czas :> a co do SC2 to tak na 90% to będzie to :) za dużo
wskazuje na tą właśnie grę :> a co do obrazków są podpisane day1, day2 itd. :) i sie zmieniają
co dzień aż do 19 maja kiedy Blizzard opublikuję nową GRĘ !![albo kontynuacje już istniejących
tytułów] ^^.


Wszystko już jutro, tylko ciekawe o której godzinie się dowiemy. :) Ja liczę na SC2. Tylko żeby był bardziej nastawiony na strategię niż zręcznościówkę, wtedy Azjaci nie będą tak wymiatać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 13:56, Galadin napisał:

Wszystko już jutro, tylko ciekawe o której godzinie się dowiemy. :) Ja liczę na SC2. Tylko
żeby był bardziej nastawiony na strategię niż zręcznościówkę, wtedy Azjaci nie będą tak wymiatać.
:)


EEEEE tam i tak będą wymiatać, bo w Korei Pd. StarCRAFT to sport narodowy :P Do tego kult techniki jak w Japonii czyli inna mentalność ludzi. Przekłada się to na to, że dorośli grają także w gry, a nie wciskają kit dzieciakom i starszej latorośli, iż gry to zabawa dla małych dzieci, które się nie uczą i tylko grają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wymienić wszystkie gry blizzard.... Czy to poprostu same te perełki i nie było mało znanej pozycji? Jak dla mnie Warcraft2 i 3 oraz diablo 1 i 2 wymiatają, szczególnie n bnecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować