Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - nowa tapeta

44 postów w tym temacie

Ja mam fajne 2 tapetki nie wiem czy byly juz nd gram.pl...jedna to czlowiek zmieniajacy sie do polowy w elfa a druga to ork zmieniajacy sie w undeath :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne, niedość że tapeta marna to po co w ogóle o niej wspominać?Bez tapet z Wow-a da się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO kolejny powód dla którego uważam, że WoW to tylko maszyna do zarabiania pieniędzy dla Blizzarda. Jestem pewna, że Blizzard śmieje się z tych co w to grają, że im tylko dają zarobić, a sami niszczą swoje zdrowie. Było już 5 ofiar śmiertelnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard śmieje sie według ciebie z tych w co grają w ich największe dzieło, które wyprodukował??? Hmmm, nie wiesz o czym mówisz. Abonament jest po to żeby utrzymać serwery do gry w WoW-a, ponieważ one kosztują. A to że były ofiary to tylko nieumyślonośc graczy, których to wciągneło, a nie wina Blizzarda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Blizzard traktował nas poważnie o przysyłały naormalne tapety. Pozatym czytałam kiedyś wywiad z reprezentantami Blizarda i oni powiedzieli, że sami by nie grali w WoW''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:29, olcia13 napisał:

Gdyby Blizzard traktował nas poważnie o przysyłały naormalne tapety. Pozatym czytałam kiedyś
wywiad z reprezentantami Blizarda i oni powiedzieli, że sami by nie grali w WoW''a!

Heheh a ja nawet wiem dlaczego :-P, pewnie sobie pogrywają, albo w Diablo 2, albo testują sobie wesoło WoW''a 2 :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>olcia13
"Gdyby Blizzard traktował nas poważnie o przysyłały naormalne tapety. Pozatym czytałam kiedyś wywiad z reprezentantami Blizarda i oni powiedzieli, że sami by nie grali w WoW''a!"

>graczomaniak
"A gdzie to przeczytałaś??"

Pewnie w tymj samym miejscu gdzie pisalo ze World of Warcraft jest odpowiedzialny za smierc 5 osob :D :D :D

>J.a.k
"Hmm no teraz każdy narzeka, a jak ja negatywnie skomentowałem poprzedniego screena-tapetę to się wszyscy na mnie rzucili że się czepiam!"

O ile pamietam to "czepiali sie" za co innego. ale moze to tylko pamiec plata mi figle, mam sprawdzic ?
>
>
>
A co do tapet (:D), to blizz chyba faktycznie olewa sprawe serwujac nam co tydzien (?) jakies badziewie, a jedynie raz na miesiac cos w miare ogladalnego (jak ta "narysowna elfka" ostatnio). IMO to by lepiej zrobili jakby wydawali te tapety z mniesza czestotliwoscia ale zeby byly dobre. Ale tu chyba nie odkrylem zadenj Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błeeeee!Z gnomem!takiej to bym sobie nigdy nie ustawił na pulpit.A poza tym GW jest dobre a wow Bardzo dobry.a gracze GW mówią że wow jest kiepski bo są wkurzeni że sami nie mogą grać w wowa.

PS:Co do abonamentów to opłaca się utrzymanie serwerów,a poza tym na takich serwerach nie ma lagów(natomiast w GW są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm lagi w GW no jeszcze z czyś takim się nie spotkałem. Jeżeli juz to są spowodowane kiepskim netem człeku a nie serverem. Pozatym nie rozumiem po co chesz udowodnić że WoW jest lepszy od GW, na co komu to?? Dla graczy GW, GW jest lepszy, a dla graczy WoWa, WoW jest lepszy. Nie jest tak mówisz: "gracze GW mówią że wow jest kiepski bo są wkurzeni że sami nie mogą grać w wowa." Jeśli by chcieli to by grali kolego :] Ja nie gram w WoW''a bo poprostu nudzą mnie juz zwykłe MMO, a GW bardzo mi pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez głupią tapetę- screena taka kłutnia! Moim zdaniem jeśli mają być takie tapety to może niech Blizzard sobie z tym odpuści i tak dla niego taki kraj jak polska to nic w porównanaiu z Japonią, Ameryką i innymi krajami europy.. I proszę tego nie komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alz on tych tapet wcale dla Polski nie zamieszcza. Dla Polski zamieszcza je tu pan Domek. 13 to Twoj wiek czy iloraz inteligencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW...mi sie tapeta podoba, fajna perspektywa dużego nad małym, wizualnie jak i siłowo zapewne :-)
Swoją drogą zgadzam sie z olcią13 odnośnie innych tapet - w tym wypadku Heroes V;
Jak możecie panowie z CD P., czy jak będą dostępne w przyszłości, to serwujcie na stronie please :-)
Taka tapeta jak na tej stronce H.V mały screen Tytana, jakby była to jak dla mnie miodzio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować