Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrzesień 2008 - Xbox 360 pokonuje PS3 na meczu wyjazdowym

74 postów w tym temacie

Ja was niektórych nierozumiem. O co wy się sprzeczacie ?! ;| Nawet jak byście nie wiem jak usilnie próbowali kogoś przekonać ,że (dajmy na to) ps3 jest lepsze to fanboya M$ nie przekonasz, odwrotnie będzie tak samo. Jeden jest gruby drugi chudy , jeden gra w strategie drugi w mordobicia , pierwszy woli xbox''a drugi ps3 a kolejny wii itd.
Co w tym dziwnego? każdy ma prawo lubić to co chcę ja mam xbox''a OK ale nie uważam ,że ps3 jest głupie , brzydkie , gorsze. Uważam ,że jest to dobra konsola jednakże zdecydowałam się na x''a i co? utniecie mi łeb? Każdy jest inny , każdy woli coś innego i jest to (przynajmniej dla mnie) całkowicie normalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WII raczej będzie w Japoni dalej na I miejscu przez następne miesiące, a M$ zaczyna tam zdobywać uznanie ;) oczywiście dzięki grom. PS3, jak, i PSP cosik kiepsko ostatnio z grami, i tak cała sprawa się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aśka95 - Świetnie napisane i choć zdaje mi się, że jestem jakimś lekkim fanboyem MS''u(a właściwie to tylko ich klocka) to całkowicie popieram takie zdanie. Nie ma się co sprzeczać panie i przede wszystkim panowie. Z mojej strony dla Aśki idzie rep, bo tylko ona zauważyła jakimi jesteśmy debilami ciągle się kłócąc ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:42, Zelgadis napisał:

No tak... Z tym, że jRPG wydane na konsolę microsoftu są, dość powiedzieć... takie sobie.

O-o'' Zgodziłbym się w przypadku Infinite Undiscovery i Blue Dragonie, ale Eternal Sonata i Tales of Vesperia to już pierwsza liga. Zresztą to ta ostatni gra "sprzedaje" Xboxa (i mi również go "sprzeda" na wiosnę, kiedy wyjdzie w Europie). I ja osobiście pokładam olbrzymią nadzieję w jeszcze niewydanym SO4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:01, gpodoba napisał:

Jednym słowem co na to wskazuje najlepsze gry i nie tylko są na xboxa bo przecież po
to sie kupuje konsolę :)


Najlepsze gry są na PC''ta, dobre gry są na PS3, badziewia z wyjątkami są na X360 (IMO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:56, howereq napisał:

Aśka95 - Świetnie napisane i choć zdaje mi się, że jestem jakimś lekkim fanboyem MS''u(a
właściwie to tylko ich klocka) to całkowicie popieram takie zdanie. Nie ma się co sprzeczać
panie i przede wszystkim panowie. Z mojej strony dla Aśki idzie rep, bo tylko ona zauważyła
jakimi jesteśmy debilami ciągle się kłócąc ;].

Nie ma się co sprzeczać bo faktem jest, że SONY pokpiwa sprawę. Ich konsola jest bardzo droga (w Europie i USA), jest na nią mniej gier i to jeszcze gorszych jakościowo (chociaż perełki się zdarzają). Dlatego niestety ja (fan SONY) będę zmuszony kupić Xa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:07, MisioKGB napisał:

> Jednym słowem co na to wskazuje najlepsze gry i nie tylko są na xboxa bo przecież
po
> to sie kupuje konsolę :)

Najlepsze gry są na PC''ta, dobre gry są na PS3, badziewia z wyjątkami są na X360 (IMO)


Komputeromaniak nie ma pieniążków na konsolkę? Biedactwo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy komentarz... Jak ktoś wyraża swoją opinię, która jest inna niż wasza to od razu się go nazywa biedactwem, upośledzonym człowiekiem itp. Naprawdę ciężko mi to pojąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem stary, ja sprzedałem swojego kompa, żeby kupić konsolę, bo już tak mi się znudził, że nie miałem w co grać, więc złożyłem sobie taki starszy komp, a za kasę ze sprzedanego, kupiłem konsole za zaledwie 650zł, 3 miesiące używana, + 4 gry, w wersji premium z dyskiem 20GB i nową technologią 65nm.

Zawsze byłem przeciwny konsolom, ale w ostatnim czasie się przekonałem do nich, od paru dni mam konsolę i jestem wręcz zachwycony, a najbardziej podobają mi się gry oparte na walce, jak na przykład Soul Calibur IV. takie gry są omijane szerokim łukiem na kompa a to wielka szkoda.

Co do xboxa jestem naprawde pod ogromnym wrażeniem, a szczególnie opcja live, PS3 daleko w tym do xboxa, jedyne co mnie odraża, to na prawdę spieprzone możliwości multimedialne, przy dzisiejszych standardach, taka konsola powinna odtwarzać każdy format filmu a tu dupa i to jest jedyna rzecz w której PS3 wyprzedza xboxa, ale tylko w tym, zresztą mam nadzieje, że z kolejnymi dashboardami, sytuacja będzie się polepszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:19, Nadrill napisał:

> > Jednym słowem co na to wskazuje najlepsze gry i nie tylko są na xboxa bo przecież

> po
> > to sie kupuje konsolę :)
>
> Najlepsze gry są na PC''ta, dobre gry są na PS3, badziewia z wyjątkami są na X360
(IMO)

Komputeromaniak nie ma pieniążków na konsolkę? Biedactwo... :(


Mimo, że MisioKGB nie ma racji(co prawda jakościowo gry na PS3 są najgorsze pod względem jakości-trudno grę przenieść na tą konsolę przez co nie wykorzystuje się potencjału samego "czarnego potworka"), ale to nie powód do takiej reakcji-równie dobrze ja mogę napisać, że Nadrill jest dzieckiem mającym Xboxa z promocji neostrady bez LIVE''u, próbującym grać w COD4 na MP ;p ale spoko
I TAK KAŻDY WIE, ŻE PC WYMIATA xD na konsoli nie macie Tibii ani Purble Place xD
bez żartów, u mnie kolejność jakości to PS3>PC>X360>Wii>PS2>PSP>ATARI (pod względem możliwości oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:19, Nadrill napisał:

> Najlepsze gry są na PC''ta, dobre gry są na PS3, badziewia z wyjątkami są na X360
(IMO)

Komputeromaniak nie ma pieniążków na konsolkę? Biedactwo... :(


Każdy ma swoją opinię na temat co jest lepsze. Większość ludzi uważa że xbox więc w czym macie problem ?! żeby się nawzajem sprzeczać "cały świat was i tak nie usłyszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to PC>X360>PS3> i dalej, PC jest najlepsze, bo na nim wszystko odtworzysz, znajdziesz każdy dekoder, itd, komp t najlepsze centrum multimedialne, komp ma wszystko co potrzeba, nie ma problemów żeby go podłączyć do jakiejkolwiek wieży itd. itd., ale jedynym probleme kompa są wymagania gier, komp to studia bez dna, zawsze się tylko dokłada, a i tak żeby nie wiem jakiego mieć kompa to i tak zdarzają się gry,które się zacinają, bo umówmy się, że niewiele polaków stać na to, żeby kupić kompa za 6tys., bo dopiero przy takiej cenie, idzie ci każda gra w najwyższych detalach, płynnie i bez zacinania. Konsola kosztuje zaledwie ułamek tego, a oferuje bardzo ładną grafikę, i bezproblemowe granie i najważniejsze to to, że do konsoli nie dokładasz, tak jak do kompa. Dlatego przerzuciłem się z kompa na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:57, Namaru napisał:

O-o'' Zgodziłbym się w przypadku Infinite Undiscovery i Blue Dragonie, ale Eternal Sonata
i Tales of Vesperia to już pierwsza liga.

E-e... Eternal Sonata może i przedstawia jakiś tam poziom, ale Tales of Vesperia nie jest w jakiś sposób wyjątkowe.

Dnia 03.10.2008 o 21:57, Namaru napisał:

Zresztą to ta ostatni gra "sprzedaje" Xboxa
(i mi również go "sprzeda" na wiosnę, kiedy wyjdzie w Europie).

Nie ma to jak kupować konsolę dla jednej gry ;)

Dnia 03.10.2008 o 21:57, Namaru napisał:

I ja osobiście pokładam
olbrzymią nadzieję w jeszcze niewydanym SO4.

Owszem, gra będzie dobra, może być nawet bardzo dobra, ale to już nie będzie to samo, co poprzednie ''fabularne'' części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:19, Nadrill napisał:

> > Jednym słowem co na to wskazuje najlepsze gry i nie tylko są na xboxa bo przecież

> po
> > to sie kupuje konsolę :)
>
> Najlepsze gry są na PC''ta, dobre gry są na PS3, badziewia z wyjątkami są na X360
(IMO)

Komputeromaniak nie ma pieniążków na konsolkę? Biedactwo... :(



Ten komentarz uważam wręcz za śmieszny tylko fanboya konsol na coś takiego było by stac ;P

A to że ktoś nie ma pieniędzy lub woli nie wydawać ich na jakieś konsole i gry których ceny są z kosmosu to nie powinno cię obchodzić.


próbowałem u kolegów i x pudła i ps3 ale gra padem poprostu mi nie pasuje więc ja zostanę przy starym dobrym blaszaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 23:35, marek5mln napisał:

Jeśli już to PC>X360>PS3> i dalej, PC jest najlepsze, bo na nim wszystko odtworzysz,
znajdziesz każdy dekoder, itd, komp t najlepsze centrum multimedialne, komp ma wszystko
co potrzeba, nie ma problemów żeby go podłączyć do jakiejkolwiek wieży itd. itd., ale
jedynym probleme kompa są wymagania gier, komp to studia bez dna, zawsze się tylko dokłada,
a i tak żeby nie wiem jakiego mieć kompa to i tak zdarzają się gry,które się zacinają,
bo umówmy się, że niewiele polaków stać na to, żeby kupić kompa za 6tys., bo dopiero
przy takiej cenie, idzie ci każda gra w najwyższych detalach, płynnie i bez zacinania.
Konsola kosztuje zaledwie ułamek tego, a oferuje bardzo ładną grafikę, i bezproblemowe
granie i najważniejsze to to, że do konsoli nie dokładasz, tak jak do kompa. Dlatego
przerzuciłem się z kompa na konsole.


To o czym piszesz, to mity. Jeśli masz chwilkę, przeczytaj wpis "Ekonomia - PC kontra konsole"
http://ja.gram.pl/ROTFL/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warhammera Online i tak na Xboxie nie pogracie cieniasy :P

(Ja tam preferuję gry na kompa, ale dla kilku tytułów i dla samej konsoli kupiłem PS3, choć gdyby nie wygląd, to że wiem jaki jest microsoft i awaryjność konsoli (gdy kupowałem PS3, nie wiem jak jest teraz) Xbox to pewnie bym miał dylemat co kupić.)
A w co nie pogram na ps3 to pogram na kompie, a Blu-raya i darmową grę przez sieć w CoD4 jestem do przodu ;]

PS. W USA w Circuit City nawet (gdzie jest stosunkowo drogo) PS3 kosztuje 400 dolarów +tax. Wersja 80 gb z dwoma Dual Shockami 3. Gry chodzą po 60 dolarów. Można znaleźć taniej. I wiem z pierwszej ręki, bo akurat tutaj jestem.

Xbox oczywiście tańszy, i to 140 dolarów, ale w o wiele uboższej wersji. Gry są w takiej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Szczerze dla mnie najlepszą konsolą jest xbox 360. Jak miałem kompa to sądziłem że to pc jest najlepszy ale teraz mam i to i to. Notebooka mam hp pavilion tx 1000 i jest super do neta, programów itp. Ale gram na konsoli podpiętej do 40 calowego samsunga le40a656 i to daje o niebo lepsze wrażenie niż pc. Mi po prostu nie chce się bawić z kompem. :D Xbox dla mnie rządzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie dawajcie wpisów typu ps3 lub xbox są gorsze od pc bo grałem i wiem. Konsolę trzeba, kupić i dopiero oceniać. Ja też grałem na ps3 ale nie oceniam jej pod kąem gier bo nie znam ich tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować