Zaloguj się, aby obserwować  
stachu-HTML

Tamagotchi - Wirtualne zwierzątko

16 postów w tym temacie

Witam! Tutaj możemy pisać o swoim Tamagotchi i zadawać pytania lub podawać kody :D. Tak więc: zapraszam!


Moje tamagotchi to v. 5, Fami tama. Mam jak na razie 3 generację, moje tama są nastolatkami i nazywają się (w fami tama zależnie jaką masz postać tak ma na imię dlatego mam takie nazwy): Mamekatchi, Chamametchi, Bakutchi, Planetchi i Papapatchi. To na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, pamiętam jak kiedyś był na to szał. Mi się nie chciało tyle czekać aż zwierzaczek urośnie to sprytnie przesuwałem czas do przodu. Byłem młody i głupi, teraz już się w takie coś nie bawię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:59, stasicho napisał:

Moje tamagotchi to v. 5, Fami tama. Mam jak na razie 3 generację, moje tama są nastolatkami
i nazywają się (w fami tama zależnie jaką masz postać tak ma na imię dlatego mam takie
nazwy): Mamekatchi, Chamametchi, Bakutchi, Planetchi i Papapatchi. To na tyle.


No dobrze, ale... Co to jest to jakieś tamagotchi ?
Nigdy o czymś takim nie słyszałem... I co się z tym robi o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, to jeszcze ktoś się tym bawi, w dobie kiedy istnieje psp i jakieś inne cuda-niewidy? Pamiętam jaki był na to szał w pierwszych klasach mojej podstawówki (czyli ok. 10 lat temu), tamagotchi były trudno dostępne i cholernie drogie. Dostałam jednego z Japonii i pół szkoły żyło tym, że mój dinozaur (bo miałam właśnie dinozaura, potem kurczaczka) - mówiąc dosłownie - zrobił kupę. XD Na początku to był hit, ale zabawka była na tyle prymitywna, że w sumie szybko się nudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa to to
To gó*no za przeproszeniem będąc u kuzynki obudziło mnie w nocy,zabił bym małego sukinsyna ale na szczęście zanim do niego doszedłem skończyła mu się bateria...powinni takie zabawki do iraku wysyłać to by spać nie mogli i by nie wojowali ze zmęczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:03, HiSin napisał:

hehe ja koffam tamagoci
oto mój nowy pżyjaciel

A ty jesteś normalny ? Tamagotchi , no cóż kiedyś był to po prostu hit , teraz tym się jeszcze niektóre małe dzieci pewnie bawią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś te zabawki się mocno rozwinęły.
Pamiętam kiedyś był słaby ekranik i 4 przyciski oraz ciche pikpik.
Teraz to kilka światełek, 8 przycisków i melodyjki ;)
Również więcej obowiązków, pokarmów i zabaw :)
Poprostu cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Tamagotchi to bardzo fajne, zmyślne urządzonka, nieźle się rozwinęły w ostatnich latach.
Ja, jeszcze kilka lat temu, miałem coś podobnego na Nokii 3100, opiekowaliśmy się tam psem również w czasie rzeczywistym. Trzeba było co najmniej raz czy dwa razy dać psiakowi jeść, bo inaczej zdychał. Zwierzaki umierały także ze starości, po ośmiu dniach (to pamiętam, na 100% ;]). Jednak dzisiaj nie odważyłbym się zainwestować w taką zabawkę, ze względu na moją zapominalskość i niezbyt wielką chęć na budzenie w środku nocy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:52, cedricek napisał:

> Moje tamagotchi to v. 5, Fami tama. Mam jak na razie 3 generację, moje tama są nastolatkami

> i nazywają się (w fami tama zależnie jaką masz postać tak ma na imię dlatego mam
takie
> nazwy): Mamekatchi, Chamametchi, Bakutchi, Planetchi i Papapatchi. To na tyle.

No dobrze, ale... Co to jest to jakieś tamagotchi ?
Nigdy o czymś takim nie słyszałem... I co się z tym robi o co chodzi?


Jest to zabawka w której opiekujesz się wirtualnym zwierzątkiem. Karmisz je, bawisz się z nim, zarabiasz pieniądze i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować