Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III grywalne na Blizzconie

17 postów w tym temacie

Blizzard z wprawą co lepszej kurtyzany uchyla rąbka tajemnicy wokół swoich produktów. Takie D3 - niby nic wielkiego ale czeka się na wydanie z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest do końca pewne, czy będzie możliwość zagrania w D3, a pepsi upublicznia tylko własne odczucia a nie fakty - taka jest niestety rzeczywistość, że ostatnimi czasy w serwisie gram.pl publikowane są niesprawdzone i niekiedy nierzetelne informacje. Co do premiery DIII, to po WotLK oraz na równi z Fallout 3 jest to najważniejsza informacja branżowa roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością oczekuje pierwszych relacji i filmików "shackycam" od szczęśliwców którzy są/będą na blizzconie.
Sam nie mogę się doczekać co za klasę z D3 pokarzą oraz czy dostaniemy jakieś nowe ciekawe info o SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posmakują jeszcze wczesnej wersji, ale tym, którzy na Blizzcon idą, to pozazdrościć poznania nowego Diablo... :D

Jednak ja też czekam na nowy odcinek Azerothian Super Villians, który ma być pokazany właśnie tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posmakują jeszcze wczesnej wersji, ale tym, którzy na Blizzcon idą, to pozazdrościć poznania nowego Diablo... :D

Jednak ja też czekam na nowy odcinek Azerothian Super Villians, który ma być pokazany właśnie tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłbym posiadaczem takiego biletu, to oddałbym go tylko za pieniądze, które umożliwiłyby mi kupienie całego Blizzarda :D A właściwie Blizzarda Activision :P Wiem, że zazdrość jest grzechem, ale jest też rzeczą ludzką i w tej chwili bardzo zazdroszczę posiadaczom biletów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było pewne, że na Blizzconie zostaną ujawnione nowe informacje na temat Diablo III, jednak nie spodziewałem się, że będzie można tam już w to zagrać! Szczęśliwcy, którzy kupili bilety na pewno ich tak tanio nie oddadzą, bo zagrać w taki tytuł przed premierą to zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chciałbym być teraz w skórze tych szczęściarzy...

Możliwość zagrania w tak prestiżową i wielką produkcję, jaką jest Diablo 3 przed innymi graczami o wiele wcześniej to coś, co niewiele osób doświadczy. Bilety na Blizzcon rozeszły się w mgnieniu oka, czego raczej Blizzard nie przewidział. Ogromna rzesza fanów tegoż producenta nie powinna nikogo dziwić, bo tytuły takie jak Diablo, Warcraft i Starcraft mówią same za siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować