Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II trylogią!

377 postów w tym temacie

WTF?! Znaczy trzy razy się będzie płacić?! No już wiecie co... przez w jedynce też każda rasa miała swoją grywalną, rozbudowaną kampanię - więc ten argument jest z czapy. To, czyli już im $ przesłoniły wszystko. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:05, MaZZeo napisał:

Widzę że Blizzard już zdebilał od tych abonamentowców z WoWa trzepiących im kasę co miesiąc...
trylogia, co za bzdura? Starcraft 2 to był dla mnie must-have, teraz jest on dla mnie
skreślony - nie ważne jaki dobry będzie.

Blizzard stracił w moich oczach, już nawet EA jest mniej pazerne...

To samo pewnie będzie z Diablo 3.

Kretyni.


Weź gdzieś idź się schowaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie to nie podoba :/

Przeciez moga wlozyc to pudelka 3 DVD z cala trylogia (jesli faktycznie jest tak duza i epicka). A nie rozciagac ten projekt na kilka miesiecy.

Zaczyna mi to przypominac Serial TV, ale zaufanie do Blizz mam nadal duze i mam nadzieje ze wiedza co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... ciekawi mnie tylko ile godzin rozgrywki będzie oferowała jedna z takich części. Bo musiałoby być to bardzo dużo, żebym zdecydował się kupować SCII w takim trybie.
W innym przypadku, z gry którą kupiłbym na 99% pozostaje gra, którą może kiedyś tam kupię, jak już na Allegro stanieje do 40 złotych za część. Może...

Teraz tylko czekanie na Diablo III, żeby i tego nie wydali w częściach. Dla każdej postaci nowa gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:07, czaki222 napisał:

> Widzę że Blizzard już zdebilał od tych abonamentowców z WoWa trzepiących im kasę
co miesiąc...
> trylogia, co za bzdura? Starcraft 2 to był dla mnie must-have, teraz jest on dla
mnie
> skreślony - nie ważne jaki dobry będzie.
>
> Blizzard stracił w moich oczach, już nawet EA jest mniej pazerne...
>
> To samo pewnie będzie z Diablo 3.
>
> Kretyni.

Weź gdzieś idź się schowaj...


a co, może nieprawdę mówię? Napisz coś więcej mistrzu dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w Blizzardzie chyba upadł na głowę. Naprawdę nikt tam nie pamięta, jak skończyła się moda na "episodic content"? Mam nadzieję, że to im po prostu przejdzie. Przełknąłbym jedno pudełko z grą za 160 zł, ale tak?! Zwróćcie uwagę na to, że:

"Multiplayer obejdzie się bez większych zmian - nawet, gdy ktoś postanowi poznać fabułę wyłącznie z perspektywy jednej strony konfliktu, to tutaj zawsze będzie mógł zagrać wszystkimi."

Śmierdzi mi tu próbą wyciągnięcia kasy od graczy nie lubiących multi... Po Blizzardzie naprawdę się tego nie spodziewałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam ze 2 lata, dopki wszystko nie zostanie wydane razem w jednej edycji i dopiero wtedy kupię. Nie widzę problemu, bo Starcrafta 1 zamierzam dopiero kupić w najbliższym czasie, więc "dwójka" też może poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:12, MaZZeo napisał:

a co, może nieprawdę mówię? Napisz coś więcej mistrzu dyskusji...


Po prostu ufam Blizzardowi. Ludzie są już PRZECZULENI na komerchę i we wszystkim ją widzą.
No i prawdą jest, że ona jest wszędzie. Trzeba tylko zauważyć, gdzie nie tylko o nią chodzi twórcom.
Takim zupełnie innym przykładem są miecze z filmów, które robi pewna firma. Jeden powie: "no totalnie dla kasy!". Ale przecież są tacy, którzy lubią je kolekcjonować. Znaczki czy malowidła: te rzeczy kupisz za kasę, ale ludzie chcą je mieć bo lubią je zbierać.

To samo z SC II: co z tego, że wyjdzie w trzech częściach. Dla części to nie ma znaczenia bo lubią samą fabułę, tak jak ja i nie ważne, że tak się stanie. Dla mnie oznacza to więcej historii do poznania, bo w trzech częściach można zawrzeć jej baardzo dużo.

Zresztą, jak niektózy mogą się domyślać, w przyszłości WoWa zastąpi WoSC. To są tylko przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby na gram.pl pojawiały się ciut obszerniejsze newsy, to może tego biadolenia byłoby tu mniej... mniejsza z tym.
Po pierwsze na razie nic nie wiadomo o warunkach sprzedaży poszczególnych części, więc wróżenie z fusów o ostatecznym koszcie w postaci 450zł na całość jest zupełnie bezpodstawne.
Po drugie powiedziane zostało, że pojedyncza gra w single player ma nam zająć około 26-32h, a to więcej niż zabiera przejście Mass Effect, które też ma być trylogią, a pozuje do bycia cRPG, a nie RTS.
Po trzecie, poniekąd Namaru ma rację, po co Ci inne gry, skoro jest Blizzard, mimo upływu tylu lat tylko do ich produkcji wracam naprawdę często i systematycznie, więc ewentualny większy wydatek mnie nie martwi, traktuję to raczej jako dobrą inwestycję na przyszłość.

W tej chwili obawiam się jedynie o wydanie tego w Polsce, bo jeśli miałby to robić CDP i znów wymyślą sobie pełną polską wersję językową, to nie pozostanie nic innego, jak ściągnąć całość z zachodu. Trzy produkty to 3x więcej szans na błędy w lokalizacji i opóźnienie premiery w stosunku do reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:17, Renor Mirshann napisał:

Aktualizacja newsa. Wszystkie rasy będą dostępne w multi z pierwszą częścią, ale Blizz
będzie ulepszał ten tryb z każdą kolejną.

To znaczy jak to ulepszał? Ci co będą mieli pierwsze nie będą mieli jakiejś funkcji, ale Ci co będą mieli ostatnią już tę funkcję dostaną?
Czy może jeszcze inaczej. Ilość funkcji będzie zależała od ilości posiadanych części? ;P Masz jedną to się bawisz w okrojonej, masz 3 to masz wersję multi full wypas? ;D

Tak się spodziewałem. Uwiązanie do siebie tylko graczy single, których multi niezbyt obchodzi to za mało. Musimy jeszcze zmusić graczy multi, żeby Ci chcąc pograć w pełnowartościowy produkt, też musieli kupować wszystkie części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki news, że aż ja muszę się wypowiedzieć O.o

Jak dla mnie TO ŻADNA wymówka. Chyba, że gra w jedna kampania będzie zajmować 2-3 DVD z 30 godzinami miodnej gry. Jeśli będzie to z 10-15 g gameplay-a to z pewnością wszystko zdołali by jakoś pomieścić. I żadne filmiki w full HD nie są tu wymówką. (no chyba, że mówimy tu o 2-3 godzinnej sesji filmików). W każdym razie będę śledził rozwój wydarzeń. Mam NADZIEJE, że jedyna (może już "niegdyś") kompetentna firma na rynku PC nie zrobiła się AŻ tak pazerna. Miejmy, nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:21, czaki222 napisał:

> a co, może nieprawdę mówię? Napisz coś więcej mistrzu dyskusji...

Po prostu ufam Blizzardowi. Ludzie są już PRZECZULENI na komerchę i we wszystkim ją widzą.
No i prawdą jest, że ona jest wszędzie. Trzeba tylko zauważyć, gdzie nie tylko o nią
chodzi twórcom.
Takim zupełnie innym przykładem są miecze z filmów, które robi pewna firma. Jeden powie:
"no totalnie dla kasy!". Ale przecież są tacy, którzy lubią je kolekcjonować. Znaczki
czy malowidła: te rzeczy kupisz za kasę, ale ludzie chcą je mieć bo lubią je zbierać.

To samo z SC II: co z tego, że wyjdzie w trzech częściach. Dla części to nie ma znaczenia
bo lubią samą fabułę, tak jak ja i nie ważne, że tak się stanie. Dla mnie oznacza to
więcej historii do poznania, bo w trzech częściach można zawrzeć jej baardzo dużo.

Zresztą, jak niektózy mogą się domyślać, w przyszłości WoWa zastąpi WoSC. To są tylko
przygotowania.



ale kto ci powiedział czy zagwarantował ze te trzy kampanie będą naprawdę rozbudowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta koncepcja mi odpowiada, byle faktycznie każda z części oferowała KAWAŁ dobrej kampanii z ciekawą fabułą i masą kinówek [czy cinematicsów, jak kto woli].
Ciekawe tylko, jak oni zamierzają wydać do SCII Edycję Kolekcjonerską? Jedna na każdą część trylogii, czy też gigantyczne pudło ze wszystkimi trzema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:05, MaZZeo napisał:

Blizzard stracił w moich oczach, już nawet EA jest mniej pazerne...

Naprawdę? Ile w ciągu ostatnich 10 lat dostałeś części SC, Diablo czy WC?
A ile dostałeś NFSów czy Simsów, FIFy?

Ludzie proszę was: nie mylcie podstawowych pojęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:40, Asarathus napisał:

Ciekawe tylko, jak oni zamierzają wydać do SCII Edycję Kolekcjonerską? Jedna na każdą
część trylogii, czy też gigantyczne pudło ze wszystkimi trzema?

Pewnie tak, ale każdą część osobno. Znając politykę Blizzarda to po roku od premiery ostatniej części będzie Starcraft2 Trilogy Battlechest ze wszystkim w jednym pudełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować