Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatki do WoW-a co roku

50 postów w tym temacie

Nie wierzę, aby dotrzymali tych słów. Kiedyś dodatek też miał być co roku, na Burning Crusade czekaliśmy bardzo długo, podobnie z WotLK, który nie wyszedł w rok po premierze TBC. Przyszły rok wyjątkiem? To raczej kontynuacja tej samej zasady, która była stosowana już wcześniej. Póki co pozostaje jedynie czekać, nie można mieć jednak pewności ile dokładnie (jak zwykle zresztą w przypadku gier Blizzarda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm .... ciekawie mierzą czas... Niby TBC wyszedł w 2007 a WotLK wychodzi w tym, 2008... Ale uwzględniając miesiące, to to jest prawie dwa lata (bez 3 miesięcy) a nie rok ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:30, Half-Devil napisał:

Jak myślicie co będzie lepsze WoW:Zwierzaki, WoW:Balanga czy WoW, 2009 WoW 2010?


Blizzard to nie EA... Każdy dodatek po prostu odsłania nowy skrawek świata WarCrafta i kontynuuje fabułę, to nie są po prostu staromodne dodatki, w których dodawanych jest jedynie parę kosmetycznych pierdółek, tylko prawie nowe gry. WotLK to już prawie jak WoW 2, aż tak bardzo wyprzedził pierwowzór (podstawkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft: Zwierzaki! ;D Chociaż w przypadku Blizzarda dodatek to nie crap, to arcydzieło... tylko co wtedy z WC IV? Retcon? Alternatywna rzeczywistość gdzie wydarzenia WoW nigdy nie maiły miejsca? Słona zupa? Miejmy nadzieje, że jak Blizzard zacznie strzelać tymi dodatkami jak z karabinu to będą miały jakąś jakość a nie tylko dodawały nowe itemy i tańce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to blizzard na pewno dotrzyma umowy,a jak na razie zastaje chyba czekać na informacje co nowe dodatki będą wnosić do gry bo ja osobiście nie mam zbyt wielu pomysłów co mogło by w nich być prócz itemów lub skilli. Liczę że te dodatki nie ograniczyły by sie tylko do tego bo inaczej zaczęły by przypominać niektóre dodatki do Simsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" (w zeszłym roku premiery doczekał się pierwszy add-on, The Burning Crusade)"
What the . . . O ile się nie mylę to TBC wyszło w styczniu 2006 :) Nawet w WoW''ie był Event z okazji rocznicy dodatku ( albo tylko na stronie , nie pamietam ) . Poprawcie jeśli sie mylę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytając 90% postów mam wrażenie że te osoby maja 1 raz internet od 4lat ;s Blizzard po wydaniu WoWa jak byk informował że co roku będą dodatki... a to że nagle plany zostały zmienione oznacza że w Blizzardzie coś się dzieje prawdopodobnie Warcraft 4 bo nic innego nie mogło by przerwać co rocznych dodatków do wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować