Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order Tomb Raider: Underworld PC

20 postów w tym temacie

Widzę, że coraz częściej gry na komputery mają ceny powyżej 100 złotych. Natomiast ceny gier na konsole są coraz niższe. Może taka sytuacja spowoduje upowszechnienie się konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kolekcjonerka z artami lary, figurka itp? ;p buuuu akurat takie gry jak z Lara, dają duże pole do popisu z kolekcjonerkami ;p

Btw! czy gra posiada jakieś limity instalacji, czy tylko sprawdzenie plytki jako DRM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole juz coraz bardziej powszechne, więc ceny gier na nie spadają :) Mi się wydaje, że coraz rzadziej ceny gier na PC wynoszą ponad 100 ( moze z wyjątkiem durnego EA gdzie ceny zawsze są z kosmosu ). Coraz częściej jest to 79 zł...

Wie ktoś czy jest albo czy będzie demko TB ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że w listopadzie swoje premiery mają również GTA 4 oraz dodatek do Gothica 3 (a wcześniej Fallout 3), to kto wie, może bym się skusił na zakup. A tak niestety raczej w nowego Tomb Raidera - przynajmniej na razie - nie pogram. Banku, niestety, jeszcze nie obrabowałem i fundusze mam dosyć ograniczone ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:05, hehe napisał:

Mi się wydaje,
że coraz rzadziej ceny gier na PC wynoszą ponad 100 ( moze z wyjątkiem durnego EA gdzie
ceny zawsze są z kosmosu ). Coraz częściej jest to 79 zł...


Większość gier na które czekam kosztują ponad 129 zł: CoD5, Fallout 3, NFS:Undercover (139), GTA4 (są plotki, że kosztuje 149), Spore (już wyszło, 159). Ponadto Gothic 3:FG - dodatek za 79 zł (!) i Crysis Warhead (to samo..). Ponadto czekam na jeszcze parę gier, które są juz w niższej cenie (np Far Cry 2).

Co do tematu: jedyny TR jakiego kupiłem to był Legenda (w promocji w Saturnie za 20 zł:)), pograłem chwilę, nie spodobało mi się. Grałem też w Anniversary u kuzyna (miał dołączoną do k. graf.) i tak samo mnie odrzuciło. Więc.. Underworld'owi z pewnością szansy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no , kolejna gra którą trzeba będzie jak najprędzej kupić , trochę dużo się tego w tym roku nazbierało. Mam wrażenie , że wbrew pozorom z roku na rok jest coraz więcej interesujący gier. Ale w tym momencie zastanawiają mnie dwie rzeczy , czy nowy Tomb Raider będzie tak dobry jak w zapowiedziach i czemu cena jest tak nietrytowa - 110 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebat, skąd masz info o tej cenie? Nie widziałem, żeby było juz oficjalne potwierdzenie... 110? :(

//edit: pytanie nieważne, już widzę, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2008 o 15:16, novembre napisał:

Sebat, skąd masz info o tej cenie? Nie widziałem, żeby było juz oficjalne potwierdzenie...
110? :(


Może byś tak łaskawie najpierw przeczytał newsa , a później dopiero zabierał się za pisanie komentarzy i bezsensownych pytań... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 14:33, Sebat1 napisał:

Mam wrażenie , że wbrew pozorom z roku na rok jest coraz więcej interesujący gier.

No nie wiem. Może i wyszło sporo tytułów dobrze rozreklamowanych, ale tak na prawdę wiele z nich jest średnie. Jak na razie żadne moje oczekiwanie nie zostało spełnione, a z połowy gier zrezygnowałem po demach, gamplayach i recenzjach. W zeszłym roku czekałem tylko na jedną grę i się nie rozczarowałem, a w tym? Mam nadzieje, że giera, która do mnie jest właśnie wieziona (a przynajmniej mam taką nadzieje) mnie nie rozczaruje bo jakby nie patrzeć najwięcej w niej pokładałem od początku.

Dnia 07.11.2008 o 14:33, Sebat1 napisał:

Może byś tak łaskawie najpierw przeczytał newsa , a później dopiero zabierał się za pisanie
komentarzy i bezsensownych pytań... ;/

Przecież napisał, że widzi i przeprosił... oO.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2008 o 14:43, Madoxx napisał:

No nie wiem. Może i wyszło sporo tytułów dobrze rozreklamowanych, ale tak na prawdę wiele
z nich jest średnie.

To widocznie jesteś zbyt wymagający w stosunku do dzisiajszych gier. Ja z góry podchodzę do każdej gry (no prawie każdej) tak jakby była przeciętna , a dopiero później grając w te gry przekonuje się czy są fajne czy też nie.

Dnia 07.11.2008 o 14:43, Madoxx napisał:

Przecież napisał, że widzi i przeprosił... oO.

Widzę , ale co ja poradzę , że byłem przez nigo zmuszony do zwrócenia mu uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:56, Sebat1 napisał:

To widocznie jesteś zbyt wymagający w stosunku do dzisiajszych gier.

No pewnie. Ogólnie denerwuje mnie wszechobecna komercja. Sequele gorsze od oryginałów z przed kilku lat etc. Przede wszystkim szukam nowych tytułów, czegoś świeżego. Taki choćby miał być TFU. W zeszłym roku wyjątkowo zainwestowałem w sequel God of Wara i nie rozczarowałem się, choć nie ulega wątpliwości, że już to gdzieś było, ale z drugiej strony DMC4 na którego czekałem w moich oczach to porażka w porównaniu do jedynki, czy trójki. And so on...

Dnia 07.11.2008 o 17:56, Sebat1 napisał:

Ja z góry podchodzę do każdej gry (no prawie każdej) tak jakby była przeciętna , a dopiero później grając
w te gry przekonuje się czy są fajne czy też nie.

No właśnie ja tak nie mogę. Fakt. Staram się nie zbyt ekscytować, żeby nie spadło na mnie bum, ale no cóż... Czasem się nie udaje. Ogólnie to lubię Hack and Slache, platwormówki, przygodówki i RPG, czasem też RTS. Jednak w przypadku pierwszych 3 nie ma nic co by mnie zadowoliło. Sacred 2 to właśnie był jeden z tych tytułów, z których demo mnie odstraszyło. Ni to RPG ni to HnS. Dlatego teraz czekam na LBP. No i kurde poczta polska leci sobie w kulki. Już 3 dnień czekam, a miało iść priorytetem. Mam nadzieje, że nie będzie mi szło 3 tygodnie jak ostatnio zaproszenie na inauguracje kumpla oO.

Dnia 07.11.2008 o 17:56, Sebat1 napisał:

Widzę , ale co ja poradzę , że byłem przez nigo zmuszony do zwrócenia mu uwagi.

No właśnie nie. Skoro przeprosił to z pewnością zrozumiał co zrobił. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie, że sequele Lary a la Crystal Dynamics są jednak znacznie lepsze, niż to, co proponowało Core? Jasne, TR nie jest już tak świezy, jak kiedyś, ale chyba jeszcze można w nim znaleźć coś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować