Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dexter na iPhone'a i PC

20 postów w tym temacie

Książki (w Polsce 2, zagranicą 3) są chyba lepsze od serialu, polecam każdemu i sam nie mogę się doczekać 3 w Polsce. Serial jest super już jest 3 sezon :D Jestem ciekawy jak będzie wyglądała gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem jak miała by ta gra właśnie wyglądać. Doszedłem do konkluzji że tą grę naprawdę trudno by było zrobić, Aby była tak złożona jak film, i dawała graczowi swobodne w metodzie chwytania i zabijania naszej ofiary(wybierania miejsca zbrodni). Np śledzenie ofiar i wybieranie ich na podstawie znaleźnych dowodów na nich, a zabicie nie winnego czyli rzecz sprzeczna z dekalogiem, przybliżała by nas do złapania przez policje(nie tak ze od razu nas złapią bo było by za łatwo, trzeba było by być ostrożnym). Ale za dużo oczekuję, pójdą na łatwiznę i zrobią durną grą na licencji genialnej książki. I ta nieszczęsna wersja na iPhona to już widać ze amatorzy tą grę będą robić. Więc radzę wam nie oczekiwać nic innego z dextera jak fabuła i jakieś nic nie znaczące rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam wątpliwości dotyczące czy gra odniesie sukces. Serial jest świetny, jego wadą i zaletą jednocześnie jest to że się rozkręca tam przy pierwszych paru odcinkach. Taka introdukcja. Kumpel ma iphona to go zmusze do ściągnięcia ew. ciekaw jestem kiedy na istore będzie i czy równolegle z premierą na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial jest genialny, więc liczę, że gra (PC) będzie równie dobra. Myślę, ze ciekawsze byłoby wymyślenie owej historii, a nie opieranie się na tej filmowej, chociaż wtedy byłoby ryzyko, że ta nie była by tak ciekawa i intrygująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby to wypaliło musieliby zrobic grę TYLKO dla dorosłych.. ze szczegolowym planowaniem zbrodni, zabójstwami, ćwiartowaniem i ukrywaniem zwłok, wyszukiwaniem ofiar wypuszczonych za pedofilie itp itd.
a jak wiadomo - to sie nie oplaca...
soł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:09, DawSolo napisał:

Oj pierwsze 2 sezony to... Argh :D Super serial ;) Wg mnie najlepszy. Warto dodać, że
kilka tygodni temu wyszedł 1. odcinek 3 sezonu :)


3 odcinki, a jutro czwarty.

jakos trudno mi sobie wyobrazic gre na podstawie ksiazki/serialu o Dexterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPhone jak widać staje się co raz bardziej popularną platformą do gier.

Tacy producenci jak Square Enix zadeklarowali, że będą tworzyć gry także na ten mały w rozmiarze, a ogromny w funkcjach sprzęcik od Apple. Do tej gurpy dołącza teraz kolejna firma - Marc Ecko Enterainment.Cóż, sam osobiście serialu Dexter nie miałem okazji oglądać, ale z tego co słyszałem i czytałem to ma on spore zaplecze fanów. Tak więc na tą produkcje nie czekam, ale liczę, że wykorzysta licencje tak dobrze, jak zrobiły to Kroniki Riddicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować