Zaloguj się, aby obserwować  
Taylor1246

Bully 24 września na pc ?

15 postów w tym temacie

Według oficjalnej strony Bullyego ma on wyjść 24 września
Bully: Scholarship Edition Coming to PC this October

Rockstar Games is proud to announce that Bully: Scholarship Edition is coming to the PC on October 21st in North America, and on October 24th in Europe.


lecz nigdzie niema informacji więc się gorączkuję czy on na pewno wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ten temat już powstał (z drobnym błędem bo premiera nastąpiła 24 października [a może wcześniej]) nie będę zakładać nowego. 24 października nastąpiła premiera światowa, a co z premierą w naszym kraju? Jasne, że mogę sobie kupić gdzieś tam za granicą ale uważam, że my też powinniśmy mieć swoją premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 09:48, Chaotizz napisał:

A ja dodam od siebie, że macie na co czekać PC-towcy. ;] Gram w gierkę na PS2 od dłuższego
czasu, i muszę przyznać, że jest genialna. Praktycznie zero zgrzytów, ciekawa historia,
postacie, miejsce (a jakże).


To prawda gra ma świetny klimat i także zdobyłem swój egzemplarz od razu po premierze. Czekam na wersje PC chociaż nie wiem czy mi ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 10:08, Kafar napisał:

/.../

Z ciekawości przejrzałem wymagania sprzętowe, i powiem, że zdziwiony jestem. I to bardzo. Dość duże są, ale pewnie w grze wiele poprawili (przyznam szczerze, że akurat tu pewien nie jestem, bo się zbytnio wersją PC nie interesuję). No nic, ciekaw jestem jak gra wypadnie na blaszakach, jak będzie trzymała chociaż taki poziom jak na PS2 to będzie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 10:12, Chaotizz napisał:

> /.../
Z ciekawości przejrzałem wymagania sprzętowe, i powiem, że zdziwiony jestem. I to bardzo.
Dość duże są, ale pewnie w grze wiele poprawili (przyznam szczerze, że akurat tu pewien
nie jestem, bo się zbytnio wersją PC nie interesuję). No nic, ciekaw jestem jak gra wypadnie
na blaszakach, jak będzie trzymała chociaż taki poziom jak na PS2 to będzie bardzo dobrze.


Jest troszke rozbudowane a prawdopodobnie na silniku gta 4 to jest.. dlatego takie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:05, Kafar napisał:

/.../

No to widzę, że grafika poszła o wiele bardziej w górę... Ja jednak nie kupię tej gry, po pierwsze: słaby komp, po drugie: mam gierkę na PS2, to po co mi troszkę rozbudowana edycja? ;> Na razie wystarczy mi to co mam... Jednak jedno muszę przyznać. Rockstar ma doświadczenie w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość na początek dnia dla zainteresowanych (w tym mnie). W sklepie Cenegi pojawił się nasz Bully na PC''ta (mam nadzieję, że niedługo pojawi się też w innych). Cena trochę wygórowana, ale nie ma co się dziwić bo przecież to gra od R*, a wiadomo, że u nich tanio nie jest. Premiera w naszym ukochanym kraju nastąpi już w ten piątek (Towar dostępny od 2008-11-07).

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=844&sub=3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zbytnio jak bardzo będzie się różnić wersja PC, ale wersja PS2 to po prostu miazga. Gra może z początku wydawać się zdziecinniała, ale potem naprawdę się rozkręca i gra się ultraprzyjemnie :) To jedna z najlepszych gier na PS2 moim zdaniem w historii tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że na Xboxa straszne problemy są z grą. Zacina się etc. Wiadomo coś o tym jak chodzi na PC? Bo grałem w oryginała na playa 2 i spodobała mi się strasznie. Pograł bym se teraz na czymś w wersje rozszerzoną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować