Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo chciało GTA na DS-a

29 postów w tym temacie

To raczej było wiadomo już od samego początku , że to właśnie Nintendo chciało aby Rockstar Games zrobił GTA na DS-a , a nie na odwrót , że Rockstar bardzo chciał stworzyć GTA na DS-ie. Dla mnie w sumie jest to bez większego znaczenia , najważniejsze jest to , że będę mógł grać sobie do woli w nowe GTA na DS-ie i to jest właśnie najistotniejsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 13:42, piratezpl napisał:

@ Pepsi
Mam wrażenie że nie uchwyciłeś dokładnego powodu dlaczego to jest taka ciekawostka. Mianowicie
- nigdy wcześniej nie było krwi, śmierci i morderstw przedstawionych na żadnej platformie
Nintendo. Można było co najwyżej "wyparować" czy "się zmęczyć", nikt nigdy nie ginął
tutaj.


Zagraj w Spy vs. Spy na NES-ie. Bomba, headshot, wiadro kawsu na głowę, porażenie prądem - żyć i umierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 21:15, Vojtas napisał:

Zagraj w Spy vs. Spy na NES-ie. Bomba, headshot, wiadro kawsu na głowę, porażenie prądem
- żyć i umierać. :)

Czytaj ze zrozumieniem. Chodzi tu wyłącznie o DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 11:22, Namaru napisał:


> Zagraj w Spy vs. Spy na NES-ie. Bomba, headshot, wiadro kawsu na głowę, porażenie
prądem
> - żyć i umierać. :)
Czytaj ze zrozumieniem. Chodzi tu wyłącznie o DSa.


Chyba odwrotnie:

nigdy wcześniej nie było krwi, śmierci i morderstw przedstawionych na żadnej platformie
Nintendo
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak coś z tego GTA wyjdzie. Chociaż, jak dla mnie, GTA bez widoku zza pleców, to nie GTA (dlatego między innymi dwie pierwsze części uważam za crapy). Niestety DS-a nie mam (i dopóki nie pojawi się na nim trzecia część Golden Suna, to kupować go nie zamierzam), więc raczej się nie przekonam, czy GTA: Chinatown Wars będzie chociaż w połowie tak dobre, jak jego kuzyni z handhelda Sony - Vice City Stories i Liberty City Stories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ja jestem fanem PSP, ale grafika mnie zadziwiła, naprawdę ładna, lepsza niż GTA 2 co mnie niepokoi to brak przechodniów na ulicach( pewnie dużo pożerają zasobów)

>Żarty sobie stroisz? GameCube i seria Resident Evil chociażby lub Wii i No more Heroes, Tenchu i ten japoński >horror którego nazwy nie pamiętam, a wyszedł jakoś z miech temu? Naprawdę z lenistwa podałem pierwsze lepsze >przykłady...
Ale wszędzie byliśmy "tymi dobrymi", a w GTA.. Cóż raczej nie...
Nintendo stara się wykreować jako platforma dla całej rodziny a nie dla hardkorowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 12:48, Vojtas napisał:

>
> > Zagraj w Spy vs. Spy na NES-ie. Bomba, headshot, wiadro kawsu na głowę, porażenie

> prądem
> > - żyć i umierać. :)
> Czytaj ze zrozumieniem. Chodzi tu wyłącznie o DSa.

Chyba odwrotnie:

nigdy wcześniej nie było krwi, śmierci i morderstw przedstawionych na żadnej platformie

Nintendo
.

Aaa. Przeoczyłem, że to nie koment do newsa. Sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować