Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Star Wars: The Old Republic zapowiedziane

157 postów w tym temacie

Tysiące sithów i jedi na jednej miejscówce zwalczający się wzajemnie, plus kilka innych profesji, do tego pewnie typowe w każdym mmo odzywki i zagrywki ze strony graczy... właśnie przeszła mi ochota na nową grę w świecie SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony radość bo nareszcie nie ma świata magii i miecza tylko jest świat Mocy i miecza świetlnego. Ale z drugiej strony na litość boską znów kolejny MMO? No i poza tym ciekawym jak rozwiążą problem klas w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak zamiast K.O.T.O.R 3będziemy miec kolejne miałkie MMO. Sorry, ale ciągły wyścig za lvl, itemami itd to za mało by nazywać gry pokroju WoW RPG......Kolejny skok na kasę,. Gra się sprzeda bo marka jest bardzo znana. pewnie wiele patentów skopiują z WoW itp tylko osadzą w innym uniwersum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest pierwsza dobra wiadomosc w tym roku. Mam dosc juz gry w single gdzie czlowiek czuje sie jakby byl sam na swiecie. Co do questow , co stoi na przeszkodzie by w grze Mmo zadania wygladaly tak jak w singlu? Nic... przyklad GuildWars problem w tym ,ze nie bedzie sie ich wykonywalo samemu lecz w grupie ludzi i to jest o wiele przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marka się nie sprzeda.

Jeśli robi to BioWare to jest dobrze. Robili pierwszego Kotora który był sukcesem. Dwójka też była dobra jednak nie tak jak już jedynka bo robił ją ktoś inny.

BioWare ma doświadczeniu robieniu RPG więc pewnie teraz MMORPG też powinni dobrze zrobić. Ale nieprędko zobaczymy Kotora MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli KOTOR-a 3 nie będzie... tak?

Ech, niestety się tego spodziewałem. Nie mogę co prawda od razu postawić krzyżyka na tej produkcji, niemniej jestem poważnie zawiedziony...
Pozostaje mi tylko cytować Lorda Vadera:
"Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 15:26, MadeinHell napisał:

Pozostaje mi tylko cytować Lorda Vadera:
"Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!".

A to nie Luke był? ;)

@Xarodon

No i właśnie o to chodzi - te zadania są tłem dla drużyny, która jest esencją MMO.
A co do formy - może Bioware zadba o klimat i muzykę. I nie będzie dialogów na zasadzie 1.1.1.1. GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hy...Ale płaczecie. Trochę dystansu, to tylko gra, BW to dobra firma, do tego ma się na kim wzorować, a dodając do tego universum Star Wars wychodzi na to, że gra to murowany sukces ;]

MMO? Ekstra, mmo to przecież właśnie przyszłość, ile można "biegać" i ratować świat samemu. Czas zrobić to wspólnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, trochę szkoda. Z jednej strony cieszę się, że powstaje takie MMO, ale pewno nigdy w nią nie zagram, co mnie smuci :(

Pozostaje tylko czekać na K3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW 2 czy KOTOR MMO? Dla którejś z tych gier kupie na 100% nowego kompa, tylko nie mam pojęcia dla której. Co do KOTORA - uwielbiam całe uniwersum SW . Oby tylko nie zepsuli świetnie zapowiadajacego sie moim zdaniem tytulu. Bo zrobienie cos w stylu chociazby gothica 3 uwazalbym za zabicie kury znoszacej zlote jajka, czy cos w ten desen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Wreszcie :) MMORPG mych marzeń...

"Data premiery? Tytuł pojawi się na półkach sklepowych wtedy, kiedy będzie gotowy. Możliwe, że już w przyszłym roku, ale to nic oficjalnego."

Oby jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie!
Tak naprawde jesli jest JAKAKOLWIEK firma ktora moze byc w stanie zrobic mmo w ktorym liczy sie opowiadana historia to wlasnie BIOWARE. Ci panowie maczali paluszki w takich grach jak Baldur''s Gate, Icewind Dale, Mass Effect, KOTORy... i zawsze fabuła była epicka a muzyka swietnie potegowala doswiadczenie. Nie wiem czy podołają MMO ale naprawde nikt nie zrobi tego lepiej. A jesli chodzi o sam system i mechanike... Maja lucas arts z ich doswiadczeniem, ekipe od warhammera (moze beda jakies public questy ktore naprawde sa epickie;]) do pomocy i worek z pieniedzmi EA.
Jak dla mnie naprawde obiecujący setup a tym co NAPRAWDE mogloby odroznic ta gierke od inych MMO to nacisk na historie i wybory (tego nie ma nigdzie indziej).
Jak dla mne to najlepszy news od daawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować