Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 17:00, Manieklbl napisał:

Bellick raczej nie bo przecież jego wywieźli gdzieś z więzienia,

Ato, to nie jest Bellick...? Hmm...

20070517170658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
A oglądałeś ostatni odcinek Prison Break , pod koniec filmu Michael patrzy na więźnia który go rozpoznał , był cały pobijany to właśnie był Bellick.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:08, olki77 napisał:

Spoiler
A oglądałeś ostatni odcinek Prison Break , pod koniec filmu Michael patrzy na więźnia który
go rozpoznał , był cały pobijany to właśnie był Bellick.
Spoiler


Ta oglądałem,nie zauważyłem tego, ale czy to nie było przed wywiezieniem Bellicka? Oni go wywieźli a Sucre go gonił żeby powiedział gdzie jest Maricruz. Może i to było wcześniej nie pamiętam. Nie sądze aby Michael chciał współpracować z Bellickiem choć z drugiej strony z Tbagiem też nie chciał ale musiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler !!!
No wywieźli Bellicka z wieźnia i zabrali go wtedy do Sony. Poźniej gdy już złapali Michael''a wszedł do Sony i zobaczył leżące i poturbowanego Bellicka. Widać było że Bellick poznał Michaela .
Koniec Spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 08:54, baldspot napisał:

SPOJLER

co to właściwie była ta Sona? jakieś więzienie?

Tak więzienie w Panamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...oglądam drugą serię, i mam mieszane uczucia... otóż 1. sezon oglądałem po 6 odcinków i chciałem wciąż jeszcze... a 2. sezon - obejrzę 3,4, a potem już mam dość ;)

w 2. sezonie brak takich niespodziewajek jak w 1. Jedynie, gdzie nie byłem pewny dalszego ciągu akcji, to otwarcie garażu/magazynu z ubraniami.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 09:14, cubba napisał:

> SPOJLER
>
> co to właściwie była ta Sona? jakieś więzienie?
Tak więzienie w Panamie.

tyle to ja wiem... ale po co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Czy widzieliscie moze na jaki kolejny pzregenialny pomysl wpadl Polsat? Jesli nie, to sie cieszcie. Mialem okazje obejrzec dzisiaj zapowiedz 3 ostatnich odcinkow serii, ktore zostana wyemitowane za tydzien i wiecie co? Polsat wygadal zakonczenie serii. O_O Serio pokazali moment, ktory zdecydowal o tym, ze zakonczenie serii bylo tak zaskakujace. Jestem w ciezkim szoku. Wiedzialem, ze Polsat to banda ludzi, ktorzy nei maja za grosz smaku,a le to jzu pzregiecie. Jak mogli dopuscic sie tak strasznego spoilera? Aaaah! Na szczescie juz dawno widzialem te odcinki, bo inaczej chyba wpadlbymw depresje, ale i tak jestem zly na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 00:00, Wiadroman napisał:

/ciachnąć, Polsat też/


W depresje nie trafię ale troche sie zniesmaczyłem tym spojlerem :/ Pomysł w jakieś części poparłem bo chcę szybko obejrzeć co isę dalej stanie ale nie takim kosztem :/ Ja rozumiem pokazać troche ale nie za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 00:00, Wiadroman napisał:

Jestem w szoku. Czy widzieliscie moze na jaki kolejny pzregenialny pomysl wpadl Polsat? Jesli
nie, to sie cieszcie. Mialem okazje obejrzec dzisiaj zapowiedz 3 ostatnich odcinkow serii,
ktore zostana wyemitowane za tydzien i wiecie co? Polsat wygadal zakonczenie serii. O_O Serio
pokazali moment, ktory zdecydowal o tym, ze zakonczenie serii bylo tak zaskakujace. Jestem
w ciezkim szoku. Wiedzialem, ze Polsat to banda ludzi, ktorzy nei maja za grosz smaku,a le
to jzu pzregiecie. Jak mogli dopuscic sie tak strasznego spoilera? Aaaah! Na szczescie juz
dawno widzialem te odcinki, bo inaczej chyba wpadlbymw depresje, ale i tak jestem zly na nich.

Wszystkie 3 odcinki... i to jeszcze od 22.00 Nieeee! starzy mi chyba nie pozwolą:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 06:56, W.S.A.D napisał:

Wszystkie 3 odcinki... i to jeszcze od 22.00 Nieeee! starzy mi chyba nie pozwolą:(:(


Powinni pozwolić bo seans zaczyna sie o 21 a nie o 22 ^^

Jestem ciekaw kiedy na Polsacie wyemitują 2 serie? :P Bo ja oglądam na Polsacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 07:15, wip_01 napisał:

Jestem ciekaw kiedy na Polsacie wyemitują 2 serie? :P Bo ja oglądam na Polsacie :/


Gdzieś na przełomi 2007/2008 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 10:00, baldspot napisał:

a ja jestem ciekawy kiedy wyemitują trzecią serię bo dwie już obejrzałem i nie mam co teraz
robić

3 Sezon rusza 28 Sierpnia 2007! Przypnij ktoś tą date w 1 poście bo pytają ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Polsat... Nic nie poradzimy. ;) Też się cieszę, że mam już obie serie za sobą, bo bym się zdenerwował i to mocno. Z resztą Polsat przeważnie w swoich reklamach zdradzał zakończenia poszczególnych odcinków. Motyw jak Bellick rozwala podłogę w kanciapie - pokazali w reklamie, jak ciężarówka uderza w pojazd, którym jedzie Lincoln - pokazali. Najlepsze rozwiązanie? Nie oglądać durnych reklam na Polsacie. :/

To chyba mój pierwszy post w tym temacie tak, więc może tak sobie jeszcze tutaj ponabijam go trochę. (a co! :P) Uważam, że II sezon był całkiem dobry, jednak I miał po prostu lepszy klimat. Samo Fox River było bardzo ciekawie pokazane, Ci wszyscy więźniowie, całość sprawiała niepowtarzalne wrażenie.

** SPOILER II SEZONU **

W II sezonie każdy idzie swoją drogą i jedynie zdarzają się momenty w którym bohaterowie natkną się na siebie. Trochę to psuje wrażenie jako całość. Jestem ciekaw czyje wątki będą rozwijane w serii III. Z pewnością Michaela i Lincolna, jednak kto dalej? Mahone, Bellick, Sara raczej tak. T-Bag siedzi sobie w tej chwili w areszcie i po rozmowie z tajemniczym mężczyzną nie wiemy jak się dalej potoczą jego losy. (może trafi też do Sony? :P). Sucre nie wiemy czy przeżyje, jednak sądzę, że tak. Możliwe też, że dalej będą ciągnąć wątek Kellermana. W końcu był dziwnie spokojny, więc możliwe, że został wybawiony. (po I serii nie sądziłem, że będą rozwijać wątek jakiegoś z agentów... a jednak) Z pewnością zobaczymy też nowe osoby i mam nadzieję, że naprawdę się przy nich postarają i będą one przynajmniej dorównywać choć trochę postaciom, które to już niestety zginęły.
** KONIEC SPOILERA na SPOILERZE SPOILEREM POGANIANEGO **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować