Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2007 o 21:40, ...TrzCIna... napisał:

nie wiem czym wy sie tu do kurwy nedzy podniecacie
http://us.imdb.com/title/tt0990884/
dalem ten link 8 dni temu i od tamtej pory nic nowego sie nie ukazalo wiec o co chodzi?
jakby ktos widzial ten odcinek czy cos to moze bym sie wzroszyl ale info ze takie cos jest
w sieci... wielkie mi halooo



Co to za odcinek? 23 :D Wie ktoś co się w nim wydarzyło? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 21:40, ...TrzCIna... napisał:

nie wiem czym wy sie tu do ku**y nedzy podniecacie


Nadal ubogie słownictwo jak widzę. Runsztokowy język być może gdzie indziej wzbudza szacuenek ale nie na tym forum.
-2 do statusu za recydywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej status, a co to?
wiesz dla mnie to możesz mi dać najniższy status będę przykładem
"nadal ubogie słownictwo"
czy to znaczy że śledzisz moje jak to zauważyłeś rynsztokowe i ubogie posty?
poczytaj moje posty na tym forum to się dowiesz jakie mam słownictwo a nie wyrażasz opinie po tym poście lol...
"rynsztokowy język"
coś Ci sie pomyliło albo nie byleś w prawdziwym rynsztoku, bo jedna k... to jeszcze nie kryminał
swoją drogą zamieszczę tu jakże miły w przyswojeniu a do tego ciekawy wykład profesora Miodka... milej lektóry
pozdr.

20070412230856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 23:09, ...TrzCIna... napisał:

ojej status, a co to?
wiesz dla mnie to możesz mi dać najniższy status będę przykładem

Podyskutować możemy sobie drogą mailową. Tutaj to będzie spam, a spam jest łamaniem regulaminu.
Co do statusu, to pragnę Cię poinformować, że kolejny przypadek zastosowania przez Ciebie wulgaryzmów na tym forum zakończy się banem, nie degradem.
Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 23:09, ...TrzCIna... napisał:

czy to znaczy że śledzisz moje jak to zauważyłeś rynsztokowe i ubogie posty?

Nie. Ktoś napisał maila ze skargą do Moderatorów. Ciekawe kto to.... ;)

Dnia 12.04.2007 o 23:09, ...TrzCIna... napisał:

zamieszczę tu jakże miły w przyswojeniu a do tego ciekawy wykład profesora Miodka...

I co z tego, że prof. Miodek użył kilkanaście razy słowa na "k" w swoim wykładzie?? On wykłada(ł) dla dorosłych ludzi, których parę k*** wielce nie zgorszy, a na tym forum jest mnóstwo osób niepełnoletnich (w tym ja :D:D), którzy nie powinni słyszeć takiego słownictwa. A co do statusu- jeśli zostaniesz Bumelantem, albo- co gorsza- Wywrotowcem, większość Forumowiczów nie podejmie z Tobą dyskusji, bo będą wiedzieć, że zaraz możesz napisać:
- o K****!! Jacy wy jesteście poj******, normalnie w pi***, idźcie w c***!!
(cenzura moja, nie Moderatora :D)
Pozdrówka. Sorka za offtopic.
PS: Czy Linc odnalazł Sarę po zamknięciu Michaela w Sonie?? Bo widziałem, że za nią biegł... i jeszcze jedno- czy Sucre zmarł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odnalazł chyba,tak się wydawało że jej nie znalazł ale to nie jasne,podobnie jak nie jasne co się stało z Sucre bo poprostu padł z przemęczenia/niedokrwienia.Nie oglądałeś 2x22 ze pytasz?
Btw.Zal mi takich co kapują do modów na innych że przeklinaja etc.Pomyślcie troche zanim lecicie ze skargą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 08:31, Manieklbl napisał:

Nie oglądałeś 2x22 ze pytasz?

Gdybym nie oglądał, to bym nie wiedział o tych sytuacjach, więc bym się nie pytał, bo:
a) nie wiedziałbym o tym
b) nawet gdybym wiedział ( z opisu na jakiejś stronie, etc.) to wolałbym samemu obejrzeć

Dnia 13.04.2007 o 08:31, Manieklbl napisał:

Btw.Zal mi takich co kapują do modów na innych że przeklinaja etc.Pomyślcie troche zanim lecicie ze skargą....

Skoro walgierz dał degrada, i to dwa stopnie w dół, to znaczy, że dobrze zrobił ten, który "nakapował"... A tak Cię to cieszy, gdy ktoś przeklina?? Szczególnie gdy jest to jakiś pusty dzieciak- ale teraz na GSach większość Forumowiczów umieszcza swoją datę urodzenia, więc przynajmniej wiem, z kim rozmawiam(dzieciak 7-11 lat, osoba 14-18 letnia, z którą da się porozmawiać na poziomie oraz dorośli- oni z kolei w ogóle nie używają bluzgów, bo mają sensowne argumenty na potwierdzenie swojego zdania

PS: Ty też "podjarałeś" się tym info o 23 odcinku, więc bluzgi ...TrzCIny... były kierowane także do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgerz do daj maila

dobra dobra ten wyklad to dla jaj :)
co do Sary to nie wiadomo czy ja znalazl tego dowiemy sie w sierpniu :)
czy Sucre zmarl tego tez nie wiemy mozemy sie jedynie domyslac ze NIE
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:54, Sith66 napisał:

To druga seria nie zakończyła się 22 odcinkiem ??

Druga seria skończyła się 22 odcinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:58, cubba napisał:

> To druga seria nie zakończyła się 22 odcinkiem ??
Druga seria skończyła się 22 odcinkiem.


To co oni chrz o 23 odcinku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grozisz mi tu banem chociaz nigdy wcześniej nie dostawałem żadnych "upomnień", "degradów" itd
śmieszne to jest ze "ktoś" doniósł na mnie ze używam wulgaryzmów na forum - przecież nie jestem jedynym - jesteś niesprawiedliwy pisząc ze kolejny przypadek to ban
żeby nie było mam gdzieś to czy sie tu będę udzielał czy nie - do tej pory była to tylko przyjemność podzielenia sie wnioskami z serialu lub odpowiedz na pytania innych - jakoś cholernie nie zależy mi na tym by ty sie udzielać skoro tu panują zasady których złamanie grozi banem to gdyby każdy moderator przestrzegał prawa tak jak ty to nikt by sie tu nie udzielał, na forum więcej było by informacji od moderatorów bo inni bali by sie złamać jedna z 1000 zasad
wrzuć na luz
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:33, ...TrzCIna... napisał:

śmieszne to jest ze "ktoś" doniósł na mnie ze używam wulgaryzmów na forum - przecież nie jestem
jedynym - jesteś niesprawiedliwy pisząc ze kolejny przypadek to ban


Yep też tak uważam,nie lubie donosicieli.Btw.temat zamarł,wszyscy niecierpliwie czekamy na 3 sez :DCiekawe po co zamierzają zmienić nazwe jak cały świat już wie że Prison Break to świetny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować