Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 15:39, awesome napisał:

Najpierw to trzeba czekac zeby podali jakąś przybliżoną date premiery 3 sezonu i może jakiejś
zapowiedzi.

Biorą pod uwagę fakt, że pierwszy odcinek pierwszej serii wyszedł 29 sierpnia 2005, pierwszy odcinek drugiej 21 sierpnia 2006, to można mieć nadzieję, że pierwszy odcinek trzeciego sezonu wyjdzie 13 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:04, awesome napisał:

Ta, nie wiedziałem. Oj i tak się to zapewne zmieni. Cos tam zrobią i przełożą albo wczesniej.


Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby FOX cokolwiek przekładał, a już na pewno nie premierę nowego sezonu;) W przypadku seriali niezwykle rzadko zdążają sie sytuacje, ze raz ustalone terminy ulegają zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, skąd już macie drugi sezon, tzn. jakieś linki. Bo ja jestem z tych ,, Niedziela, 20.00, Polsat" i tak czytam, że większość osób ogląda na bieżąco to co leci w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:00, Azreix napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, skąd już macie drugi sezon, tzn. jakieś linki. Bo ja jestem z tych
,, Niedziela, 20.00, Polsat" i tak czytam, że większość osób ogląda na bieżąco to co leci
w USA.


Nie mów tutaj tak bo cie zbanują,bo to niby jest piractwo ,popytaj kolegów na gg albo wogle kogos na gg bo tu nie można na ten temat rozmiawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki przełomowy moment mi wpadł do głowy w pb teraz?Niedokładna rewizja T-baga przez Michaela w wyniku czego Bagwell zjadl potem mape.To ustawiło cały sezon.Bo gdyby Michael zabrał mape to zamknąłby tbaga w samochodzie i pozostali sami wzieliby pieniądze a na dodatek pewnie wydali by baga,ale nawet jeśli nie to bag nigdy nie ukradłby pieniedzy wiec Michael nigdy nie musiałby jechać do Sucre gdy dowiedizał się że bag ma kase więc nigdy Linc by nie wpadł z Machonem i nigdy Sarah nie zabiła by Kima i nigdy Michael nie trafiłby do Sony.Do tego Sucre miałby swój milion aby zapłacić Bellicowi za Maricruz.Hehe kto by pomyślał-przełomowy moment niedokładne przeszukanie Bagwella.Chodz fakt że pewnie takich momentów możnaby znaleść wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznaczaj swoje wypowiedzi napisem SPOILER!!! czy jakoś tak- o tym trafieniu Micheala do Sony wiedziałem, ale że Sara zabiła Kima- nie, a wolałbym się dowiedzieć o tym oglądając serial, a nie siedząc na forum. Tak na przyszłość. A ściąganie PB jest legalne, czy nie?? Chcę jasnej odpowiedzi- tak albo nie, ew. z krótkim uzasadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:39, Damian14BO napisał:

Tak na przyszłość. A ściąganie PB jest legalne, czy nie?? Chcę
jasnej odpowiedzi- tak albo nie, ew. z krótkim uzasadnieniem.


Nie. Czemu? Bo jest to piractwo w najczystszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam jestes czysty.To jest serial emitowany w tv,można sobie nagrać tak samo jak możesz film nagrać na VHS.JEżELI OSOBA KTóRA NAGRYWA FILM NA KOMPA PłACI ABONAMENT TV MOżE GO PORZYCZYć KOLEDZE I JEST TO LEGALNEA GRUPY NAGRYWAJąCE (XOR,LOL,CTU) TAKOWY PłACą.Nie jestem do końca przekonany jak wedle innych praw ale wedle polskiego-oglądanie to nie piractwo,rozpowrzechnianie-tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:13, ...TrzCIna... napisał:

dla mnie bardziej zastanawiajace jest te glosy ktore slychac gdy konczy sie odcinek to jakby
glosy wiezniow zagrzewajace do walki albo cos - przynajmniej mi sie to tak kojazy


Właśnie, mnie to też zastanowiło. Był to taki rosnący hałas, jakby przygotowywali się do buntu i ataku...

aha i czy

Dnia 05.04.2007 o 15:13, ...TrzCIna... napisał:

Michael jakos przewidzial wpadke do wiezienia na scianach widac anioly i inne znaki relgijne
a jak wiemy tatulaz Michaela tez posiada sporo motywow bobilijnych zastanawiam sie czy to ma
jakis zwiazek


Hehe... Być może... Na pewno celowo nie chciał się tam dostać, lecz może w krytycznej sytuacji przewidział tą możliwość. Pozatym myślę, że Michaela szybko wypuszczą, ponieważ on wszystko wytłumaczy władzom i musiał się obronić. Lecz jak wiemy, każdy odcinek serialu zaskakuje nas tak samo jak umysł Scofielda :) Nie bujta sie - Michael nie zginie :)

Pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:46, Rafal G napisał:

> Ta, nie wiedziałem. Oj i tak się to zapewne zmieni. Cos tam zrobią i przełożą albo wczesniej.


Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby FOX cokolwiek przekładał, a już na pewno nie premierę
nowego sezonu;) W przypadku seriali niezwykle rzadko zdążają sie sytuacje, ze raz ustalone
terminy ulegają zmianie.


I teraz widzę oczyma wyobraźni takie obrazy - jak w filmach katastroficznych, gdzie np. meteor leciał na ziemię i cała Ameryka oglądała przemówienie prezydenta - rodziny przed telewizorami w domach, inni ludzie zgromadzeni przed włączonymi TV w sklepach - wszyscy milczą i uważnie słuchają...

Do czego zmierzam? Przy premierze trzeciego sezonu PB - będzie tak samo jak w tych filmach. Wszyscy ludzie będą oglądać PB - w domach, supermarketach, sklepach małych i dużych...
Może przesadzam, ale myślę, że oglądalność 3x01 pobije na łeb wszystkie dotychczasowe rekordy oglądalności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:59, JackXP napisał:

/.../


Hehe:) Ciekawa wizja:) Tylko czy aby możliwa do realizacji? Szczerze przyznam, że chyba aż tak dobrze być nie może. A to dla tego, że w ciągu trwania drugiego sezonu serial stracił sporo fanów. A samo zakończenie, choć całkiem dobre, nie pozostawia nas w jakimś maksymalnym napięciu. Ja spodziewałem się czegoś lepszego po finale sezonu...
Jednak będę się, mimo wszystko, zaliczał do tej grupy, która z niecierpliwością będzie oczekiwała kontynuacji. Z nadzieją, że trzeci sezon będzie naprawdę dobry. I że będzie ostatni. Dalsze przeciąganie serialu może mu nie wyjść na zdrowie.
Mamy teraz kilka miesięcy. Poczekamy, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:22, gesio napisał:

A ja mogę w każdej chwili mieć odcinki 2 serii. Jak myślicie co będzie w 2 serii?

Hmm... Faktem jest że większość ludzi którzy się tutaj wypowiadają oglądali już cały drugi sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:22, gesio napisał:

A ja mogę w każdej chwili mieć odcinki 2 serii. Jak myślicie co będzie w 2 serii?

w 2?Masz na myśli trzeci sezon?Bo drugi już więkrzość z nas widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować