Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ostrzega, że może szpiegować użytkowników na PlayStation Network

22 postów w tym temacie

>ciach
Moje PS3 na pewno mnie nie będzie szpiegować w toalecie. Nie mam nawet kamerki ;). Dzięki temu systemowi mogą zapobiec piractwu (na razie BR niezłamano, ale to kwestia czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zero zaufania do graczy, narazie to nie jest uciazliwe, ale z czasem kontrola bedzie pelniejsza i napewno uciazliwa - bedziemy sie bac bluzgnac do znajomego czy posmiac sie z polityki bo przyjdzie wezwanie do sadu "za zniewage prezydenta" czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dyskretnie ostrzegam sony że nie kupię więcej ani ich konsol ani innych wyrobów ale ciii... bo trzeba to dyskretnie ująć :f
@ja33no
Sądzisz że na PS3 nie ma piractwa ?
*Epic Fail*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:19, lama123 napisał:

@ja33no
Sądzisz że na PS3 nie ma piractwa ?
*Epic Fail*

Dokładnie tak sądzę. Jeżeli mi udowodnisz, że się mylę to pośle ci 50 zł.

EDIT: Widzę, że nie masz PS3... i wszystko jasne. Głupie filmiki z YT możesz sobie między bajki wsadzić. Niema żadnego działającego ISO loadera, ani nie działają kopie zapasowe z BR.
Da się wprawdzie ściągnąć z PSN grę za darmo (tak przynajmniej czytałem), ale to strasznie trudne i mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nadzorowania nie mam nic przeciwko ale co do kasowania informacji bez powiadamiania mnie o tym to już tak. Przyczyna powinna mi być znana a jeżeli nie wytłumaczony powód to chociaż poinformować co zostało usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:49, ja33no napisał:

> @ja33no
> Sądzisz że na PS3 nie ma piractwa ?
> *Epic Fail*
Dokładnie tak sądzę. Jeżeli mi udowodnisz, że się mylę to pośle ci 50 zł.

EDIT: Widzę, że nie masz PS3... i wszystko jasne. Głupie filmiki z YT możesz sobie między
bajki wsadzić. Niema żadnego działającego ISO loadera, ani nie działają kopie zapasowe
z BR.
Da się wprawdzie ściągnąć z PSN grę za darmo (tak przynajmniej czytałem), ale to strasznie
trudne i mało prawdopodobne.


Od pewnego czasu istnieje sposób klonowania BL tak by konsolka czytała ją jak oryginał. Nie chce tych 50 zł bo żadnego info nie mam ci zamiaru wysyłać :). Po co się dowiadywać, niech PS3 pozostanie czyste, na X360 jest już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Też o tym czytałem, ale dużo osób mówiło, że to fake. Na największej polskiej stronie z torrentami jest tylko 26 gier, w dodatku, wszędzie pisze, że to tylko na przyszłość (więc coś w tym musi być).
Osobiście tego nie sprawdzam, ponieważ:
1. Nie mam nagrywarki Blueray.
2. Mam na tyle słaby transfer, że więcej za plącę za prąd niż za grę.
3. Płytki BR są dość drogie.
4. Nie mam ochoty być piratem :P ( to chyba najważniejszy punkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele możliwości zdobycia takiego czegoś o których nie będe pisał bo się nie godzi ~~
Ale wiem że są działające piraty, bo ludzie są za mądrzy żeby tego nie złamać kochany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie piractwo z grami zapisanymi na płytach Blu-Ray jest nieopłacalne ze względu na wysokie ceny nagrywarek jak i samych płyt... a tak w ogóle to piractwo jest błeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować