Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

WIkitory

Użytkownik którego czasem widuję na różnych tematach ale nie pamiętam na jakich ;P W avatarze ma jedną z postaci z Final Fantasy VII: Advent Children, dokładniej szefunia Shinry (a jak mu było nie pamiętam). Tak jak ja członek elitarnej brygady gram.pl ;) Jego gramsajt jest stylizowany na Star Wars, ozdabia go ObiWan z nowej trylogii w wykonaniu Ewana McGregora. Nie podaje jaką lubi muzykę :/ W filmach nie ma Advent Children, może po prostu spodobała mu się ta zakapturzona, przez co mroczna postać z filmu ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus

Opisywałem go już kilka razy, i miałem okazję niejednokrotnie zobaczyć jego posty na forum. Jego nick nic mi niestety nie mówi, trudno trzeba iść dalej. Jest fanem Gothica, jak większość forumowiczów, to chyba takie ogólne zboczenie. Podaje swoje GG i email, czyli piszcie do niego śmiało, on na was czeka. Jako, że jego gramsajty ostatnio nie ładują mi się nie opiszę jego stroblona. Widzę jeszcze, że lubi Linki Park i 30 Seconds To Mars, czyli ma niezły gust muzyczny, nie każdy takowy posiada, ale to temat na osobne rozważania. Jest na razie Brygadzistą, ale życzę mu delegacji na jakiejś ciepłej wysepce na Pacyfiku i tradycyjnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

no to po pierwsze fajna ksywa i avatr. Widywalem go pare razy na forum ale rzadko (moze to ja rzadko wchodze na forum;) ) oglada fajne filmy muzyka hm....... lubi metal i U2 i prosze bardzo kazdy slucha to co lubi
ogląda bardzo poważne programy ale jak widzicie obecny stan na gramsajcie to juz nie brzmi tak poważnie
aha i wchodzcie ludzie na jego gramsajt (bardzo fajna tapeta) i nie tylko......;)
no i na koniec pozdrawiam i dalszych sukcesow na gram.pl zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nekromanta7

Opisuję tego usera pierwszy raz.Często widuję go w tym temacie.Jest przodownikiem chociaż moim zdaniem zasługuje na brygadzistę.Na avku ma murzyna (chyba) z kolczykiem w nosie i bródką.Jego nick wskazuje na to że lubi nieumarłych.W jego podpisie widnieje jakiś napis.Jak dla mnie nic nie znaczy.Nie wiem co przy nicku robi litera 7.Nie sądzę aby był to jego wiek:)Może jest to jego ulubiona liczba lub jakaś losowa liczba którą walnął sobie przy nicku:)

Pozdrawiam i życzę zasłużonego awansu na brygadzistę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Przodownik. W avatarze ma nazgula, fan Władcy Pierścieni =D to tak jak ja.
Po odpowiedzi na jego blogu stwierdził, że muszę być jego znajomym bynajmniej dlatego mnie zaprosił.
Choć jego gramsajt jest nieczytelny to najważniejsze, że odpowiada zainteresowaniom tego forumowicza.
Także gra po sieci w titan questa to takze tak jak ja
i moim zdaniem chyba każdy jego wpis ma coś wspólnego z władcą - bynajmniej wie oco chodzi.

>to wszystko czekam bo już raz mnie pominięto lecz czemu nie wiem<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Opisuję pierwszy raz tego usera.Został pominięty - wiem jaki to ból.Jest przodownikiem już od dłuższego czasu.Nie wiem czy zasługuje na brygadzistę bo prawie go nie znam.Jego avek i gramsajt mówią tylko jedno: "Titan Quest- The beast game".w podpisie ma:
a) Zaproszenie na gramsajta.
b) Absolutum Dominum.Kojarzy mi się z tekstem starożytnych uczonych.Może z TQ...
c)Pozdrowienia dla całej rodziny i przyjaciół
d) I parę innych tekstów:)
Więcej o nim nie wiem.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Bodaj drugi raz opisuję tego usera, widuję go na różnych tematach. Jest przodownikiem, swego czasu był bodaj brygadzistą ale zaliczył degrada :/ No cóż, nadrabia zaległości i pewnie wyciągnął wnioski czemu dostał tego degrada i więcej tego grzechu nie popełni ;) W avatarze ma nazgula, wspaniałą mrocznąpostać z Władcy Pierścieni. W podpisie daje wszystkie namiary na siebie oprócz adresu zamieszkania, ale znam takich co by go namierzyli berz większych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieka tego znam ...ee.....forumowo. Albo awansował z napisaniem tego posta ,albo wczesniej ,ale w kazdym razie jest teraz już dlegatem. No cóż darmowa wyprawa na WKS...ah marzenie ;) Jest wieeeelkim fanem Gothica. jakos nie wiem co w tym Gothicu takiego fajnego ,że wszyscy w to grają ; p Lubi Likin Parka i 30 Seconds To Mars. Musze przyznąc ,że to całkiem fajne zespoły jak dla mnie. Widze go wszechstronnie w wielu tematach. Podaje gg i adres e-mail więc jest otwarty na nowe znajomości

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Ten człowiek jest Brygadzistą, czyli juz na tym forum siedzi troszke:) w kazdym razie wiecej niz ja. Z tego co wyczytałem z gramsajt to lubi grac w piłke nożną i gry typu star wars. Ostatnio gra w Kotor I i II oraz fife07. Nie pogardzi tez gta san andreas. Ma bardzo ładny gramsajt, podoba mi sie kolorystycznie:P Ma zamieszczone na nim kilka filmików ale nie wiem co nie nich jest bo nie oglądałem. Jest chyba całkiem sympatyczny. Nigdy mi jeszcze nie podpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojtek095

Przodownik którego pierwszy raz widzę i zarazem pierwszy raz opisuję ;) Mój imiennik, rodzice mieli dobry pomysł na imię ;P Dziwi się po co są podpisy ale mimo wszystko z nich korzysta aby podać swoje dane. Adresu zamieszkania oczywiście nie podaje, i tak Al-Kaida go namierzy i zniszczy, a wszystko dlatego że był u nich pilotem ale nie zgodził się na akcję kamikadze i uciekł do naszego pięknego kraju gdzie pracuje na polu z rozkazu generała Józefa Leppera ;) Po gramsajcie już wiadomo, że głównie grywa w sieciówki. Nie ma żadnego wpisu, czekam aż jeszzce czymś m nie zaskoczy ;)

Pozzzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tykus

Pan Delegat o imieniu Wojtek :D. Który mnie juz opisał a ja go jeszcze nie. Wiec opisuje. Jest Delegatem co oznacza ze jest cały czas na forum. Tak jak ja używa podpisów i zamiescił tam swoje uczucie do gry Gothic oraz swoje namiary. On tak jak ja mysli ze alkaida go nie znajdzie, ale sie myyyli. Oni po mailu i gg mogą dowiedziec się o tobie wszystkiego! Nawet jakiej pasty do zębów używasz. Jest ode mnie 2 lata młodszy. Gra w nowe gry co oznacza ze pewnie ma dobry komp, którego ja nie mam. Bardzo mu zazdroszczę :P MA dużo znajomych na forum co oznacza ze jest bardzo lubiany.

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojtek095

Tego przodownika nie znam zbytnio. Może (najwyraźniej) ma na imię Wojtek i chyba jest z ''95 rocznika .....Na avku ma typowego "bobaska" xD Staram sięcośo nim napisać ,ale....No fakt ostatnio i tak ogólnie widze go w zabawach i kilku inncyh tematach. Podaje maila. Pozatym niewiele o nim wiem.....W kazdym razie pozdrowienia i życze awansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIKITORY

Wikitory zmienił avatar, ale niewiem co on przedstawia, może jest to jakiś obraz, albo cuś innego.Moim zdaniem powinien zostać przy wcześniejszym avku, gdyż wtedy go rozpoznawałem. Wikitory lubi piłkę nożną oraz Gwiezdne Wojny. Nawet w podpisie coś o noch pisze, tylko zauważyłem jeden błąd<<< Luk I''am your mother :D.>>>>.Jak widac jest Brygadzistą, któremu życzę koleinych awansów. Podaje gg, więc lubi sobie pogadać. Cóż więcej mogę o nim napisać? aha, zapomniałem napisać że jest miłym forumowiczem, którego lubię.

Pozdrawiam Wujaszek Unreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Opisuje tego użytkownika po raz pierwszy.Jest Brygadzisą to oznacza że troche już na forum siedzi.Jego awatar to jakaś postać z jakiejś chińskiej lub japońskiej bajki ale mi się niestety nie uda rozszyfrować kto to jest.Podpis ma dosyć dziwny a więc;podaje swoje GG to oznacza że lubi kontakty z innymi forumowiczami na naszym ukochanym Gram.pl,"Luk im you mother"oznacza chyba "spujsz mi ty mamo"[nie jestem do końca pewny bo angielski to nie jest mój wybitny przedmiot],jest tam jeszcze pewien cytat który brzmi tak:Gram.pl ojczyzno moja ty jesteś jak zdrowie , a ten kto Cię wkurzy to się czegoś od modków dowie :D myśle że chce do nas tym cytatem zakomunikować żebyśmy nie "lekceważyli"naszego Gram.pl.Został mi jeszcze Gramsajt myśle że już zrobił widać to po jego statusie a więc wchodze...i wita mnie po krótkim oczekiwaniu na załadowanie się strony szare tło a na nim jakiś koleś z Władca Pierścieni ze świecącym na biało-niebiesko miecz "jedi"(a może to i nawet sam "Jedaj"kto wie ;]).Właśnie przed chwilą dodałem go do znajomych bo uważam że to spoko gość w przeciwieństwie do "gothicsheep`a"(ciekawe czy się zgodzi).Cieszy się z awansu widze to na jego obecnym stanie nie wiem jaki to sukces ale może jak mnie opisze to mi napisze(ale se rym powstał;]).Umieszcza tam jeszcze filmiki (trailery) z gier takich jak:KotOR 3,Zemsta Shitów,Pirat właśnie se zaraz obejrze filmik o KotOR`ze i możliwe też że skomentuje.Lubi gałe nożną tak jak ja.

Pozdro i życzę jak najszybszego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007

Miałem już okazję opisywać teko użytkownika, choć nie widziałem go na forum poza tym tematem, przez co nie mieliśmy okazji sobie pogadać dłużej, ale może to się niedługo zmieni. Jest zapewne kolejnym fanem agenta 007 na forum, a jego imię to Oskar, tak przynajmniej wnioskuję po nicku. Na jego awatarze widnieje twarz jakiegoś faceta, który pozostaje dla mnie anonimowy, ale być może kiedyś odkryję jego tożsamość. Jego podpis to zestawienie kilku „wierszyków”, których pochodzenie mniej więcej znam, aczkolwiek nie chce mi się o tym gadać:) Widzę, że poprawił się względem poprzednich opisów i jego ostatni jest naprawdę porządny, poprzednie były dość krótkie i chyba robione na szybko. Kolory jego gramsajta to różne odcienie niebieskiego, trochę to abstrakcyjne, aczkolwiek ma swój urok. W jego blogu widzimy tylko jeden wpis, z pytaniem, co sądzimy o jego gramsajcie, myślę, że odpowiedzi udzieliłem powyżej. Ma jedynie trzech znajomych, wśród których jestem ja, spowodowane jest to tym, że oski nie jest najaktywniejszym forumowiczem, ale nie każdego to kręci, różni są ludzie, czy też jak mawia mój kolega, są ludzie i parapety:P Czyta Cd-Action, co pozwala myśleć, że ma dobry gust, aczkolwiek moją pewność burzy to, że ogląda Świat Według Kiepskich, nie jestem fanem tego serialu. Przechodząc płynnie do końca opisu, wspomnę o tym, że oski jest Robotnikiem, życzę mu, więc awansu na Przodownika i tradycyjnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal

Wujaszek Unreal został przez nas zapomniany, więc pozwolę sobie go opisać. Widywałem go już niejednokrotnie w różnych wątkach, ale nie doszło między nami do dłuższej wymiany postów, szkoda, bo wygłasza on mądre i sensowne opinie. W jego awatarze widzimy kota z dość nietypowym wyrazem twarzy:) Widzę, że nie pała szczególną sympatią do szkoły, mamy, więc coś wspólnego, aczkolwiek aż tak jej nie znienawidziłem. Jest fanem Enemy Territory i podaje swoje GG, więc jest otwarty na nowych ludzi i lubi rozmawiać w ten właśnie sposób. Na jego gramsajcie w tle widzimy graficzkę, z Unreala i generalnie wygląda to dość ładnie. Bardzo lubi piwo, nie wiem czy w jego wieku jest to najlepsze, choć jesteśmy rówieśnikami, a ja gustuje już w trunkach mocniejszych, i to niekoniecznie nabywanych w sklepach. Pamiętaj jednak piciem nie osiągniesz niczego, nie warto zaczynać, bo potem ciężko jest przestać, nigdy nie wiesz, jakie to może mieć konsekwencje, słowem, nie popełniaj mojego błędu, nie warto. Unreal jest Brygadzistą, a ja życzę mu Delegacji na wyspie Oahu i tradycyjnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mnie opisałeś :D ALE:

1. Graficzka jest z Predatora, tylko Belki z Unreala :D
2. Mam rocznikowo 16 lat, wiec piwo jest zalecane :D <żart>
3. Mocniejsze trunki też pije :D

To na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

No więc ten przodownik ma z 16 lat. Ogólnie jak jużgo widze to w żadnych konkretnych temtach tylko ogolnie. Nie wiem o nim zbyt wiele ,ale no cóż...może lubi marka Adidas? Ja tam wole Nike chociąz Adidas też fajny xD Na avku ma ...jest to jakaś zmora ? Wydaje mi się ,że kilka userów miało już takie avki więc coś mi się wydaje ,że to poprostu jakaś zmora. raczej przestrzega regulaminu i życze mu awansów ;)

Pozdro


PS: Dla wszystkich. Mój avek przedstawia ostatnio z klanu Uchicha ...Mianowicie Uchicha Sasuke ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego avek przedstawia ostatnio z klanu Uchicha ...Mianowicie Uchicha Sasuke - tak jak napisał to jestem pewny.
A jego podpis może świadczyć, że lubi markę Victory =D lub to poprostu zdziwaczały podpis zwykłego Wiktorka.
Dużo o nim nie wiem, ponieważ nie widzę go często na forum albo nie dostrzegam.
Lecz ma tytuł Brygadzisty dlatego sądzę, że przebywa już tu długo.

Więc podsumowując życzę sukcesów, kolejnych tytułów i wielu wielu wielu wielu najlepszych rzeczy jakie mogą się przytrafić na gram.pl *]

Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować