Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

stiffyone
Widzę go pierwszy raz. Pewno na forum nie jest długo, albo sedzi nie tam gddzie ja, choc zdaje mi się że to pierwsze. Jego nick nic mi nie mówi, ale avatar tak. Pewno jest fanem Titan Questa, i pewno tam pisze najwięcej swoich postów. Nie grałem w to dużo, miałem 13 poziom i mi dostałem Gothica 3 w ręce to chyba wiadomo czemu nie gram:D Zaprasza na swój gramsjat i pozdrawia przyjaciól. Zyczę awansu i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Tego urzytkownika nie znam dobrze. Może dlatego ,że jest z nami zaledwie 37 dni ^^....Ale i tak widziałem kilka jego postów w zabwach więc raczej nie stoi w miejscu. Nie mam pojęcia co znaczy jego nick. Na avku ma chyba jakiegoś wojownika rzymskiego. Narazie nie mam o nim zdania . Mam nadzieję ,że "wyrośnie" na porządnego usera..

Pozdro ;]


PS: Sora ,że napisałem "...ostatnio z klanu Uchicha"....Chodziło mi o OSTATNIEGO Z KALNU UCHICHA..dobra ,ale to narazie nie offtopujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Taa.W tymtemacie napisał już wieeele postów !. Jest przewodniczącym. Na forum od równo 487 dni czyli jest jednym z pierwszych na forum...Nie wiem ,może był nawet na starym. Niestety nie znam histori starego forum i i histroi tego rudego zwierzaka ;] Ogólnie widze go w zabawach . Jest też chyba fanem Gothica I Dragon Ball.No ale szybko mu się awansowało skoro nie ma jako przewodniczący nie ma nawet 2000 postów ,a nawet ja mam troszke więcej postó napisanych. No ale tylko życzyć takiego farta. Miły user, przestrzega regulaminu

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Opisuję go po raz pierwszy.Jest brygadzistą.Nie muszę mówić co to oznacza:)Jego nick kojarzy mi się z dwoma rzeczami:
a) Wiktory - zwycięstwo/zwycięzca.
b) WIk może oznaczać że ma na imię Wiktor.
Ma trochę dziwny podpis..W pierwsze części znajduje się parodia Star Warsów.Potem jost coś co odnosi się do "Wujaszka Unreala".potem podaje gg a na końcu nie wiem co jest.Z jego postów wnioskuję że jest rozsądnym (spoko) userem.

Wiadomość z ostatniej chwili: Ten user jest tak prawy i dobry że opisuje pominiętych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Pierwszy raz go widzę na forum. Ma manię wielkości(master), ale nie wywyższa się zbytnio. :P Co do tego "J" to nie jestem pewien, być może ma na i mię J... czy też jak tworzył konto nacisnęła mu się spacja i "J". Jest spoko forumwiczem.

Wiadomość z ostatniej chwili: Ten user czasem opisuje w punktach jako jeden z niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LIS899

Lis jest przebiegły jak Lis, potrafi przenikać wokół ludzi niezauważonym, przez co jeżdzi Astonem Matinem DB9, gdyż obrabował wiele sklepów i banków :D. Dobra teraz normalnie. Lis jest przewodniczącym i jak każdemu życzę nastepnego awansu. Jest fanem Mangi i Anime. Z tego co przed sekundą dowiedziałem się z Gramsajta ma 16 lat... 16 lat, czyli jest w moim wieku!!! i ma Przewodniczącego... no super z ciebie gościu :D Lis ma na imię Jacek, kto chce znać nazwisko niech wejdzie na jego Stroba :D. Jego ulubionym typem gier jest RPG, a w szczególności Gothic, Fallout i gry na podstawie D&D. Interesuje się Geografią i... i Matematyką...mój boże Matematyka jest do kitu, ale on ją lubi i już :D. Ma 182 cm wzrostu więc jest wyższy ode mnie aż o 2 cm :). Niedługo będzie się bardzo cieszył z nowego blaszaka. Ogólnie lisa Bardzo lubie i miałem z nim przyjemność troche pogadac. Jest fajny i miły. To na tyle.

Pozdrawiam Wujaszek Unreal


WIKITORY

Jak już dzisiaj wspominałem Wikitory jest Brygadzistą, któremu życzę... Każdy wie o co caman, ale muszę sobie nabić ilość liter, więc powiem co mu życzę :D:D xD. Życzę mu koleinych awansów.Jego avek przedstawia coś z ostatniego klanu Uchicha, co to kur** jest, tego niestety niewiem, pewnie nie tylko ja niewiem xD. Jest oddanym fanem Gwiezdnych Wojen. Lubi piłkę nożną. Jego ulubione filmy to "SHREK", "8 MILA" i " Powrót Jedi". Napiszę również że bardzo go lubię. :)

Pozdrawiam Wujaszek Unreal

Uffff, to się napisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog

Tego usera poznałem bardzo dobrze dziękim starym ,dobrym gadulcu. Znam go z gg na tyle dobrze ,żeby go tutaj opsiac xD Fan SW, ...Metalu(chyba) I OGÓLNIE przepada za Dark Side ;] Sam jego nick oznacza Czarnego Psa ,ale czy to ma jakiś związek ? Nie wiem . W podpiwsie mówi ,że psy są bardzo mądre/inteligentne. No coż nie wszystkie psy ale ołkaj :) Ma jakiejś 14 lat i ogólnie miły user, któy niedawno dolączył do Delegacji forumowej.

Pozdro


Unreal11

brygadzistą został jakiś dzionek po mnie. ogólnie pisze dużo postów. Ahh jak jeszcze pamiętam czasy kiedy jeszcze ja pisałęm 80 postó na dzien..;] Unreal.No więc jest taka gra ;) Dopiska 11 nie rozumiem. Mógłby byc to wiek ,ale on ma 16 lat ; p W podpisie ma stary,dobry tekst Master Card. Lubi techno....łeee ; p . No cóżkażdy ma swój gust . Podaje gg. Ogólnie myły >Czy ja go mam w znajomych na GS ? nie wiem....Jak nie to może go dodam ?

Ppozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Brygadzista.Często udziela się w tym temacie,zaryzykowałbym nawet stwierdzenie zbyt często.Fan Star Wars.
Na gramsajcie ładnie prezentuje się Obi-Wan Kenobi.W avatarze jakaś mangowa/animowa postać z napisem,którego nie jestem w stanie rozczytać.Podaje GG,czyli lubi poznawać nowe osoby.Kiedyś na pewno do niego zagadam:)

--------------
Adamido
--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido

Zacznę standardowo:Opisuję tego usera pierwszy raz.Jest zasłużonym delegatem czego mu zazdroszczę:D
Opis usera:Nie wiem co oznacza jego nick-Adamino.Ma trochę dziwny podpis (nie za bardzo kapuję co tam pisze).No ale na chłopski rozum to jest tam:
a)gg
b) chyba coś związane z Hyperem i programem Games Review który leci na tym kanale
c) reszta śmieci niezrozumiałych dla mnie
Na avatarze ma robota bojowego z wbudowanym karabinem maszynowym (trochę mnie fantazja poniosła).Nie znam go dobrze ale czasami widuję jego posty w różnych tematach.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Nieraz widuję tego bardzo tajemniczego Przodownika (ten avatar:). W podpisie standardowo umieścił nr GG i e-mail. Czyli nic nowego. Jest fanem RPG i Władcy Pierścieni (szacuken!). Nie ma za wielu znajomych, prowadzi ostrą selekcję dla tych którzy do nich dołączyć. Ja też nie przyjmuje każdego zaproszenia, a wysyłam je tylko do osób, które dobrze kojarzę z forum. Master J ma (chyba) taką samą taktykę co jaw tej kwestii:).

Serdeczności Jasiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nick poprawnie byś napisał ^^
NIe,nie mam powiązań z Hyperem. Gamesreview.yoyo.pl,a niedługo GamesReview.com.pl:)
A to nie robot tylko Terminator White Scars wrr.

Master J

Mistrz J,cóz to może oznaczać.Prawdopodobnie to że jest miszczem i ma imię na J(może Jacek,Jasiek albo coś:P)
Fan władcy Pierscieni.Cały gramsajt jest mu poświecony.Podaje GG i mejla,co znaczy że lubi zawierać nowe znajomości.W avatarze Upiór pierścienia.Pisze średniej długości posty,ale nie natykam się na nie zbyt często.

---------------
Adamido
---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido --->
a) jest elitą gram.pl w końcu tytuł Delegata sam nie przychodzi ;)
b) sugerując się nickiem, stwierdzam, że nosi imię Adam ;)
c) na forum jest dość długo, gdy ja zaczynałem tutaj swoją przygodę, natykałem się na niego dość często ;)
d) ma czyste konto, żadnego degrada
e) interesuje się S-F oraz Warhammerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probos

Jest uzytkownikiem o statusie brygadzisty co oznacza że na forum siedzi już chwilę i zapewne wie co wolno napisać a czego nie. Na avatarze ma postać z Warcrafta III The forzen Throne, dlatego myślę ze lubi tą gre.
W podpisie podaje numer GG, a przy okazji pisze że kocha zawierać nowe kontakt, czyli jest kontaktowy. W podpsie podaje również adres jakiegoś forum, pewnie o Warcrafcie III. Ogolnie nie znam go, nie widuje go na forum, ale mam nadzieję że przestrzega regulaminu i nie spamuje, żczyę awansu na delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

User o wielkim doświadczeniu,mówi nam o tym jego jakże wysoki status.Nie jestem pewnie ale chyba gdzieś widziałem tego użytkownika,ale gdzie...?:) Jego nick wydaje mi się bardzo tajemniczy i nie potrafię go rozszyfrować,natomiast w awaku ma jakiegoś gostka z bronią(pewnie też ma na nią pozolenie:P ) Z jego gramsajta wnioskuje że lubi gre Hitman.I to chyba wszystko co mogę o nim powiedzięc-gdyż za dobrze go nie znam.Życze mu awasu na Sekretarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Jeden z moich ulubionych forumowiczów (nie mylić z ulubionymi forumowiczkami ;)) Fan Gohica jak ja, fajnie się z nim gaduli przez gadulca, ale rzadko jest. A może i jest, ale na niewidocznym, bo ciągle się przed kimś ukrywa, musi mieć mroczną przeszłość ;P Kiedy wreszcie wyjdzie multi do Gothica to on będzie robił za Legolasa i będzie naszym przywódcą ;) Nie wiem czy ma już G3 ale mam nadzieję że tak.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus

Zaszczyt mam go opisać pierwszy raz. Awatar o ile się nie mylę pochodzi z gry Final Fantasy. Fan Gothica. W podpisie podaje swój numer gg, email oraz dwa ulubione zespoły muzyczne. Lubi rock, czy jakąś tak odmianę rocka xD. Żąda wpisów na swojej stronie. Gra w Final Fantasy co najmniej 10 godzin tygodniowo. W tym temacie jak i na forum widzę go pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

Skądziś go już kojarzę ale nie pamiętam dokładnie skąd. Gdzieś go już spotkałem i tyle. Jest fanem Morrowinda, w podpisie ma kilka sentencji (jak ja tego nie na widzę!!!). podobnie jak gothicsheep i Szerszeń45 wypowiada wojnę krótkim postom. Nie wiem czy do końca ma to sens, ich sprawa:). W avatarku ma pingwina (chyba). Jago gramsajt jest jeszcze skromniejszy od mojego. To chyba niemożliwe. Widocznie nie chce mu się go prowadzić.

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować