Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

grand10pelu

Użytkownik który jest już Przodownikiem,ale go nigdzie nie widziałem (przynajmniej tak mi się wydaje). Jest moim znajomym ale nie wiem z kąd go znam:P MA fajnego gramsajta, i widocznie lubi gry Blizarda,bo ostatnio kupił całą Anatologię.Jego nick z niczym mi się nie kojazy natomiast na awku ma jakiś motor-widocznie lubi te urządzenia ;) . To wszystko co mogę o nim powiedzieć,życzę mu awasu i pozdrawiam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Już , już powoli można o Nim mówić , że jest doświadczonym forumowiczem. Za jakiś miesiąc jeśli nadal będzie pisał regularnie ( co teraz robi ) to być może czeka Go awans na delegata. Ostatnio w jego głowie pojawiąją się mądre myśli i wylewa je tutaj na forum. Z tego co pamiętam to kiedyś udzielaj się w wszelakich grach/zabawach forumowych nie wiem za to jak jest teraz. Jego autorytetem/idolem musi być chyba pan Andrew , ponieważ ma go na swoim avatarze. Heh wracając do historii ...kiedyś fajnie wyglądał :). Tak jak wiele osób na tym forum sądzi , że Gothic jest najlepszą grą na świecie. Lubi GKS Katowice być może jest ze śląska to fajnie bo ja też. Ciekawy jest jego podpis a w zasadzie jego część. Chyba niesie ze sobą jakieś przesłanie. Podaje swoje GG więc lubi porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Często widywany przeze mnie Delegat. Ma dosyć charakterystycznego avatara, głównie po nim go rozpoznaję, wiec proszę by go nie zmieniał:). Mądre rzeczy zawarł w swoim podpisie. Widać, że ma już doświadczenie na forum. Jago gramsajt (lub raczej... darksajt!) jest fajnie zrobiony pod względem oprawy graficznej. Ciekawe jak mu idzie ankieta, którą prowadzi na swoim gramsajcie. Kiedy opublikujesz wyniki kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu

Pierwszy raz widziany przeze mnie gramowicz, jego ranga to brygadzista, sądząc z treści jego awatara, jest wanem jednośladów wszelkiego rodzaju. Jako komunikatora preferuje tlena, jest wielkim fanem gier strategicznych wszelkiego rodzaju. Urodzony 11 maja 1990 roku, posiada gramsajta lecz nie wygląda on dość ładnie. Lubi czytać książki o tematyce fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dipster

Użytkownik spotykany na forum bardzo żadko (przynajmniej przeze mnie)... Nie obecność tą nadrabia za to, swoim gramsajtem (i to jak!), który od dłuższego czasu niezmiennie, góruję na pierwszym miejscu w Top50. Jak on to robi, że lista odwiedzin przekroczyła u niego już 10 000! Winszuję. Dipster... jego nick jest jednym z ciekawszych z jakimi na forum się zetknąłem, lecz jego znaczenia nie dane było (i raczej nie będzie) mi odkryć. Tak, czy inaczej brzmi on ciekawie, no i na swój sposób klimatycznie. Na Przodownika awansował niedawno (chyba 2 dni temu, mogę się mylić), ale jak już wspomniałem wyżej - na forum za często go nie spotamy. Jakość jego postów jest hmmm... jakby to dobrze ując... może tak - "standardowa". Nie odbiegają one od normy i nie są one specjalnie, wybitne, ale za to, konkretne i na temat. Nie posiada podpisu, przejdę w takim razie, zbliżając się nieubłagalnie ku końcowi... do avatara. I co widzę...? Oko, wszędzie oczy! Nasz forumowy duszek zapoczątkował taką modę ^_^... Wchodząc na (bezkonkurencyjnego jak do tej pory) gramsajta dowiadujemy się, że owy forumowicz jest redaktorem serwisu (chyba oficjalnego) o BF 2142 (w wolnym tłumaczeniu: "batelfildzie 2142" ^_^...; aż kipi tam od tej gry) i nie tylko. Jest także jednym z prowadzących serwis "Fifka" - poświęcony piłce noznej.
Dobra, nie ma co się wdawać dalej w szczegóły. Pozdrawiam i kończę zdaniem: Miłego i przyjemnego pobytu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTHICSHEEP

Gothicsheep jest naszą forumową owcą < lepiej owcą niż baranem:D> .Na jego avatarze również jest owca, być może bardzo lubi to zwierze, a moze jego koledzy mówią na niego owca, gdyż może mieć ekstra loczki ,ale tego niewiem. Tak jak wiele osób uwielbia grę Gothic. Jest przodownikiem, ale pewnie miał by już brygadzistę gdyby jego nieszczęsny degrad.Pamiętam że kiedyś miałem z nim małą sprzeczkę bo pisał bzdurne posty i spamował, ale Owca się zmieniła i piszę teraz długie i madre posty.Owca lubi Azjatki w bikini, które ja też uwielbiam. Moim zdaniem to nie Polki lecz Azjatki są najpjękniejszymi Laskami na świecie. Na swoim gramsajcie również ma jakąś Azjatkę, która bardzo kocha, o ile mnie pamięc nie myli nazywa się Yumi.... coż za piękne imię... dziewczyna też boska...Z chęcią bym taką schrupał :D. Ogólnie forumowicza tego lubię i mam go w liscie znajomych.

Pozdrawiam Wujaszek Unreal

ps: Czy ktoś moze nie kiedyś opisać Tak, jak to robi Owiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dobrze Unreala11 ale:
- wnioskując z awatara - myślę, że jest osobą dowcipna i darzy sympatią koty
- wnioskując z GS''a - oprócz kotów chyba raczej nie lubi zwierząt (Happy Three Friends - tez wskazuje na jakieśtam poczucie humoru) i lubi Call of Duty, nie ma oporów przed organizowaniem konkursów
Jest już Brygadzistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum, ale widze że mój poprzednik bardzo lubi gry RPG z Cyklu Neverwinternights. On lubi zwierzęta... Te małe, chimiki szczególnie, interesuje go fantasy... Ma dobry gust co do rysunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YOUlia

Ja sam nick wskazuje jest to dziewczyna o imieniu Julia. Kobiety na tym forum to rzadkość, więc dobrze, że jest ona tutaj:) Nie ma żadnego podpisu ale nie jest to już obecnie żaden problem... bo mamy gramsajty:) Bardzo, ale to naprawdę BARDZO podobają mi się zamieszczone na nim grafiki. Chomik również przesympatyczny:) YOUlia bardzo lubi RPG, chwali jej się to. Jej gramsajt ogólnie jest bardzo ciekawy, warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YOULIA

Opisuję po raz pierwszy. Jak widać jest już Przodowniczką, której życzę kolejnych awansów. Jej avatar przedstawia jakąś postać z gry, ale nestety nie wiem z jakiej, być może z Nwn. Patrze na podpis i co widzę, nic.... YOUlia walnij sobie jakiegoś podpisa, a najlepiej żeby pisało tam że lubisz Wujaszka Unreala :D:D:D. Dobra wchodzę na Gramsajta... WOW, coz za piękne zdjęcia tam widzę. Najbardziej podoba mi się Laska która widnieje na nagłówku. Być moze YOUlia tak wygląda :D. Gramsajt ogólnie spoko :D. Jak się można domyślić ma na imię Julia. Juli ma 15 lat, wiec od Wujaszka Unreala jest młodsza o 1 rok... poczekajcie... NIE!!, jednak jest w moim wieku bo chodzi do 3 gimnazjum, tak jak ja. Zapomniałem że 16 mam rocznikowo:D. Życzę ci powodzenia na nadchodzącym szybkim krokiem Egzaminie :D. Juli ma chomika o imieni Chuck.. Norris :D

Pozdrawiam Wujaszek Unreal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech ile opisów - a jakie miłe...
Unreal - ta postac z NWN to Aribeth i, zgadłeś, pochodzi z NWN. I, fakt, chodzę do trzeciej gimnazjum ale nie jestem w twoim wieku bo poszłam do szkoły o rok wcześniej po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YOUlia

Oooo kolejny przodownik:)Mam nadzieje ze juz nie dlugo beedziemy w gronie brygadzistow:]Widze ze ma chomika.Ja niestety nie mam u siebie nie mam tego zwierzaczka:)Rowniez lubi Gorillaz;graja naprawde super muze.Nie wiem dokładnie co jest na jej awatarze.Jest to napewno jakas kobieta,ale nic wiecej niewiem.Nie ma nic w opisie musi byc tajemnicza osobka tak jak ja.Zycze szybkiego brygadzisty i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:56, Unreal11 napisał:

Kur** jak zwykle wujaszka omijają!!! YOUlia zrobiła offtopa więc nie powinieneś jej opisywać.

ok,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M-Pac

Jednym słowem (a raczej dwoma słowami:) MegaPaczka. Przynajmniej ja tak zinterpretowałem tą ksywę. Ma 15 lat i lubi motoryzację, widać to zresztą wyraźnie po jego gramsajcie. Ma bardzo dziwnego avatara, czym jest ta cała "Spółka Arka"? Skąd w ogóle pomysł na takiego avatara? Lubi grać w gry wyścigowe i sportowe.Jest na forum krócej niż ja ale ma więcej postów, mam nadzieję, że nie zdobył ich takiej ilości poprzez udzielanie się głównie w spamerskich tematach. Ogólnie wydaje się spoko (nie wiem skąd to wrażenie, nie znam gościa nic, a nic:).

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:40, YOUlia napisał:

ech...to ja powinnam przeprosić...za tego offtopa

W takich przypadkach pisze się coś takiego:

Opisywać grand10pelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu
Tego gramowicza widze po raz pierwszy raz. Na forum jest juz jakis czas co wskazuje Jego ranga (brygadzista). Chyba nigdy nie dostal degrada. Z opisu mozna wywniaskowac ze jest fanem strategi wszelkiego typu i rodzaju. Pisze dosc dlugie posty, przynajmniej w tym temacie. W opisie podaje meila. Zaprasza na swojego gramsjta. Nie mam do Niego zastrzezen (narazie). Spoko brygadzista. Życze mu awansu na delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Krótko będzie ale treściwie. Coraz rzadziej możemy widywać tego forumowicza na tym forum ;]. Może to wynik pracy albo szkoły ... Nie wiadomo. Mężczyzna , który słucha ciężkich brzmień ale za to grający w Gothica . Swoją drogą ciekawa mieszanka. Avatar bardzo oryginalny i jako jeden z niewielu ma fajnie napisany nick na swoim avatarze. Sądzi iż Dragon Ball jest super. Też kiedyś oglądałem. Podaje GG więc lubi porozmawiać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

No i doszło do tego że obywatel opisuje delegata ;). Deih jest to bardzo aktywny forumowicz (napisał już 2043 posty). podobnie jak ja interesuje sie grami RPG i fantastyką. Ma dobry gust w wyborze filmów i słucha niezłej muzyki. Jest skromny, błyskotliwy i pochodzi z Bytomia ;). zapraszam do odwiedzania jego gramsajta bo jest naprawde ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować