Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Master J


Uważa się za mistrza kategorii J. Jest przodownikem jak ja czyli od niedawna na forum. Interesi się gastronomią. Lubi erpegi, tolkiena. 82 dni na gram.pl i 869...jednak chyba mial degrada...urodziny ma w maju (17 maja). Lubi siedzieć na gram.pl Lubi także gry strategiczne fussball i narty.

Proste i zrozumiałe zarazem Pozdro i życzę awansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro
Ostatnio wyjątkowo często go spotykam i...opisuje:p
Co ja widzę[o_O] chyba właśnie odkryłeś swoje powołanie...rysunki wprawdzie nie powalają ale przynajmniej nie boisz się ich pokazać:D W związku wyglądem gramsatjta nic sie nie zmieniło...co niekoniecznie oznacza dobrze. Najwyraźniej lubi gry towarzyskie aby również te na świeżym powietrzu (Ahh wolność:).
...tym razem ja też to napiszę:p Pozdrawiam (ble!)
/ mój nick to piosenka korn -> word up/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:37, Word up napisał:

...tym razem ja też to napiszę:p Pozdrawiam (ble!)
/ mój nick to piosenka korn -> word up/


Word up - !

Tak czekałem na ten opis dłuuugo - choć mnie pominięto, a byłem pierwszy - gościu po mnie napisał prawie to samo tylko trochę inaczej.
A co do ciebie word up - in the end - od razu można się domyśleć jeżeli wcześniej pobrałeś nick z piosenki LP - to teraz na pierwszy rzut oka pierwsze skojarzenie to piosenka KORN. Wszyscy zresztą to powinni zauważyć. No i dalej - jest jak sam mówi uczciwy przodownikiem - z doświadczeniem ;). Jego avatarek to oko - pewnie jakaś odmiana ludzkiego oka - tylko wersja chyba z Czarnobyla - tak jakoś wygląda - jakby mu się twarz paliła - a na samej tęczówce odbija się jakiś straszny cień. Dobra - całkiem fajny - ten avatarek, ale koniec z domyślaniem się i podziwianiem. Teraz jego podpis pod postem. Zaraz go rozszyfruje. A brzmi on tak: Maleńkie słówko | Doznań kropelka | Rzecz tak nie wielka | A jadnak wielka | Make love, Not warcraft - Pierwsze słowa to chyba sam wymyślił, albo po prostu ściągną z jakiegoś wiersza - tylko mały błąd nie jadnak tylko jednak na przyszłość. Natomiast ostatnia fraz mówi po dosłownym tłumaczeniu - Zrób miłość, Nie rzemiosło wojny - czyli po moim przeniesieniu na bardziej zrozumiały język oznacza - Potęguj miłość, Nie rań innych - ale ja to tak sobie wyobrażam - ale to też zależy od człowieka - każdy może to rozumieć inaczej. No i to chyba wszystko co mogłem znaleźć w tym jego poście.
Dalej teraz przechodzimy na gramsajta - pierwsze co widzimy to chyba tło zrobione przez niego już z czasów poprzedniego swojego życia na forum - czyli - ja domyślam się, że to przyszłość - jakaś uliczka z przyszłości - czasów wojen i ciągłej emigracji - z napisem In The End - czyli w końcu nie wiem - dziwnie te zestawienie może się kojarzyć. Potem przechodzimy na więcej o nim, a tam dowiadujemy się następujących rzeczy - w krótko o mnie najbardziej interesujący cytat - "Staram się pozytywnie podchodzić do życia, w granicach zdrowego rozsądku^^ ...aktualnie robię coś(...bo nie wiadomo dokładnie co?) ...dla nieuświadomionych, miałem "4" degrady:p a nie "1"." Wszystko tłumaczy - doświadczony z niego forumowicz =P Więcej już chyba się nie będę rozpisywał - bo już kiedyś mówiłem o nim - a to wszystko co przegapiłem :D A jednak czekam chwilę i tego jeszcze nie było piosenka TATU po angielsku - "ja cie" - jak tak można - ale to już zostawiam dla innych. Życzę sukcesów na forum i udanego nowego życia bez upadków po drodze - ja już jeden zaliczyłem dlatego teraz się wystrzegam :D

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone -
Poznałem go przed chwila na iRCu i dowiedziałem sie ze ma na koncie jednego degrada . Jest wmiare nowym uzytkownikiem na tym forum , bo jest tu niecałe 3 miesiące , niewiem co jest na jego avatrze choc próbuje to rozszyfrować według mnie jest to jakis pistolet , badz bomba .Stiffyone jest przodownikiem , podobnie jak ja .
Czesto widuje go na IRC , wiec też czesto jest na forum.
Jego zianteresowania to :Gry: Age of Empires III, Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, F.E.A.R.,
Lubi tez słuchac hip hopu amerykanskiego i dobrego rocka .Podobnie jak ja czyta tez Clika ! wiec ma u mnie jeszce jednego +.Lubi oglądac Prisoner Breaka to mój ulubiony serial :).Życze mu kolejnych awansów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phelela
Nie kojarzę go z żadnym tematem ale dość często go spotykam:p...a przynajmniej tak mi się wydaje. Zwykle zapamiętuje forumowiczów po awatarze, a że jego jest dość charakterystyczny i ładny:) to...nie mam z tym dużego problemu. Najwyraźniej lubi świeże powietrze oraz...pszczoły:) ma jedną, wielką na swoim gramsajcie. Podobni jak ja lubi grę counter strike z tą różnicą, że ja gram w sourc.
Ouu pisze dużo, bardo dużo w tematach spamerskich...niedobrze. Nie jestem pewien czy nie przez to ma właśni trzy degrady. |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Znam go między innymi z tegoż tematu...jak sam mówił jego nick ma związek z piosenką Korna...jest tak jak ja przodo więc jest tutaj od niedawna...awatar pokazuje że ma on jedno oko czerwone...lubi przesiadywać na forum i w ogóle na gram.pl. Teraz przejdźmy do jego GS''a...tło taka, takie no jak to powiedzieć...no poprostu jest na nim napis In The End - kojarzy mi się to z piosenką Linkink Park...Miał (?) 4 degrady...urodził się (:D) 25 lipca 2007 roku :P...napisał 421 posty a na gram.pl jest 31 dni jego gramsajt odwiedziło 528 osób...

To wszystko co miałem o nim do powiedzenia... Pozdro i życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Tą osobę kompletnie nie znam, może przez to że ostatnio rzadko jestem?, z nicka wnioskuje że jest wielkim fanem Cesarstw :) Byłby świetnym przywódcą, ale wszyscy zawracają ;P, jest niezłym rysownikiem, fanem LOTR''a, preferuje "erpegi", urodził się 1 listopada 1992, czyli jest starszy ode mnie ;), ma ciekawe motto (Trzeba iść na opór złemu losowi....) którego niezbyt rozumiem (chyba za głupi jestem :) )Jest tego więcej, ale nie mam już czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator
Pierwszy raz widzę tego użytkownika(..brygadzistę;*)...hmm na serio....już wiem dla czego:/, sporo pisze w tematach spamerski jak słowna zabawa, do których ja nie zaglądam:p. Wchodząc na jego grmasajta widzę, widzę...prawi nic nie widzę:D. Najwyraźniej nie zajmuje się jego prowadzeniem, ale mógłby chociaż ustawić ładne tło...|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 17:02, Word up napisał:

Camponator
Pierwszy raz widzę tego użytkownika(..brygadzistę;*)...hmm na serio....już wiem dla czego:/,
sporo pisze w tematach spamerski jak słowna zabawa, do których ja nie zaglądam:p. Wchodząc
na jego grmasajta widzę, widzę...prawi nic nie widzę:D. Najwyraźniej nie zajmuje się jego prowadzeniem,
ale mógłby chociaż ustawić ładne tło...|



Word up

widzac jego gramsajt .......ladna tapeta o kurde masz xboxa360 fajne szykuj sie wizyty o!!!
grasz w gothica masz plusa tak jestes przodownikiem a ja Ciebie wogole nie widzialem sorry slaby wzrok
no i co??? pozdrowienia i dalszych awansow na gram.pl POLECAM WEJSC NA WORD UP GRAMSAJTA
WLAZTA LUDZIE BO FAJNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nekromanta7

/elo/
Opiszę tym razem przodownika - o nicku nekromanta siódmy - nie trzeba chyba tłumaczyć. W avatarku ma 2pac-a - podobno już od bardzo dawna przecież nieżywego rapera. Dalej jest z nami już 85 dni na forum - choć na gram już 118. Lubi spamować - żartuję, ale uczęszcza głównie w tematach spamerskich typu historyjki. Pisze czasem - 5 postów na dzień średnio. Założył już 3 tematy - ale nie dał jeszcze żadnego obrazka. Dobra koniec ze statystykami - czas na GSa - tam w tle też dwupak, bo tło ustawione na sąsiadujące obrazki - te na blogu jak i na GSie - brzydko to wygląda - ale pewnie to kiedyś zmieni, albo chociaż polepszy trochę. To chyba na tyle, bo zresztą więcej możecie się dowiedzieć odwiedzając jego stroblona i komentując to co się tam znajduje. Ja za wiele nie widzę - ale to pewnie źle, bo może jakieś ukryte treści tam mogą występować - ogólnie fajny koleżka - gość. No na tyle.

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Już go opisywałem. Nie posiada konsoli, tylko PC.
Zauważyłem ,że ostatni nagminnie używa znaku "-":PP
Jest to dość zauważalne.
Po wejściu na jego Gramsajt w moich uszach zaczyna rozbrzmiewać jakaś muzyka - może z jakiegoś filmu?:P
Interesuje się starożytnością.
Cóż, to tyle, co o nim mogę napisać.
Życzę awansów! (zwłaszcza, w obliczu ostaniego incydentu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Ma na imię Krzysiek i ma 13 lat. Posiada PS2 i PC. Lubi przesiadywaćna gram.pl i czytać książki. Aha posiada jeszcze NOKIĘ 3100. Maniak Gwiezdnych wojen (po avatarku twierdząc). Na gram.pl jest już: 223 dni. No i to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joorg

Mój znajomy...jest od nie dawna na forum...dlatego że jest robolem...pisze krótkie posty i komentarze...lubi morka co widac po tle na gsie...jest na gram.pl 44 dni. Kurde nie znam go zbyt dobrze żeby cokolwiek o nim napisać ale coś spróbuję...nazywa się Wojtek ma 15 lat mieszka w Lubomierzu (serio nie wiem gdzie to jest) lubi fotografię cyfrową i pisanie...jest ode mnie starszy o 10 miechów...ogólnie chyba spox gościu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Jest Przodownikiem i ma 15 lat:]
Jest moim znajomym. Posiada te same sprzęty co ja (oprócz telefonu komórkowego): PlayStation 2 i PC.
Jest smutny:P Bardzo lubi grać w BLACK na swoim "plejaku":P
Jego gramsajt został odwiedzony już ponad 170 razy. Gratuluję:]
I życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Jest Obywatelem był Przodownikiem lecz dostał od Moderatora Wojmana degradacje (-2) za to że za dużo razy reklamował swojego gramsajta w wątku o nich.Jego nick kojarzy mi się z batonem o nazwie 3bit (którego bardzo lubię).Liczba 71 na końcu jego xywki może niektórych mylić ponieważ wiele osób może twierdzić że jest to rok w którym on się urodził,jednak ma on 13lat i jest stosunkowo młody.Na awatarze ma jakiegoś robota (może z gwiezdnych wojen,tak mi się zdaje).W podpisie zaprasza nas na swój gramsajt,widać że ta osoba jest bardzo kontaktowa ponieważ oprócz numeru GG podaje także swój numer telefonu komórkowego co czyni niewiele osób.
Gramsajt jest utrzymany w pastelowych barwach (podobnie jak u mnie)co mi osobiście nie przeszkadza,najfajniejszy jest nagłówek owego stroblona.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007

Kolejny mój znajomy ehh...także od niedawna bo jest robolem...lubi techno ma na imię Oskar, lubi disciples 2 i lubi przesiadywać na gram.pl i forum. Cieszy się że awansował na robola...w znajomych widzę Sol oraz walgierz czyli ma bardzo dobre znajomości...na gram.pl jest 87 dni i napisał 294 posty...lubię go bo czyta CD action lubi w pustyni i w puszczy (?)...no to na tyle pozdro i życzę awansików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007

Robotnik. Lubi Disciplesa II, agenta 007 i techno. Jest mega pedantyczny. Gra w Pizze. Był chyba przodownikiem. Czyta CD-Action (tak samo jak ja). Na gram.pl jest już 87 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Aroski

Człek dziwny, nie męczący się - czytaj: minimalista. Ma refleks szachisty korespondencyjnego - trzyma się zasady "Sąsiadów" z pewnego filmiku na YouTube - "Powoli, powoli - bo się roz****doli". Nie dziwię się, sam mam taką dewizę, ale nie na forum, lecz w domu. :-) Jego nick jest powodem do obaw. Nie wiadomo, czemu taki przyjął. Jego avatar jest nieodgadniony - pokazuje jakiegoś dzieciakia, może z ospą. Czyżbyś, drogi Aroski, lubił pokazywać swój album rodzinnych fotek na gram.pl? Zanm go z gry forumowej Siły Specjalne, gdzie jest tak samo leniwy, jak tu.

Pozdro trzy sto i hepi ister życzy Wieśniakoo ze WSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśniakoo

Znam go skądś ale nie wiem skąd...jest przodo czyli od niedawna...w awatarku niewiem co pisze ale cos tam pisze...po nicku widać że mieszka na wsi...teraz przejdźmy do gram sajta...cóż lubi broń AK-47 w ogóle lubi strzelanki typu H&D 2. Lubi komedie i 4Fun.tv (witaj w klubie) jest fanem cdaction (kolejny powód by go lubić :))Jest rok ode mnie starszy...wkuwia się na ludzi którzy się wymądrzają...lubi wieśniaków którzy kradną maluchy :P...

Pozdro i życzę awansików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśniakoo -----> W sumie spoko gościu, nie znam go z forum, ale po nicku ma + na starcie. W awatarze ma plusa, mimo że dał minusa ale forum akceptuje tylko plusy. W nicku napisał drugie "o" bo był pod wpływem dziadkowego wywaru ze stajni, z aparatury schowanej za stogami siana. Wychwala pod niebiosa swoją (niewieśniaczą) kartę graficzną, swój monitor oraz zestaw mysz + klawiatura. Ostatnio kupił sobie telewizor ale musiał zerwać logo producenta bo inni dostaliby zawału. Lubi wymądrzające się osoby i nie w... denerwuje się wtedy jak z takimi sobie gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować