Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Union Pacific

Zacznijmy od tego że jest unijnym pacyfistą...:) Jest robotnikiem tak jak ja więc tez od niedawana tutaj...lubi jak ja Włatców móch i on woli mieć parkinsona niż alzheimera...napisał razem 129 postów troszeczke mniej ode mnie. Założył 3 tematy. Robotnikiem jest od 26.03.2007 czyli od niedawna...na jego GS są trzy wpisy i to głównie filmiki. Jak już pisałem wcześniej od niedawna jest na gram.pl czyli od 9 dni :) Pozdro i życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Świeży użytkownik ;D Aktywnie uczestniczy w tematach na forum. Jest już robotnikiem. Chętnie ogląda gramsajty i lubi Włatców Móch. Pisze zgodnie z regulaminem, a w dodatku ciekawie. Na avatarze ma jakąś postać, chyba siedzącą na jakimś zwierzęciu. Może ma na imię Cezary? Nie wiem... :D W podpisie ma zdanie, które kojarzy mi się z wojnami kolonialnymi...

PS. Tak naprawdę to nie jestem tu nowy, wręcz przeciwnie ;D A co do postów, to rekordzista ;D

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Świeży gramowicz i robotnik na forum :)
Jest bardzo aktywny na forum, o czym świadczy średnia liczba postów na dzień: 16
Na forum zamieszcza bardzo dużo obrazków, co - jak mi się wydaje - spowodowane jest tym, że bierze udział w różnego rodzaju grach, takich jak Pokaż samochód - gra , Jakiego miasta to herb?-gra , bo trzeba tam umieszczać obrazki :)
Po wejściu na jego gramsajt zobaczyłem parę filmików, po których się uśmiałem, w tym z Johnnym Englishem, którego często ogląda (zapewne także ostatnio na TVP 2). Z podstawowego wyglądu gramsajta nic nie zmieniał, widocznie mu się nie chciało.

Życzę awansów, pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edeń

Nazywa się edeń ale ten nick kojarzy mi się z miastem o nazwie Wiedeń.
Na awatarze widzę jakąś wojowniczkę z super kosą.
Na podpisie zaprasza na GramSajt i Daje swoje Gadu-Gadu czyli lubi kontakty z innymi gramowiczami.
Gramasajt:ohoo fajne tło z Never Winter Night.Lubi reklame o piwie Dębowe Mocne bo daje wpis.Lubi też kolor czerwony.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edeń

Nick kijarzy mi się ze słowami "Powrót do edenu". Może ma jakieś "rajskie" skojarzenia? ;D Z tego co tu widże, pisze dużó, na temat i z osobliwym poczuciem humoru. Pobił już bajeczną granicę Przodownika i wspina się dalej, dalej, coraz wyżej. Ogląda gramsajty. Na avatarze ma jakiegoś gostka z kosą, może to Ponury Żniwiarz? ;DD? A tak na temat, to życze mu wszystkiego najlepszego w dalszej wspinaczce!

PS. Nie bój nic, nie jestem tu nowy! Właściwie to "reinkarnacja" ;D

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007

Sądząc po nicku lubi agenta 007. Zauważyłem, że dosłownie przed chwilą zmienił avatar z twarzy jakiegoś szalikowca na słoneczko własnej roboty. Jest obywatelem, ale pisze dużo i zapewne czeka na awans, czego mu życze. Jest fanem gry Disciples II. Powiedziałbym wręcz, że fanatykiem [tak jak ja OFP]. Wypowiada się dużo w Historyjce, życże mu powodzenia!

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Sądząc po jego nicku myślę że lubi Pacyfic.
Awatar ma fajny jest to chyba odznaka jakiejś grupy terrorystycznej ale nie jestem pewny.
Na podpisie napisał coś po niemiecku lub po angielsku ale napewno nie po polsku.Lubi stawiać taki coś: GTAWG ,przyznam że nie wiem co to oznacza ale pewnie związane to jest z Pozdrowieniem.
Wchodzę na GramSajt i widzę tam filmiki Władcy Much bardzo lubi tą bajke.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 12:00, Union Pacific napisał:

offtop [avatar to herb jednej z najlepszych amerykańskich linii kolejowych Union Pacific ;D]

aha pomyliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007

Po jego nicku można wywnioskować silne powiązanie z Agentem Jej Królewskiej Mości :)
Na awatarze ma gościa z Prison Break. Na podpisie ma jakiś bełkot :)
Najwięcej postów umieścił w Historyjce, co świadczy o jego zamiłowaniu do przeróżnych gier.
Już raz został zdegradowany przez szanownego moderatora walgierza, który - o dziwo - jest jego znajomym (dziwna zażyłość).
Jego gramsajt nie przypadł mi specjalnie do gustu ze względu na dziwne pomieszanie kolorów, ale może on to lubi...

Pozdrowienia i życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007

Heh... Spróbójmy...
Po kolei. Po ksywce widzę, że chyba uważa siebie za boskiego agenta 007 :) W avku ma postać która - nie wiem dlaczego kojarzy mi się z Samem Fischerem. Widzę, że też lubi Disciples. Lubi techno, Gothica i Crashday''a. Bierze udział w historyjce. Próbuje szczęścia w odgadywaniu co jest na zdjęciu. Nie wiem z jakim wynikiem :). Ma na swoim koncie jednego degrada, ale pewnie odrobi go błyskwicznie.
Standardowo życzę powodzenia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic

Lubi tajemnice.
Na awatarze ma jakąś postać z bajki tylko nie wiem z jekiej.
Na podpisie podaje swoje Gadu-Gadu czyli lubi kontakty z innymi gramowiczami.
Na samym końcu GramSajta ma postać (czarno-białą)z jego awatara.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic

Opisuję po raz "któryśtam". Ten bardzo dobrze znany Brygadzista często udziela się w tym wątku. W avatarze ma motyw z Falllout''a. W podpisie podaje swoje namiary, znaczy się lubi zawierać nowe znajomości. Twierdzi, zę avatara nie zmieni, a po co niby miałby to robić? Nie mam pojęcia. A co tego czy gramsajt jest amatorszczyzną to zaraz się przekonamy, tzn. ja się przekonam:) Ojojoj... tło strasznie razi mnie po oczach. Takie to nie składne:( Bardzo lubi forumowe gry RPG, nigdy w żadną nie grałem i chyba nie zagram. Co do gry: "Forum gram.pl" to chyba powinieneś zaznaczyć opcje "Po sieci?". Ja też w nią gram i niedługo już będę mógł zaznaczyć opcję "Ukończona?" <joke>. Miłego grania na Pegasusie:)

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu
Wydaje się entuzjastą motoryzacji:p choć jego gramsajt nie utwierdza mnie w tym przekonaniu....hmm jest dość zapuszczony;* no cóż, od początku nie przykładał do niego dużej wagi...sam stawie treść nad formą |Jednak trzeba go pochwalić, że nie przyjmuje zaproszeń od tych "nabijaczy" :D. Aktualnie trochę sobie odpuszcza siedzenie na forum...widać dużo nauki w liceum:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Jego nick kojarzy mi się z jakimś buntem, niewolą- nie wiem czemu;-). Widziałem już go nie raz i nie dwa, ale nie pamiętam gdzie;(
Jego gramsajt jest bardzo ładny i przejrzysty, jednak blog nie jest często uzupełniany o dodatkowe wpisy.
Posiadany przez niego sprzęt to: Xbox 360, PlayStation 2 i PC. Nie wiem, czemu jest napisane, iż PS2 jest mało przydatne- ja korzystam z niego częściej niż z komputera. Ogólnie gość wydaje się miły, ale jego nick kojarzy mi się z osobą buntowniczą, a co za tym idzie- (czasem) wulgarną.
Pozdrawiam i życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Zacznijmy od tego jest moim znajomym z GS''a...po nicku można wywnioskować że lubi bitować...być może ma 71 lat ;) Na awatarze widać (a właśnie co widać) niewiem co...jest tak jak ja przodownikiem czyli jest tu od niedawna...lubi zieleń widać to jak się wchodzi na GS''a...najwięcej mówił w topicu Klub Gracza Cenega...no co by tu o nim chyba nic :)
Pozdro i życze awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71
Jeden z nabijaczy znajomych:p oh! przepraszam "znajomych" to złe słowo...tak czy inaczej jest to osoba, która bardzo mnie denerwuje;* ehh ciekawe ile razy wysłał mi już zaproszenie...aż trudno zliczyć, oczywiście ja wszystkie z nich odrzuciłem i odrzucać będę.
Najwyraźniej słucha hip hopu a w szczególności xzibita;p...mamy kompletnie inne zainteresowania |
...na koniec ostrzegam---> nie reklamuj tak często swojego gs, chyba nie chcesz degrada [o_O]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WORD UP

Word up był kiedyś In The Endem, ale stał się Word up''em gdyż został niestety zbanowany. Pamiętam że będąc In The Endem, miał jednego degrada, a teraz jest czyściutki jak łza, z czego jest napewno zadowolony. Kiedyś przeczytałem ze nick Word Up pochodzi (chyba) od tytułu piosenki, którą wykonuje zespół Korn. Jak widać jest przodownikiem, któremu jak najbardziej życzę awansu, ponieważ pisze mądre i wmiare długie posty. Kiedyś rozmawialiśmy przez gg i wywnioskowałem ze jest bardzo miłym człowiekiem, ale niestety nasz kontakt się zerwał z przyczyn jak dla mnie nieznanych. Word up słucha bardzo zróżnicowanej muzyki... Od Rocka po muzykę Pop. Jego ulubione gry to " Prey", " Oblivion", " Gothic 3".

Pozdrawiam ;D

ps: Odezwał byś się kiedyś na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal11

To weteran forumowy-stopień Delegata mówi samo za siebie.Na avatarze ma logo znanaego pisemka xxx "Playboy".Z podpisu można wyciągnąć takie wnioski:
-Lubi Zagłębie Sosnowiec
-Lubi Techno(taką muzykę)
-Gra w grę Wolfenstein:Enemy Teritory
-Lubi czatować z graczami(podaje numer GG)
-Ma ksywkę Wujaszek Unreal
Wchodzę na jego gramsajta i ... ma nawet niezłe tło.Bardzo lubi piwo:)).Napisał aż 3091 postów na forum.Ma też 3 wpisy na blogu.Ma na imię Jakub(Kuba),ma 15 lat i chodzi do 3 klasy gimnazjum(test i liceum się kłaniają).Bardzo lubi zespół Rammstein(Na marginesie ja także:).
To wszystko
Pozdrawiam
Lisun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Jest, jak ja, przodownikiem. Jest moim znajomym:) i ma 12 lat. Jego imię to Adam. Nie jest zadowolony z tego, iż Moderator, imieniem boogie85, po raz drugi odrzucił jego zaproszenie do znajomych. Jest jednym z lepszych w swojej klasie (poczekaj tylko aż pójdziesz do I gimnazjum;D).
Cóż, to tyle, co mogę o nim powiedzieć.
Życzę awansów i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować