Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89

Redaktor prowadzący w Game Arena. Dba w swoich znajomych w redakcji (a w każdym razie się stara ;D) i bardzo miły z niego forumowicz. Pisze dużo dość długich i sensownych postów dzięki czemu jest już delegatem, szykuje się przewodniczący. Fan Riddicka oraz serii Splinter Cell, jakiś czas temu zmienił avatar. Dobry i inteligetny user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:21, cybekziom napisał:

Paluch 222 -------->Widziałem go pare razy.Jest on kolesiem z poczuciem humoru.Spoko lubie
go :)

cybekziom
Widzę go tu pierwszy raz więc chyba jest tu od niedawna. Ostatnio nieaktywny na forum ponieważ nie ma czasu. Zdaje się że nie lubi nowych przyjaciół ponieważ nie podaje ani gg ani maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cybekziom

Ma avatar ,który ciągle mi się kojaży z małpą nie wiem dla czego. Chyba z tydzień temu awansował i nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:27, cybekziom napisał:

kuba121 [juz podane :)]---->Widziałem go pare razy.Jest Brygadzistą.Na avatarze ma jaikieś
głowy :)


Chłopie opanuj się - jak raz przyciśniesz DODAJ POST to zostanie dodany ;]
I weź tak nie szalej w tym temacie bo nikt nie chce ciebie ciągle opisywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale spam,no nie.

Markus89

Fajny forumowicz ,wygrał konkurs pieczarkowy,ma na awku Ridicha (chyba dobrze napisałem :P),jest redaktorem GameArena.Jest delegatem,więc siedzi tu kupę czasu.Podaję E-mail i GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8 --> przodownik, zmienił avatra (tak mi się zdaje) najprawdopodobnie dzisiaj. czeka na brygadzistę

ps. nie wie jak sie piszę Riddick ( ale to nie obowiązek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ko?nik
Ciekawy nick. Albo problemy z polską czcionką albo specjalnie tak napisał. Lubi odzież firmy Nike oraz robi kurs na motorower(tak jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121--> brygadzista, robi kurs na motorower( jakim jeździsz??) ma na imie kuba w gazecie wyborczej :D nazywa się Hesgerfeld Martinez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:41, kuba121 napisał:

ko?nik
Ciekawy nick. Albo problemy z polską czcionką albo specjalnie tak napisał. Lubi odzież firmy
Nike oraz robi kurs na motorower(tak jak ja)

kuba121

Fajny gość. Lubi Pink Floyd... Avek z the division bell... Ogólnie mogę powiedzieć, że jest pożądnym forumowiczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego sympatycznego forumowicza widzę któryś raz z rzędu. Jest kolosalnym 12-stolatkiem, chociaż uważa się za Małego Wojownika (podpis). Pisze krótko, zwięźle i na temat. Nie spamuje i ogólnie przestrzega regulaminu. Dobry user i przedstawiciel klasy robotniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować