Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Kukowsky
Na forum chyba od samego początku tak samo jak ja. Fan Grzegorza Halamy i członek Podziemia. Gra w Forumową Mafię i to w każdą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121
mimo ze jest brygadzista widze go tu pierwszy raz. z jego awatara wynika ze jego zyciowa maksyma to "Co dwie głowy to nie jedna". jakby ktoś sie nie domyślił to ma on na imie kub:). 121 to zapewne jego wiek. wnioskuje z tego ze jest elfem alco krasnoludem w podeszlym wieku :D. w GW nazywa sie Hesgerfeld Martinez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14(Brygadzista) prowadzi brygadę 13 liwuńków, a on jest czternastym, ma 16 lat i myśli, że zwycięży, ale my zniszczymy uosobienie zniszczenia, a i uosobienie ładu też:) Mam zbyt ciemny monitor, by stwierdzić co ma na awku:)
Widzę go dość dużo by stwierdzić, ze to jest fajny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67
Przodownik z zawsze towarzyszącą papugą ,ma 12 lat ma w podpisie lidzby 4 8 15 16 23 42 sa chyba z serialu LOST-Zagubieni wwięc musi byc fanem tego serialu ma na imię wojtek a poza tym żyje radością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91(Brygadzista) prowadzi brygadę Michałów urodzonych w 1991 roku(tak jak on). Podaje gg. Czeka niecierpliwie na PES 6(tak jak ja) i sądzi, ze Polska zostanie mistrzem świata, tylko w czym(w przegrywaniu)??? Na awku ma coś ze skrzydełkami(mootylek). Widze go dużo na forum i jest to spoko forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 ---> ma na imię Wojtek. Wiek: 12 lat. Jego ulubioną liczbą jest chyba 67 ;] Żyje z grania w MGS3 oraz z forum gram.pl. Podaje numer gg więc lubi rozmawiać. Narazie przodownik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Założyciel forumowej gry RPG ,,Obca Planeta", przodownik obytu z forum. 12-letni pirat z papugą na ramieniu, pewnie kiedyś odcięto mu język i teraz ona mówi za niego. Kocha MGS''a 3 oraz gram.pl podaje GG i ogląda LOST. W jego grze czuć zaczerpięte z tego serialu wątki. Dobry, kulturalny i inteligentny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - > ma 222 paluchy w lewej stopie, dlatego jego but ma wielkość typowego kajaka olimpijskiego. Maniak Starych Warsów i Władcy Paluchów. Na szyi, na łańcuszku nosi TEN JEDEN Paluch, by każdego wskazać. Walczy palcem świetlnym. Jest o ciemnej stronie palca, co czyni z niego typka z pod gwiazdy Paluszkowej. Miał być Polskim Snajperem w DBŻ, lecz zrezygnował, gdyz zabronił mu tego jego Palec. W avatarze ma boss''a z RC. Osiągnął trzeci poziom wpaluszenia na forum, czyli przodownika, choć on woli, gdy zwie się go PALUCHOWNIKIEM lub PALUCHONATOREM, ew. PALCOHOLIKIEM. Gra w "Obcą Planetę", pewnie szuka swoją wymarzoną Palca Centauri 222.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid

Przywódca dzikiej wilczej watahy w DBŻ, zdyscyplinowany angielski major który panuje nad swoimi podwładnymi (a w każdym razie się stara ;D). Włada starodawnym językiem łacinów, którzy wymarli, On jest ich ostatnim przedstawicielem. Bardzo lubi wodę, pić, kąpać się w niej i używać do zabijania, dlatego jest magiem wody. Jest Tym Jedynym w wilczym stadzie który może zaprowadzić porządek dzięki swojemu donośnemu głosowi (czytaj: wyciu ;D). Pragnie wstąpić do wojska, albo już tam jest więc stwożył już wyżej opisaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paluch222

Jakze mnie tu dawno nie bylo skoro zauwazam ze paluch zmienil awatar!!! twierdzi ze nie trzeba pierscieni gdy są paluchy... no cóż są gusta i guściki. ale dlaczego te paluchy to on chce w jasnosci zwiazac. powinno byc "w ciemnosci" Chyba nie chcesz podpaść drowowi?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek 14

wbrew pozorom nie ma 14 lat, a 16. Prawdopodobnie dawno tu nie zaglądął, gdyż jak sam twierdzi nie zauważył zmiany avatara przez Paluch 222. Twierdzi że to On zwycięży, w imię Lolth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom (i nickowi) ma 16 lat nie 14. Zdaje mi się (tzn. wnioskuję po podpisie) że lubi Drizzta Do''Urdena chociaż mogę się mylić. Zdaje mi się że chyba lubi ZK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba121

Zapewne nie ma 121 lat, a poprostu lubi tę liczbę. Na imię ma prawdopodobnie Kuba i często widuje Go na forum. w Avatarze ma dwie głowy, więc pewnie lubi myśleć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uther1
Czyzby nie bylo mnie az tak dawno ze namnozyli sie nowi uzytkownicy?? uthera widze 1 raz mimo stopnia przodownika pod jego nickiem. czeka oin na disciples 3. na jego avatarze jest cos mrocznego i to mu sie chwali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14

Ma 16 lat . Wnioskuje ,że przeczytał Wojnę Pajęczej Królowej(tak jak ja) bo oddaje cześć Loth. Jest brygadzistą i ma drowa na avaku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 18:57, Cossack777 napisał:

liwunek14

Posiada własna brygadę, rzadko widuję go na forum (właściwie to chyba pierwszy raz :P), ma
16 lat, w avku ma jaliegoś maga, lubi zniszczenie :-)



Cossack777

Myślę,że nie urodził sie w roku 777:)Przodownik,chyba nigdy nie miał degrada i wydaję mi się,że takiego ava juz widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGga MiLy - widziałem dużo razy, zdaje mi się, że był brygadzistą przynajmniej, myśli, że NFS Carbon i Nissan Skyline to dwie najlepsze rzeczy jakie świat ujrzał. Chyba nie toleruje tchózy, i chce walczyć jak męszczyzna:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - nigdy go nie widziałem, moze dlatego, ze sie mało udzielam na tym forum. Zdaje mi sie, że jest fanem Dragon Balla. Juz gdzies widzialem tego avatarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilkas--> na forum ma status przodownika, w podpisie ma chyba cos o barcelonie ( nie znam hiszpańskiego). niedawno dostał awans. spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować