Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

ko?nik(Przodownik) albo przoduje konikom albo kornikom, ale co znaczy tajemnicze "?" nie wie nikt poza samym ko?nikiem. Lbi Nike co wnioskuje z awatara i reklamuje że robii kursy na motorower(chyba sie zapisze;]). Widzę go niewiele, ale chyba dostał degrada(nie wykluczam pomyłki). Ale jest to spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67
Jest przodownikiem dużo pisze w "historyjce" . Ma na imię Wojtek i urodził się w 94''. Lubi liczby z Lostów. Jest chyba moim ulubionym forumowiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih - aktywny użytkownik. Posiada status Przodownika. Jego Nick jest dziwny ponieważ trudno go rozszyfrować :).Jego awatar wskazuje, że lubi Biologie :), o czym świadczy czaszka przedstawiona w awatarze, muzykę Heavy Metalową lub Horrory :) . Ogólnie Spoko Przodownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik(Przewodniczący) w wojsku nie docenili jego talentu i został tylko podpułkownikiem. Jest to prawdziwy fan militariów, podaje gg, na awku ma jakąś piramidkę :) Jest to fajny forumowicz(krótko i zwięźle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Jeden z fajniejszych forumowiczów (jak dla mnie), ma rangę przodownika, pisze krótkie (czasem dłuższe posty) ale zawsze sensowne posty, na avatarze ma jakąś postać z MGS3, ma na imię Wojtek i urodził się w 1994 roku, czyli jest młodszy odemnie o 4 lata (ale gada się z nim bardzo inteligentnie). Ogólnie bardzo spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON ---> wypytuje mnie o Company of Heroes :P Spoko delegat, który zmienił Sama "Splinter Cella" Fishera na Hitmana... No trudno się mówi :P Podaje gg - komunikatywny z niego gość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - często go widze w tym temacie, zmienił avatara, ale dalej jest ten sam temat, mam go na gg, dodam na liste ulubionych przy najblizszej aktualizacji, podaje gg i email, czyli lubi zawierać nowe kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Delegat, fan Riddicka, nie wiem co mu nie pasuje w moim avatarze :D, wypytywałem go o Company Of Heroes. Jak dla mnie to najlepszy forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deih

Bardzo lubi pisać posty w "Historyjce", zna się na serii Gothic (ma u mnie za to dużego plusa), niedawno awansował na przodownika, spoko forumowicz, życzę mu dalszych awansów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON - Lubi Hitmana, albo w niego gra aktualnie (i jest fanem orgomnym) --- Spliter Cell Player, Hitman Fan, UT 2004 Fan, Call of Duty Player --- SAME FPS''y ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:43, Grzyb8 napisał:

mike91

Ma ciekawy awek,jest fane PES-a,uwielbia piłke nożną.Jest brygadzistą więc trochę tu już siedzi
:)

Grzyb8
Lubi to forum choć jest tu od niedawna. Podaje maila ale nie podaje gg nie wiem czemu. Może nie ma. Czeka na Brygadzistę. Z doświadczenia moge powiedzieć że jeszcze sobie poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:36, Avalon67 napisał:

ko?nik(Przodownik) albo przoduje konikom albo kornikom, ale co znaczy tajemnicze "?" nie wie
nikt poza samym ko?nikiem. Lbi Nike co wnioskuje z awatara i reklamuje że robii kursy na motorower(chyba
sie zapisze;]). Widzę go niewiele, ale chyba dostał degrada(nie wykluczam pomyłki). Ale jest
to spoko forumowicz.


tak degrada dostałem ale nie mam się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121

Kuba rozpruwacz ma na imię Kuba . Jest wielkim fanem GW i lubi też Morrowinda , Uwielbia słuchać muzyki Pink Floyd.
Jest Brygadzistą po 6 miesiącach Przodownictwa jest na forum od samego początku.
Zmienił awek na 2 kolesi a dokłądnie znajduje się na nim 2 głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 ---> Kuba. Wiek: xx. Podaje gg oraz gra w GW. Jest redaktorem na jakiejś stronce, która u mnie się bardzo długo ładuje a i tak nie działa :P
Ogólnie to go nie znam ale wydaje się być w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:10, kuba121 napisał:

> mike91
>
> Ma ciekawy awek,jest fane PES-a,uwielbia piłke nożną.Jest brygadzistą więc trochę tu już
siedzi
> :)
Grzyb8
Lubi to forum choć jest tu od niedawna. Podaje maila ale nie podaje gg nie wiem czemu. Może
nie ma. Czeka na Brygadzistę. Z doświadczenia moge powiedzieć że jeszcze sobie poczeka.

kuba121
Jest brygadzistą więc dosyć długo jest na forum, ma na imię kuba, podaje numer gg i widać , że jest w pożądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować