Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 19:30, wilkas napisał:

lis899 - nigdy go nie widziałem, moze dlatego, ze sie mało udzielam na tym forum. Zdaje mi
sie, że jest fanem Dragon Balla. Juz gdzies widzialem tego avatarka.

Wcześniej go nie widziałem pewnie dlatego, że zacząłem tu bywać od przedwczoraj. Mało się udziela i tyle z opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atukam72 - pierwszy raz go widze, musi byc krotko na forum, w avatarze ma chyba wojownika(nie wiem kto), podaje gg, nie mam o nim zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 19:52, lis899 napisał:

nie przyglądalem sie za bardzo, teraz rozpoznaje:)

Jest sprytny jak lis, lubi serię Dragon Ball, czeka na grę Gothic 3, a także jest otwarty na nowe znajomości, bo podaje swój numer GG i adres email:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 19:49, Magwisienka napisał:

lis889---> ślepy delegat, nie rozpoznaje paladynów w avatarku :((


Magwisienka --> Z tego co widze to chyba fan Gothica, jest brygadzistą co mówi, że juuz troche tego czasu spedził na tym forum i sporo napisał postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilkas ---> to nikt inny jak Mr Smith znany z Matrixa! Wyrwał się z tamtego świata i teraz szuka klona Neo, który ponoć istnieje... Lubi piłkę nożną - szczególnie Barcę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 20:18, krzysiek253 napisał:

Grzyb8

Przodownik lubi grzyby i ogry ;-P Tak właściwie to widze go I raz!

krzysiek253
Ma na imię krzysiek, lubi gandalfa, nie wpisuje numeru gg, troche już tutaj jest (bo widać po przodowniku) i widzę go nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carl92

Z nami od niedawna, bo zmienił ksywke. Dawniej jako Filip92. Robotnik. Fan Gothica i far cry''a. Pochodzi z Czestochowy. Zdaje mi sie, że ma 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----> wilkas

Jest kibicem FC Barcelony, co wnioskuję po podpisie. Jest Przodownikiem, czyli jest jeszcze nowy. :]
Ma ciekawy avatar i właśnie po nim gościa rozpoznaje w róznych wątkach.
Poprawna polszczyzna zachowana, tak trzymać.

P.S.
Prosiłbym o jakiś ciekawy opis, a nie "jedno standardowe zdanie". :) Może być z jajem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar ---> delegat (tak jak ja) jednak widzę go chyba pierwszy raz - pewnie mnie unika ;) Jego avatar z nie wiadomych przyczyn przypomina mi herb Legii Warszawa... Ma jakiś niezrozumiały dla mnie - prostego człowieka podpis ;] Pewnie jest jakimś filizofem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Miły delegat,wygrał konkurs pieczarkowy ( gratulację :),jest redaktorem game arena,kocha Ridicha,fajny ziom.
PS.Jak ktoś będzie pisał o mnie to proszę ułożyć o mnie jakąś zabawną historyjkę.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8
Lubi grzyby, może grzybiarz? Nie raz spamuje ale jest do wytrzymania :) Lubi zapewne Punishera jak i WarCrafta. Pamiętam go jeszcze jako Obywatela, a tu już Porzodownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mac Cry

Jeden z moich ulubionych forumowcziów, jest od niedawna brygadzistą, w avatarze ma Max Payne (a dkoładnie z komksu, a dokładniej z ostatniego levelu pt. "Trochę bliżej nieba"), w podpise ma cytat z Max Payne i numer G co może oznaczać że lubi poznawać nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować