Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

deih


Cóż, jako, że dałeś posta przede mną wypada abym Cię opisał. A zrobie to z chęcią. Otóż deih jest bardzo pożądnym forumowiczem. Miły na gg i w dawnych grach forumowych. Rygorystyczny stróż prawa. Bardzo go lubie i fajnie z nim gadać [kiedy ja to pisałem?]. Jest już brygadzistą, więc życzę "Wszystkiego Najlepszego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall

Drugi raz chyba już opisuję tego forumowicza. Jest po raz kolejny robotnikiem, ale na forum spędził sporo czasu, więcej odemnie. Co do jego nick''u to nie mam pojęcia co może znaczyć. bo ani z niczym mi się nie kojarzy, a czytająć wprost też nie wiem co może znaczyć. "F", które znajduje się w jego avatarze też jest tak samo tejamnicze :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90

Często opisywany przezemnie użytkownik. Często udziela się w tym temacie. Rozpoznaję ludzi po avatarach ale z tym forumowiczem mam cały czas problem bo często go zmienia. Teraz ma jakiegoś zakapturzonego typa chyba kata. Pisze dobrze ale poza tym tematem go nie widuję. Ma 16 lat i jest miły. Życzę awansu i do następnego opisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Nie było mnie tu długo więc go nie znam. Sądząc po statusie że nie miał żadnego degrada (tak myśle) lub dużo tu siedzi i pisze. Po podpisie sądze że jest wieżący i to bardzo. Mądrze pisze więc może niedługo dostanie awans. To tyle co o nim wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Pyton01

fajny user jest dlugonatym forum.nieinteresuja go zbytnio tematy dyzkusyjne woli zabawy forumowe oczywiscie czasami sie udziela i w dyskusyjnych:Dsadzi ze jest niepowtarzalny(pewnie:D)i lubi poznawac nowych ludzi moze i ja doniego napisze czasami pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozkosz

Od niedawan Brygadem. osobiście go widze tylko w niektórych zabawach i jest tu ogólnie rzadko. Albo mijamy się topicami ;) Jak widać jest uśmiehnięty bardziej niż Mr. Bean gdy bawi się ze swoim misiem :) Jego nicka nie będe
tłumaczył ,bo może wyjść coś "niemiłego" xD najwyraźniej gra w CoD przez neta i lubi Ogame.
Nie znam tego usera dobrze ale jest najwyraźniej spoko

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozkosz

Takowoż jak ja ten forumowicz jest brygadzistą. Ale chyba trochę krócej. No w każdym bądź razie nim jest :). Było małe zamieszanie z jego avatarem ale widocznie już rozwiązał ten problem. Teraz śmieszna zielona piłka na zielonym tle śmieje się. Czyż to nie cudowne :P? Call of Duty dobrą grą przez neta? Ta mogę się zgodzić ale nie jest dobra w singlu to napewno. Rozkoszuję się przebywaniem na forum a nick wziął się dlatego , że wczasie swojego życia przeżł wiele rozkoszy ( ee ciekawe jakich :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Coś już mi się on kojarzy ale moja pamięć już zawodzi. Jego nick jest dla mnie tajemnicą. Nie wiem co oznacza. Avatar na moim monitorze jest prawie niewidoczny ale kojarzy mi się ze Splinter Cellem (tam też było tylko widać zielone światło). Jest brygadzistą tak jak ja. Nie lubi spamowania i dobrze.Życzę awansu na delegata i do zobaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Fajny gościu. Nazywa się Jan Maciejewski.Ma 23 lata i mieszka w Poznaniu. Jest bardzo mądry i miły, gdyż nie zdażyło nam się pokłucić. Ma wiele pomysłów w głowie, gdyż wymyślił coś do EK Test Drive Unlimited, a dzięki temu jest w WIELKIEJ TRÓJCE. Należą do niej również *ja* i ProChaoS. Yahoo lubi być wszędzie pierwszy, a zainteresował go TD Unlimited. Sam założył temat na forum o tej grze, a cieszy się on największą popularnością. Jest administratorem na forum o TDU założonym przez ProChaoS (więcej informacji: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=393 )Na forum siedzi bardzo długo, ale jego średnia postów na dzien pozwoliła mu tylko na ''Brygadę''. ''''Tylko'''', bo w jego przypadku można było osiagnąć dawno Przewodniczącego.Oprócz wspomnianej wyścigówki, grał w dwa ostatnie NFS i na tym koniec. Jest fanem Gothica, a z niecierpliwościa czekał na na 3 część serii. Ten forumowicz ukończył kurs na Photoshopie, a obecnei jest grafkiem i tworzy animacje oraz skrypty. Yahoo to prawdziwy gracz, gdyż posiada je od 6 roku życia. Uważa, że przez te lata bardzo się rozwinął i ma wysoki poziom inteligencji oraz wiedzy. Nie lubi żadnych gier sportowych, a szczególnie menadżerów. Zas ulubionym gatunkiem jest RPG, a spośród tych, w które grał zwyciesko wychodzi THE Elder Scrolls. Chwali się, gdyż posiada wszystkie części tej gy w premierowych wydaniach. Za najlepszą gre wszech czasów uważa 3 część Morrowind''a. Grając w niapobił kilka ciekawych rekordów, a mowa tu o czasie kampani (2500H) oraz najdłuższej sesji bez przerwy (49H). Posiada kolekcje prawie 750 gier!, a jak zapewnia są to oryginały. Będać małym chłopcem palił, pił i się nei uczył. Posiada bardzo wysoki iloraz inteligencji, opowiadając o swoim zyciu, gdzie kazda chwila czegosgo nauczyła. Jego sentencje, czyli hasła, które są zwiazane z jego życiem brzmią następująco: ,,Najcenniejsi są ci, którzy po śmierci potrafią zadać ból", ,,Umiesz liczyć to licz na siebie" czy też ,,Nic nie boli tak jak życie ...". Ogólnie jako forumowicz jest dobry i narazie nei nagrzeszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid

Uosobienie zła i dobra. Znany mi forumowicz, innym zapewnie też. Pisze dużo w tematach z nowymi grami. Posiada drugie konto i jest znany także jako Marcos. Pisze bardzo długie posty, ma wysoką liczbę znaków na post. Często surowy. Podaje w podpisie swój E-mail. Jest [chyba] fanem FlatOut 2 i NFS:C a także Test Drive Unlimited. Kocha auta, szczególnie sportowe. Na avatarze ma dwa ścigające się auta, jedno to chyba Ford GT, a drugie [nie jestem pewien] chyba Lotus Elise. Życzę mu awansu na przewodniczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall
Tego forumowicza chyba nie musze przedstawiać biesiadnkom tego tematu. Ostatnio wypowiada tu sie często, ale naszczęscie pisze dobrze i bez spamu. Widocznie nie chce już spamować i nawet awansował już na robotnika(gratki za wytrwałość, życzę kolejnych awansów). Gdy patrze na jego nick to zawsze kojarzy mi się vallhala(nie pamiętam czy tak to się pisało). Podaje swoje gg, czyli jest otwarty na spam innych. Podaje w podpisie chyba treść błędu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Szalony fan anime. Lubi komiksy/filmy z japońsko-koreańskimi postaciami o nieznych mi imieniach. Doszedł już do statusu przewodniczącego i przewodniczy jak najlepiej. Jest chytry i przebiegły, jak to lis. Ma 899 gier/ mieszka pod numerem 899. Podaje innym numer gg i adres e-mailowy. Fan Gothica. czeka ze zniecierpliwieniem na nowy komputer. Życzę mu szybkiej dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall

ten user nieźle już nabroi łi powrócił z bana :P Wydaje mi sie ,że teraz jednak wychodzi na prostą :) Podaje gg czyli jest otwarty na nowe znajomości . Widze go w wątku o samochodach i ogólnie w zabawach. TAJEMNICZE F na awku. Robotnik aktualnie. Musiał się wznosić z wywrotowca. Mam nadzieje ,że wyjdzie na prostą :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Albo go opisuję drugi raz albo mi się zdaje:). No to tak ma tajemniczy awatar. Zakrywa ktoś swoją twarz i WIkitory też właśnie tak robi jest tajemniczy jak Sith:). Na opisie ma, ze czeka na przodownika dość długo. Również ma, że Polska strzeli Gola i stanie sie przodownikiem. Ma numer gg. lubi chyba rozmawiać i poznawać nowe znajomości. No to tak życzę szybkiego awansu chodź trwa już długo no i Pozdrawiam xD.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carl92

Na awku ma swojego pieska, lub przedstawia jego wygląd xD. Lubi dużo gier (co widzimy na jego opisie ;D). Z jego nicku wnioskuje że jego rocznik to 1992 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartolez

Jakiś nowicjusz. Pierwszy raz go widzę. Ma dość oryginalny avatar z jakimś połączeniem kota i człowieka w konwencji anime. W podpisei ma trochę źle napisane angielskie wyrażenie :P Ma pewnie na imię Barteloz i ma coś pomiędzy 13 a 16 lat. Pisze dość krótkie posty zwłaszcza jak na ten temat. Nie mam wyrobionego o nim zdania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Ma na imię Jaś skąd to wiem ? Bo założył Quiz na forum na temat imion. Co można powidzieć o nim? Jego nick się wzioł pewnie od jedego z serwisu internetowego , bardzo popularnego w USA. Jest Brygadzistą i ma na koncie degrada. Ma w podpisie cytat , nie chce mówić skąd , bo nie jestem pewien do końca , czy to przypadkiem nie z Biblii lub z Nowego Testamentu , naprawde nie jestem pewnien , to tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olki77

jest delegatem a ja go pierwszy raz widze! ma fajny avek i pewnie dobrego kompa skoro pyka w gothica3
wydaje mi sie ze jest spoko forumowiczem tylko troche leniwym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77
Jak to niektórzy mówią. Z megaspamera na oficera xD Poznałem go dawno, pamiętam jak mi na GG wróżył kiedy będę przewodniczącym. Nie wywróżył dobrze i przestał, a to wszystko przeze mnie. Pomagał mi także dowiedzieć się o paru sekretach w TO. Ma ciągle ten sam avek. Zmień go wreszcie :P Miło się gada, ogólnie przyjemny forumowicz, ale jednego mu brakuje. Nie jest jeszcze przewem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozkosz

Tego brygadzistę spotykam po raz pierwszy, w tym temacie też jest nowy. Jego avatar kojarzy mi się z użytkownikiem YahooPL, a jego nick... nie powiem :)
Jest miłośnikiem Ogame i Call of Duty.

Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować