Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Bartolez

Nie wiem czy GO znam ale mam przeczucie , że tak . Może niedawno zmienił avatrara i dlatego nie rozpoznaje tego forumowicza. Jest robotnikiem więc chyba od niedawna na forum. Hmm.... podpis ma zabawny ale dla wybranej garstki osób :). Ksywa może oznaczać , że lubi francuskiego bramkarza albo ma na Imię Bartek :P. Co do avatara to praktycznie nic na nim nie widać tylko zarysy jakiejś postaci i jakiś biały napis. Więcej nie moge powiedzieć bo Go naprawdę nie kojaże albo nie znam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARTOLEZ

Jest z nami dosyć krótko, narazie jest Robaczkiem< chodzi o awans>, ale myśle że niedługo zostanie przodownikiem. Miałem okazje z nim trochę popostować:D, ale zapomniałem na jakie tematy. Dotychczas nie widziałem aby Spamował i łamał regulamin. Niestety nie wiem co widnieje u niego jako avatar. Wuydaje mi się że ma na imię Bartek.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal11

Opisuje go pierwszy raz ^^. Postowałem z nim troszke w paru tematach. Dla mnie do spoko gość ;P... Udziela się w wielu tematach. Ma tajemniczą czaszke w avku, a jego nick daje mi we znaki że lubi Unreal`a, lecz ta "11" w nicku wydaje misię taka jakaś dziwna xD... Ten przodownik UWIELNIA Gotchica...

A tak poza jeśli chodzi o mój avek to wygląda tak:

20070111184142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartolez

Tego użytkownika forum nie opisywałem i nie znam.Ma robotnika,więc na forum jest pewnie krótki czas(mam nadzieję,że niedługo będzie przodownik).Pewnie nazywa się Bartek(ja inaczej,jakby co).Ma fajnego avka.W opisie pisze,że zasady można łamać...lepiej na forum tych zasad nie łam;)
Pozdrawiam.

Unreal11

Tu znów sytuacja odwrotna.Opisuję go chyba 3 raz i wiele razy widziałem go na forum.Bardzo lubi Gothica.Ma fajnego avka,niech skojarzę kim jest...złośliwa dziewczynka;)11 to jego szczęśliwa liczba.Ma przodownika,więc życzę szybkiego awansu na brygadzistę;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:22, pan m. napisał:

Bartolez

Tego użytkownika forum nie opisywałem i nie znam.Ma robotnika,więc na forum jest pewnie krótki
czas(mam nadzieję,że niedługo będzie przodownik).Pewnie nazywa się Bartek(ja inaczej,jakby
co).Ma fajnego avka.W opisie pisze,że zasady można łamać...lepiej na forum tych zasad nie łam;)
Pozdrawiam.

Unreal11

Tu znów sytuacja odwrotna.Opisuję go chyba 3 raz i wiele razy widziałem go na forum.Bardzo
lubi Gothica.Ma fajnego avka,niech skojarzę kim jest...złośliwa dziewczynka;)11 to jego szczęśliwa
liczba.Ma przodownika,więc życzę szybkiego awansu na brygadzistę;)
Pozdrawiam.

Pan m.....hm...ma imie albo nazwisko zaczynającą się na literke M.....Sadząc po avatorze lubi samochody, czyli lubi szybkość i szaleństwo, pewnie ogląda TVN Turbo, i gra w Toce albo inna gre samochodową:)
Jest przodownikiem więc juz jakiś czas siedzi na forum gram.pl:)I to tyle o panu m.:)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amaadi

Zacznę niekonwencjonalnioe (jak na mnie) - opiszę awka, bo mnie intryguje.
Jest to coś jak połączenie flagi brytyjskiej i hełmu stormtroopera. ale może to manekin wystawowy... Trudno powiedzieć. Jest już przodownikiem, ale nie wiem od jak dawna, gdyż widzę go na ekran po raz pierwszy. Prawdopodobnie, ma na imię Amadeusz:). W podpisie podaje konfigurację swojego sprzętu. Nie tnie postów :)
Ale i tak pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amaadi

Najpierw informacja:ani imię,ani nazwisko,nie zaczyna się na literę M.Jak chcesz wiedzieć,co ono znaczy,wejdź na temat "O nickach postów kilka",tam się dowiesz.(to jest post z 18 pażdziernika chyba).Po drugie:Nie mam TVN,czyli TVN TURBO też nie mam.Reszta się zgadza.

Teraz opis.

W podpisie podaje konfigurację swojego komputera(zazdroszczę...)Ma przodownka,więc życzę szybkiego awansu na brygadzistę;)Ma na avku coś fajnego,ale niestety nie wiem co.Jego nick mi kompletnie nic nie mówi.Użytkownika forum tylko chyba dwa razy widziałem,a pierwszy raz opisuję;)(chyba).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic

Bardzo lubię tego forumowicza.Pisze bardzo ładne,dobrze zbudowane i długie posty.Życzyłem mu szybkiego awansu na brygadzistę i oto jest!Ma bardzo ładnego avka,na którym jest jakaś postać.Jego nick chyba oznacza,że jest tajemniczy,ale pewnie się mylę,bo z podpisu wynika trochę coś innego.Podaje swoje gg,więc lubi zawierać nowe kontakty.
/////Odezwij się na gg/////
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan m.


Pan m.... Hmmm. Opisuje go pierwszy raz.... Jego nick wydaje mi się bardzo tajemniczy xD. Jego nick pokazuje że jego nazwisko lub imie zaczyna się na M. Na avku ma jakiegoś Lamborghini, bo uwielbia te samochody. Ten przowodnik pisze często w tym temacie i w kilku innych ^^. Chętnie podaje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartolez

Bardzo krótko z nami jest,bo narazie ma robotnika(ale pewnie niedługo nieoczekiwany awans na przodownika).Forumowicza nie ma nawet w statystykach,no ale one nie były prawie miesiąc aktualizowane.Ma trochę dziwnego,ale fajnego avka.Dotychcas mi nie podpadł,więc nawet go lubię.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


PAN M.

Stosunkowo nowy najemnik forum.Przodownik,więc już trochę ponaciskał w okienko ''''Dodaj Post'''' lub ''''Odpowiedz'''' ;)
Wielbiscel Lamborghini,sądząc po podpisie.Podaje również swoje GG.Mozna więc z nim pogadać.Na avatarze ma,a jak,Lambo.To chyba Murcielago,zdaje się.Życzę dalszego awansowania i kolejnych postów(na 1 wychodzi ;).Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy

Nie znam go zbyt bardzo ale wiem, że jest brygadzistą :) czyli trochę się tych "Dodaj post" naklikał :).
Lubi SiW: Tokio Drift, nie lubi policji :))) umie pisać po angielsku. Ogólnie mimo rozbieżności w tematach to go lubię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ny GgA MiLy

Tego użytkownika mało znam,ale jednak go lubię.Jest brygadzistą,więc raczej chociaż raz powinieniem go zobaczyć na forum.Podaje swoje gg,więc lubi zawierać nowe kontakty.Ma dziwnego nicka,ale ok.Podpis jest prawie cały po angielsku więc prawie go nie rozumiem:(Nie wiem co ma na avku,ale pewnie cos fajnego.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy

Hmmm.... Widziałem go tylko w 3, 4 tematach.Jego nick wskazuje na to że był już zajęty, lub się nie zmieścił bo przypuszczam, że powinien to być nick "Nigga Family", lub po prostu jest miły xD Lubi rap i chętnie podaje gg w opisie. Jest brygadzistą, co znaczy że jest już długo na forum... Nie mam wyrobionego o nim zdania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VARRAS[/b

Forumowicz ten jak widać jest przodownikiem i w podpisie widać że już czai się na Brygade, lecz musze go zmartwić gdyż Brygada tak szybko nieprzychodzi, ale miejmy nadzieje że do niej dotrwa. Jego avatar jest.... niewiem co przedstawia, ale może go niedługo zmieni. Wydaje mi się że lubi film Kod Leonarda da Vinci. Myślę że poznał w końcu swoją miłość, ale sam do końca nie jest pewien. Jak narazie nie widziałem aby spamował i nie dostał jak narazie degrada co znaczy że narazie postępuje zgodnie z prawem. Zapamiętałem go z fajnego przejęzyczenia, zamiast cinus napisał cinek(mam kumpla o takiej ksywie).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Unreal11

Już któryś raz z kolei opisuję tego forumowicza. Jest z nami, chyba, od niedwana. Wydaję mi się, że lubi grę Unreal, ale oczywiście mogę się mylić. Liczba 11 w jego nicku to jego szczęśliwy numer. Ma 15 lat. Na avatarze widnieje różowa czaszka. Ładna :P Jest przodownikiem, więc ma dwa awanse za sobą ;) Uwielbie gre Gothick. Wydaje się być spoko.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90

to będzie w miarę krótki opis ;). Widuję tego forumowicza często i po raz kolejny Go opisuję ... Więc coś sobie poprzypominam to więcej napisze. Ostatnio w poprzednim opisie sądziłem , że lubi angielską grupę muzyczną bitels i nadal nie zmieniam zdania. Ma chyba 17 lat świadczy o tym liczba 90. To chyba rocznik Jego urodzenia ale mogę się mylić. Jego ulubioną grą jest Newervinter Nights . Moglibyśmy o niej pogadać na GG , którę też poddaje w swoim podpisie. Narazie bez degradu i oby tak dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować