Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Pierwsze co widać to to, że bardzo lubi Final Fantasy (avatar i gramsajt w tym temacie)
Jest otwarty na znajomości (podaje chyba wszystkie mozliwe kontakty z nim)
ogólne informacje (statystyki ;P):
Ma na imię Wojtek
Ma 15 lat
Na gram.pl jest dwa razy dłużej ode mnie (poszanowanie)
Dużo pisze (półtora tysiąca postów =D)
Widać znany chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:32, Stega napisał:

Pierwsze co widać to to, że bardzo lubi Final Fantasy (avatar i gramsajt w tym temacie)
Jest otwarty na znajomości (podaje chyba wszystkie mozliwe kontakty z nim)
ogólne informacje (statystyki ;P):
Ma na imię Wojtek
Ma 15 lat
Na gram.pl jest dwa razy dłużej ode mnie (poszanowanie)
Dużo pisze (półtora tysiąca postów =D)
Widać znany chłopak


Waśnie o kim??? ( zresztą o ile dobrze pamitam to ja opisywaem w taki sposb)

czas na mnie = radz pisac swoimi tekstami n9ie lubię podroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:42, stiffyone napisał:

> Pierwsze co widać to to, że bardzo lubi Final Fantasy (avatar i gramsajt w tym temacie)

> Jest otwarty na znajomości (podaje chyba wszystkie mozliwe kontakty z nim)
> ogólne informacje (statystyki ;P):
> Ma na imię Wojtek
> Ma 15 lat
> Na gram.pl jest dwa razy dłużej ode mnie (poszanowanie)
> Dużo pisze (półtora tysiąca postów =D)
> Widać znany chłopak
>

Waśnie o kim??? ( zresztą o ile dobrze pamitam to ja opisywaem w taki sposb)

czas na mnie = radz pisac swoimi tekstami n9ie lubię podroby

masz chyba 14 - 15 lat !!!
kujonek!!!
lubisz gladiatorów i tom gre tytian jakoś tam !!!
i tyle !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:34, Adidas66 napisał:

Kigo opisywałeś, jeśli można wiedzieć?

Opisał tykus''a - post na samej górze strony (w zależności od ustawień).

stiffyone -----> To jeden z żołnierzy imperium rzymskiego. To tak po awatarze wnioskuję i po tym, że zna łacinę. Wchodząc na sajta moje przekonanie się potwierdza. Stiffyone to jeden z żołnierzy principes - lubi walczyć gladiusem - co pokazuje na tapetce. Rypie całymi dniami i nocami w Titan Quest''a - zarówno w singla jak i w multi. Musi bardzo lubić tą grę bo tylko ją wymienił. Na pewno kupi dodatek do tej gry. Lubi historię a czasy starożytne ma obcykane tak, że może prowadzić wykłady na uniwerku. I to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/Ciach

Dnia 05.03.2007 o 18:48, wiktor94 napisał:

masz chyba 14 - 15 lat !!!
kujonek!!!
lubisz gladiatorów i tom gre tytian jakoś tam !!!
i tyle !!!!


Człowiek porażka.
Tak odbiegając od tematu - widać, że ranga randze nierówna.
Zastanawiam się jak ta osoba dostała rangę wyższą niż paź :).
Jest to jak widać może 12 letnie dziecko, któremu zasady pisania są chyba obce.
Robiąc po więcej niż jeden "!" wykazuje swoją nadzwyczajną inteligencje.
Argumenty, których używa w swoich wypowiedziach są powalające.
Słownik PWN jest mu obcy ("tom" razi :))
"I tyle !!!!" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choinix

Nie ma gramsajta więc opisze go po tym co widze i widziałem;)
Jego awatar nie jest mi znany, jednakże wydaje mi sie że jest to człowiek (awatar) po czym wniąskuje że lubi ludzi :P
Wywrotowiec- co oznacza że mimo wszystko jest aktywny na forum ;) Lubi krytykować innych, szczegulnie tych wyższych od niego o kilka stopni :P Nie znam go osobiście wiec moge tylko jeszcze dodać, iż dzieki swojej rzadkiej randze, wyróżnia sie z tłumu... To tyle :P

greetz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:56, Choinix napisał:

/Ciach
> masz chyba 14 - 15 lat !!!
> kujonek!!!
> lubisz gladiatorów i tom gre tytian jakoś tam !!!
> i tyle !!!!

Człowiek porażka.
Tak odbiegając od tematu - widać, że ranga randze nierówna.
Zastanawiam się jak ta osoba dostała rangę wyższą niż paź :).
Jest to jak widać może 12 letnie dziecko, któremu zasady pisania są chyba obce.
Robiąc po więcej niż jeden "!" wykazuje swoją nadzwyczajną inteligencje.
Argumenty, których używa w swoich wypowiedziach są powalające.
Słownik PWN jest mu obcy ("tom" razi :))
"I tyle !!!!" :>

hej odezwała się inteligentna
coś masz do mojej rangi , ja sobie zasłużyłem w przeciwieństwie do ciebie ranga wywrotowiec , nie będę ciebie opisywał szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Predator X
Użytkownik nowy na forum.. Cóż, widuję go bardzo często, ale nie jestem w stanie stwierdzić gdzie przebywa najczęściej. Zaliczył już dwa degrady w swej krótkiej karierze, co znaczy, iż nabrał nieco doświadczenia. Na podstawie statystyk (to pierwszy taki mój opis, przepraszam ;-) ) stwierdzam, iż podobnie jak ja, przepada za grą Gothic - duży plus kolego :-) Umie się wypowiedzieć na każdy temat, ma swoje zdanie. No i Montana w podpisie.. cud, miód i orzeszki ;-) Zastrzeżeń, póki co, brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL

Nasza trzecia wojna światowa znowu cos ostatnio ciekawego naskrobała na gramsajcie. Ale mu robię reklamę. :) Hehe, nieważne, macie lecieć tam i poczytać jak nie to wasza strata. ;) W każdym razie mamy tu do czynienia z sekretarzem. Znaczy pisze tu od dość długiego czasu za co co mogę ręczyć, bo podobnie jak ja jesteśmy od początku na gram.pl. W awatarze jak zwykle G-man. Ma go od kiedy tylko awatary wszedły do ogólnego użytku. Chyba się nigdy nie zdarzyło, żeby go zmieniał czy coś. Jako jedyny w historii dostał degrada w zawieszeniu. Boki zrywać ale to już inna historia. :) WW3PL jest miłym i sympatycznym człowiekiem, pełnym radości i poczucia humoru, często gawędzimy na GG.
Szkoda, że najprawdopodobniej nie będzie go na najbliższym zjeździe gram.pl. Nic to, mówi się trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL
Szerzy spiskowe teorie od ponad półtora roku:p tyko czy stanie za UE czy PA[ Pakt Azjatycki ]. O dziwo dorobił się sekretarza, ale/alE na pewno nie były to uczciwe awansy...kolejny układ! Jego wręcz niebywała aktywność w grach np: gothic przyprawia o zawrót głowy! Nienaruszane akta wyglądają na podrobione. HA! wiedziałem, gif na jego gramsajcie mówi wszystko o zamysłach na przyszłość...oprócz pisanie felietonów, których przyznam nie che mi się czytać [ leniwy z wyboru;* ] gra w gry. O_o ma cs...niestety starą wersję, gdy ja zagrywam się w source on musi..oh! straszne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 19:17, wiktor94 napisał:

coś masz do mojej rangi , ja sobie zasłużyłem w przeciwieństwie do ciebie ranga wywrotowiec, nie będę ciebie opisywał szkoda słów


Po pierwsze tnij cytaty.
Po drugie nie spamuj.
Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięx za opis ;) Ale rady na przyszłość odnośnie tego tematu:
- napisz kogo opisujesz (ja się domyśliłem że o mnie chodzi, ale inni niekoniecznie) ;)
- opisuj osobę, która dała poprzedniego posta, a nie kogoś, kto już jakiś czas temu się nie pojawia (w tym przypadku ja) ;P

Jako, że nie zostałeś opisany, ja tego dokonam ;)

Stega

Jak widać nowy i trochę nieokrzesany, nie wiem czy czytał przypiętego posta, le wierzymy w niego ;) Nie ma własnego gramsajta, wiocznie nie interesują go blogi itp. ale radzę spróbować, zawsze można coś ciekawego wykrzesać. Jego pierwszy opis jest rzetelny, no i wyciąga wnioski z tego co ujrzy na gramsajcie i statsach (ale czy znany jestem to nie wiem) :P Chciałem sprawdzić jego statsy na forum, ale jakiś błąd wyskoczył - zrządzenie losu??? Sam nie wiem ;) Miejmy nadzieję, że nie będzie przynosił wstydu forum (ostatnio dużo takich), no i że okaże się fajnym gościem ;)

szerszeń45

Poszedłem na spotkanie rady Jedi, wypadałoby, choć masterem nie jestem, ale dopuszczono mnie do rady, dla mnie to zaszczyt. Głos zabrał nasz przewodniczący, Yoda. W sumie on chyba nie wie, ale z racji jego wyglądu dorobił się pseudonimu Szerszeń (a potem się dziwi czemu w Niemczech na niego Hornise mówią) :P
- Drodzy Dżedaje - powiedział niskim głosem staruszka. - Zebraliśmy się tutaj aby omówić ważną kwestię.
- Jaką? - spytałem się. Często tak wyskakuję, jeszcze w radzie jestem nieokrzesany.
- Ty! Tykus! - rozpoczął szerszeń.
- Jąkasz się???
- Nie, tylko twe imię jest dziwaczne. Nie odzywaj się podczas obrad, wiedz ż wszystkiego dowiesz się w swoim czasie. Ścieżka którą wybrałeś do łatwych nie należy.
- Ty też do końca spokoju nie zachowujesz - odparłem.
- Cicho! - krzyknął. - Tak, masz rację, ostatnio nie umiem zachować spokoju, wszystko przez pewne problemy, o których nie chcę rozmawiać.
- Powiedz! - krzyknęło kilku Dżedajów. Użyli chyba mocy perswazji, ale pewien nie jestem jak ona działa, mi nawet nie udało się przekonać dzieci na ulicy, żeby dały kilka kredyów, chciały talezjańskie piwo w zamian.
- No dobrze, powiem wam. Ale to, co miało być tematem disiejszej dyskusji musimy przełożyć na jutro.
Wszyscy milczeli, czekaliśmy aż Szerszeń przemówi.
- Co jest, czemu nie mówisz mistrzuniu??? - spytałem się. Uwielbiam cwaniakować, wtedy zawsze odpowiadają.
- Spokojnie, po prostu trudno mi o tym mówić. Napotkałem problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Ja, wielki mastah, na którego nie podziałała klątwa upadłego dżedaja, ja, który walczyłem z wieloma sithami podczas gdy Obi z Anakinem robili grilla na Mustafar, nie mogę... NIE MOGĘ POKONAĆ CHRZĄSZCZA NA GOTYCKIEJ PLANECIE!!!
- Ze co???
- Jest pewn planeta, na której nic nie jest tak rozwinięte jak na innych. Wciąż tam wierzą w potegę Ognia i Wody, dotałem się tam aby pogadać z tamtymi magami, ale na drodze stoi chrząszcz. Jest zbyt mały i nie mogę go trafić, wzrok już nie ten i tak mobilny nie jestem jak kiedyś.
- Co za cienias, jak można tak się dać... - można było usłyszeć pomruki zdegustowanych old i young dżedaj mastah.
- Dobra, macie zadanie. Wy trzej - wskazał na mnie i na dwóch innych, z czego jeden chyba nawet nie był dżedajem, tylko sprzątał (kogo trzeba) - wyruszycie na gotycką planetę i oczyścicie drogę do zakonów Magów.
- Okay mistrzu - powiedziałem. Wolałem się nie sprzeciwiać, w ogóle nie przypominał siebie.

P.S. Innymi słowy chcę robić opisy fabularne ;) Czy warto - oceńcie sami.

In The End

W miarę znany mi forumowicz. Niedawno zaliczył degrada, sam nie wiem za co, ale mam nadzieję że wyciągnie z tego wnioski ;) Ma ajne avatary, ale aktualnie dołączył do ekipy Resistance, czyli jest niezadowolony z CDP. Nie wiem czemu, ale nie mogę się dostać na jego GSa, ale chyba nie dostał bana, w statystykach pisze, że ciągle jest robotnikiem. Szczerze nie wiem co o tym myśleć, mam nadzieję, że niczego głupiego nie zrobił.

walgierz

No, gościnnie pojawił się na tym temacie walgierz, aby w imię sprawiedliwości uciszyć kogo trzeba ;) Jest najbardziej lubianym moderatorem. Ma 27 lat i uczy historii w Częstochowie. Nadal nie wiadomo, czy nie uczy kogoś z forumowiczów, ale zapewne na kiepskich krtkówkach pisze coś w stylu "ocena - ndst, degrad -1, pozdrawiam" ;) Charakteryzuje się stanowczością, bez wahania zamyka niepotrzebne tematy i pouza tych, co to to pierwszy raz... znaczy się tych co spamują :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus

Delegat którego już nie raz opisywałem :) Jest on wielkim fanem seri Gothic tak sam jak ja.Pisze mądre posty,na forum jest już sporo czasu.Na prawdę ma na imię Wojtek i ma 15 lat.JEst fanem Linkin Park,dobrych filmów i książek fantasty.Jest na liście moich znajomych (co już nie raz powtarzałem :P ) oraz powiem że się z tego cieszę bo jest miłym i sympatycznym userem.Ma fajnego gramsajta.Czasami porozmawiam z nim na gg-które podaje w opisie (bardzo towarzyski człowiek :D ) Ogólnie jeden z moich ulubionych userów tego forum.Tradycyjnie go pozdrawiam oraz życze mu awansu na,a właściwie do grona Przewodniczących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za takimi opisami. :) Sa bardzo ciekawe i nieraz bardzo zabawne :)

opisywać: boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;-)
Boduczek

Byłbym tego pewny, że jest to jeden z fanów serii gry Gothic... a przynajmniej bardzo za nią przepada ;-). Po opisie widzę, że jest to również fan klubu GKS Katowice. Hehe, domyślam się, że jest to jakieś coś w rodzaju... klubu piłkarskiego, choć mogę się mylić. Mam nadzieję, że osoba ta do zawziętych kibiców-rzeźników nie należy.
Wchodząc na jego GS''a mogę stanowczo powiedzieć, że dobiera kolory jeszcze gorzej niż ja :D. Ale to wada nie jest, zawsze mówiłem, że nie każdy wszystko potrafi :).
A tak, co mogę powiedzieć jeszcze... Lepper rulez? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choinix

Po raz drugi mam przyjemność opisywać tego użytkownika, którego nie spotkałem poza tym tematem, widywałem tylko pojedyncze jego posty, do dyskusji nie doszło, ale wszystko przed nami. Jego nick nie kojarzy mi się absolutnie z niczym, o czym niedawno pisałem. Awatar tego forumowicza przedstawia twarz jakiejś dziewczynki częściowo skrytą w cieniu, jest on dość tajemniczy, ale sympatyczny. Jest to osoba, która wie, do czego służy podpis, on się po prostu podpisuje swoją ksywką, krótko, zwięźle i na temat. Na tle innych gramowiczów wyróżnia się brakiem własnego gramsajta, to nie jest obowiązek, więc nikt pretensji o to nie ma, niestety to znacznie skraca mój opis. Należy zauważyć, że stopień Bumelanta nie przychodzi z nikąd, a jeszcze wczoraj w tym miejscu widniał napis Wywrotowiec, tak więc Choinix zdążył już narozrabiać i podpaść moderatorom. Je życzę awansów, braku degradów i tradycyjnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Forumowicz nadzwyczaj aktywny, ale mimo to nie widuje go zbyt czesto na forum.
Ma na imie Michał, ma 15 lat i jest fanem Widzewa co też oznacza że mieszka w Łodzi.
Gra w niezłe gry (Gothic ;) i ogląda ( moim zdaniem) świetne filmy.
Ponadto gustuje w dobrej literaturze ( Tolkien, Sapkowski) i czyta CDA (za co ma u mnie duzego plusa =)
Jest juz Przewodnikiem, co, patrząc na ilość postów, nie powinno specialnie dziwić...
Gratuluje i zycze dalszych sukcesów na gram =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PREDATOR X
Kolega z góry lubi Predatora, a w podpisie ma cytat z filmu Scarface w reżyserii Briana De Palmy. (BTW jeden z moich ulubionych filmów). Pisze w miarę mądrze i bez błędów. Chyba nie rozrabiał, ponieważ widze go tu od niedawna a niższej rangi niż obywatel nie ma. Lubi fantastykę oraz CD-Action. Życze szybkiego awansu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:04, kuba121 napisał:

PREDATOR X
Kolega z góry lubi Predatora, a w podpisie ma cytat z filmu Scarface w reżyserii Briana De
Palmy. (BTW jeden z moich ulubionych filmów). Pisze w miarę mądrze i bez błędów. Chyba nie
rozrabiał, ponieważ widze go tu od niedawna a niższej rangi niż obywatel nie ma. Lubi fantastykę
oraz CD-Action. Życze szybkiego awansu ;)


Raczej narozrabiałem :) miałem już 2 degrady
PS dzieki za mily opis
PS2 Przepraszam za off topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować