Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

In The End

W końcu mogę go opisać - forumowicz ten został pominięty i to chyba z mojej winy - sory.
Po podpisie można się domyśleć, że doczekał końca,
- jest robotnikiem, ale to nieoznacza, że na forum jest niedługo, ponieważ widzę go juz od dawna
- bardzoooooooooooo często odwiedza gram.pl jak i pisze jeszcze więcej komentarzy lubi wyrazić swoje zdanie na kazdy temat
- na jego GSie widzę czerwień - lubi dużo krwi
- jest interesującym graczem - ma podobne zainteresowania do mnie

pozdrawiam jak wszystkich i także życze jeszcze więcej sukcesów - np. powrót na przodownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Przodownik którego bardzo częśto widze w tematach Historyjka i Sowna Zabawa. Opisywałem go już raz,jest wielbicielem Titan Quest''a o czym świadczy jego awatar.Jego nick z niczym mi się nie kojarzy.W opisie zaprasza nas na swojego gramsajta który jest bardzo ładnie wykonany.Ogólnie fajny User,życze mu awansu i pozdrawiam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przodownik którego bardzo częśto widze w tematach Historyjka i Sowna Zabawa. - ty tylko tam mnie widzisz, bo chyba nigdzie więcej nie zaglądasz, bo piszesz to już kolejny raz =D

boduczek

Prawie wszystkie posty chyba "nabił" w Historyjce i Słownej Zabawie - sory za takie określenie, ale musiałem to powiedzieć, bo chyba wszystkich tam poznajesz
Jest brygadzistą mam nadzieję, że nie tylko dzięki takim postom
Ma wiele zainteresowań- od Władcy Pierścieni po bajki z Carton Network

mało o nim można się dowiedziec więc życzę sukcesów i coraz więcej okazji do wyrażania swoich opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Proponuje Ci zajżeć na konto tzn. na ilośc moich postów,oraz gdzie są napisane.A nie opowiadać takie bzdury,bo znam wiele osób któe mają tam dużó więcej postów :) A co do bajek z CN to niby z kąd takie przypuszczenie?
PS.Jeśli w tym temacie nie można odpisywać na swoje opisanie to bardzo przepraszam moderatorów,ale w przypiętym wątku nie znalazłem nic co by tego zabraniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boduczek

Boduczek ma na imię Michał. Ma 14 lat i pochodzi z Katowic. Jest juz Brygadzistą któremu zycze awansu na Delegata. Uwielbia Gothica 3. W swoim podpisie piszę również "Od narodzin aż po grób,będę kochał jeden klub-GKS Katowice ", a ja Kocham Zagłębie Sosnowiec, więc gdybyśmy się spotkali na stadionie, zapewne bylibyśmy wrogami ,ale tu jest forum i osobiście boduczka bardzo lubie. Boduczek słucha Pop''u. Jak wyznaje na swoim gramsajcie , jest osobą szczerą i prawdomówną oraz niecierpi chamstawa. Interesuje się komputerami, sportem oraz nauką, więc lubi się chyba uczyć.

Pozdrawiam Wujaszek Unreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal11

Unreal z nami na forum wclae nie długo ,ale jest już brygadzistą. Ma 16 lat. Coś mówił mi co oznacza 11 przy jego nicku ,ale nie pamiętam ;] Avki zmeinia dosc czesto...Altualnie jest na nim....pies ? Lubi słuchać techna i grać w Enemy Teritory. Na forum praiwe codziennie....tak jak ja kiedys xD pisze wiele postów..Podaje gg czyli jest otwarty na nowe znajmości. Kibicuje Zagłebiu Sosnowiec. O ile się nie myle klub ten (piłkarski) jest w II lidze ; ]Życze awansów.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Znów mam przyjemność opisać tego gościa jest super fanem Star Wars, ale to juz pisałem
więc napiszę tego co jeszce o nim nie powiedziałem czyli jest
- graczem ( piłka nożna i nie tylko )
- oraz to że ma specyficzny humor - mozna się o tym przekonać na jego gramsajcie

jeszcze raz i raz życze powodzenia----->(jak zwykle zostałem pominięty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Ostatnio bardzo aktywny w tym temacie Przodownik. W avku ma głowę Hoplity (grecki żołnierz, dla niekumatych:), widocznie lubi historię. W podpisie zaprasza na swój gramsajt co też czynię. Gramsajt stiffy''ego ma fajną oprawę graficzną, bardzo lubi filmy, prawie tak bardzo jak ja gry, pisze dużo na ich temat w swoim blogu. Życzę mu sukcesów w recenzowaniu filmów.

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu

Ciekawy avatar i ciekawy nick. Jakby kojarzący mi się z motoryzacją. Jest Brygadzistą, pierwszy raz Go widzę tutaj. Wszedłem na gramsajt, a tu widze, że pan się wybiera na profil, albo już jest mat - inf. Cóż za oryginalność jak na to forum. Jest fanem RTS, co mogę wyczytać z podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar
Czowiek znany i lubiany. Widywalem go kiedy czesto, obecnie bardzo rzadko. Nazywa sie Krzysztof, a mieszka w Sosnowcu, niedaleko mnie. Prawdopodobnie chodzi do liceum na profil humanistyczny, ale wczesniej na informatyczny, ktory uwaza za blad swojego zycia. Ma wysoki status - Przewodniczcy -, ale za niedlugo bedzie jeszcze wyzszy. Ma urodziny dzie przede mna, czyli 18 marca. Interesuje sie historia i polityka. Chetnie oglada mecze pilki noznej, a ulubione gatunki gier komputerowych to RPG, RTS, FPP, TTP oraz sportowe. Trudno mi powiedziec, czy to kinoman, ale moge stwierdzic, ze czesto oglada filmy albo w domu, albo w kinie. Jego motto brzmi ''''Trzeba nam zawsze w górę iść, choć nieraz nęka życie. A jeśli w końcu przyjdzie paść, to zawsze paść na szczycie''''. Jest ono proste w sobie, lecz chyba najwaniejsze dla kadego czowieka. Jezeli czyta ksiazki to tylko historczne albo o tematyce Zapomnianych Krain. Opisywana przeze mnie osoba czyta CDA oraz gazety typu ''''Dziennik''''. Vaxinar oglada ''''Kryminalnych'''' oraz programy typu show: ''''Szymon Majewski Show'''' oraz Kuba Wojewodzki. Do ulubionych gier tej osoby naleza Chrome, Codename: Panzers - Faza Pierwsza, Command & Conquer Generals: Zero Hour, Diablo II: Lord of Destruction i WarCraft III: The Frozen Throne. Zas do ulubionych serii naleza Pro Evolution Soccer, Neverwinter Nights oraz Need for Speed Carbon. W wolnych chwilach slucha metalu. Forumowicz ma na swoim koncie 1 degrada. Lacznie napisal ponad 9tys. postow, dzieki czemu jest na samej czolowce. Pisze dlugie, a jednoczesnie madre posty. Rzadko udziela sie w zabawach, lecz najwiecej wlasnie w tej. Na forum od poczatku istnienia.

P.S. Sorry za pisownie, ale polskei znaki mi wcielo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid

Fan zawrotnych szybkości i ostrej jazdy po krawędzi:) Jego druga ksywa to MARCOS. Jest wielkim fanem gier wyścigowych oraz motoryzacji. On naprawdę się tym interesuje, a nie tylko tak jak ja. Wrzuciłem motor na avka i już myślą, że jestem specem od motocykli, a ja się wcale na tym nie znam. pisze bardzo dużo o sobie, jak na gimnazjalistę sporo osiągnął. Jest redaktorem Motogames (zapewne jakaś strona w necie, nigdy nie słyszałem). Nie mam pojęcia gdzie podział się jego blog, ze statystyk wynika, zę ma 11 wpisów, tymczasem ja nie widzę ani jednego, nie wiem czym może być to spowodowane.

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu

Jeden z nielicznych goblinów z klanu Gurgoloc, którzy potrafią myśleć bez poruszania wargami. Z tego względu uważany jest za intelektualistę. Główny szaman, specjalizujący się w zaklęciach kulinarnych trzeciego stopnia. Jego największym życiowym osiągnięciem było zaklęcie Otchłań Piekielnego Ptasiego Mleczka, które na 34,6575 sekundy powoduje trwałe zamrożenie trzustki u osobnika nie posiadającego okularów. Grand10pelu obecnie pracuje nad zaklęciem Demoniczny Podmuch Zemsty, które potrafi zamieniać widelec w łyżeczkę. Życzę szamanowi dalszych postępów i sukcesów w alchemii.

Ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur

Jeden z nielicznych forumowiczów, który lubi sobie naprawdę zażartować =D
Brygadzista, który nieprzepada za niezanajomymi m. in. za "niedorozwiniętymi dziećmi neostrady i zabłąkanymi obywatelami" oraz tzw. z "niepoukładanym w głowie"

Pisze krótko i na temat, ale życze mu sukcesów i najwięcej awansów na gram.pl *]

Ave!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Jakiś fan Titan Quest, kledwo go znam, bo widuję go tylko tu i w jakiejś ankiecie którą sam założył :P Nie wiem p co mu ta ankieta, na pewno to jakiś Szpiegu z Bazy FBI, dzięki temu chce wykryć kto piraci na forum. Połowa forumowiczów jest w jego kartotece, mam nadzieję że nic nie wie o mojej mrocznej przeszłości. Ale nic nam nie powie, FBI płaci mu za to, żeby milczał :P

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus

Mój stary znajomy z forum kóry jest już Delgatem,jest na liście moich znajomych z czego się ciesze bo jest sympatyczny i miły.(jeden z moich ulubionych gramowiczów). Ma na imię Wojtek i ma 15 lat (jest tylko o rok starszy :P ). Uwielbia tak jak ja serię Gothic,a aktualnie gra w 3. Jego ulubiony zespół to Linkin Park.Ma fajnego gramajta,a nick kojaży mi się tylko z ,,tyczką'''' :D Ale nie wiem dlaczego,ma ciekawego awka i ogólniej jest spoko.
Życze mu awansu na co sobie zasłużył ale jeszcze jest za wcześnie ,bo Delegata dostał stosunkowo niedawno.Pozdrawiam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Jego awatar mnie przeraża. Lepper - komunista?
Miłośnik klubu GKS Katowice. Fan gry (serii?) Gothic. Ma skromnego gramsajta. Bardzo skromnego. Jak widać, nie zdecydował się na prowadzenie bloga. Boduczek pisze ładnie i poprawnie, nie należy do Dzieci Neostrady. Poza tym ma bardzo fajne, mądre motto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Znam kolegę dosyć dobrze. Często udziela się w typowo "spamerskich" tematach, niech robi jak chce, jego wybór. Jest fanem Andrzeja L. oraz jego pomysłów i wizji dotyczących przyszłości Polski. Prawdę mówiąc to na gramsajcie nic ciekawego nie ma, powinien coś z tym zrobić. już dosyć dawno temu zapowiedział, ze dopracuje swój gramsajt ale jakoś mu tonie idzie:) Jest fanem piłki nożnej i kibicuje GKS''owi Katowice. Z tego miasta właśnie pochodzi i stamtąd pisze:)

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur
Graszczur ma charakterystyczny nick składający się z dwóch członów gra<>szczur...jesteś Skavenem;] Osobiście mało go kojarzę [bardziej "przywiązuje się" do avatarów] to jednak będąc brygadzistą z nienaruszoną przeszłością spędził wiele wesołych dni na forum. Nie posiada konkretnego wątku w którym stale się wypowiada:D ale widzę, że przepada za warhammer 4k i lubi dość drastyczne przeżycia;p Solidaryzuje się z nim za sprawą niedzielnych użytkowników...zablokuj ich;] Przyznam, że ma bardzo ładnego gramsajta...lecz widać niespójności z tłem pod stroną o_O/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IN THE END

W końcu mam przyjemność opisać In the enda,no to ja już nie gadam tylko opisuje ;) In the End jak widać na załączonym obrazku jest " Robolem" gdyż dostał degrada, ale niewim za co, ale myślę że szybko powróci do grona przodowników, a póżniej Brygadzistów itd. In The End interesuje się modelarstwem oraz lubi sobie pograć w Warhammera. Tego usera bardzo lubię, dlaczego?
1. Rozmawiam z nim przez gg
2. Pomógł mi z avatarem którego zamieściłem w konkursie.
Zapomniałem również dodać że znajduje sie na mojej liście ulubionych forumowiczów.

Pozdrawiam Wujaszek Unreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować