Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2006 o 18:52, Astmatyk napisał:

Moj poprzednik (Thor) pewnie lubi komiksy Marvela, wydaje mi sie, ze moze sluchac power metalu

nic a nic nie trafione ale probuj dalej :P
>Ten taki blondyn, umieśniony z młotem co za Hulkiem biegał...?
a tak jakby niby...ale w rzeczywistosci to moze zgadzaja sie te co najwyzej ostatnie "...?" :)

pewnie teraz mnie nikt tu nie zna. moze 3-4 osobki ze starej gwardii tzn. poprzedniego forum gdzie sie dorobilem czegos wiecej niz tu ;P
no coz, phiii, nie ma czasu ;P
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa posty wyżej to tylko komentarze więc opiszę Tomislava.
Nick kojarzy mi się z Rosją, co mi się nie podoba, ale wcale nie musi. User ma zapewne na imię Tomek.
Jest przodownikiem i Chuck Norris jeden wie dlaczego nie widziałem jego postów. Podpisu brak.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar ma zajefajną ksywkę, często udziela sie na forum, pomocny ,aktywny forumowicz, delegat wyższego stopnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 01:56, Widek napisał:

Vaxinar ma zajefajną ksywkę, często udziela sie na forum, pomocny ,aktywny forumowicz, delegat
wyższego stopnia:)

CZęsto Go widuje ale nie wiem w jakich tematach :D pamięć mnie zawodzi xD Jest hardcorowym delegatą(patrzcie godzina posta:P) a nick nic mi nie przypomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o a mojego poprzednika często widuje na forum, zwłaszcza w wątku o WoWie :) Pamiętam że jak pierwszy raz zobaczyłem jego ksywe to nie porzeczytałem drugiego "W" i sie dziwiłem "Women? Co to za ksywka?" Mam nadzieje że nie uraziłem ;)
WoWmen zawsze pisze z sensem i wie co pisze. Cierpi na bezsennośc? o 2.51 jeszcze na forum. No no powinien szybko awansowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar - po ksywie mozna wywnioskowa,no wlasnie nic :P no chyba ze lubi papugi ary :P W sumie jako ze dosc rzadko jestem na forum wiem naprawde niewiele na temat tego uzytkownika.Arar pisze z sensem i w sobote rano jest juz na nogach,czyzby chodzil spac o 19? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojtek095 - czyzby byl z rocznika 95? Jesli tak to jest bardzo mlody i wiele musi sie jeszcze nauczyc - w tym tworzenia powiedzmy bardziej kreatywnych nick''ow(wiem moj tez jest bardzo orginalny,ale mam go od wielu lat) :) Ponadto wojtek095 pisze krotkie posty co czasami moze byc frustrujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frozen-- opisywał mnie już raz, więc go opisze jeszcze raz:) No więc mylił się, co do rocznika bo jestem z 1990 i dziś mam urodziny, ale mam opisywać Frozena- no więc na tym forum jak napisałem wyżej jest często i często go ty widzę używa bardzo mądrych słów co może oznaczać ze jest albo w moim wieku albo starszy:) ( a może się mylę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem starszy o pare lat :) Wiec jeszcze raz opisze wojtka :) Jego nick mowi tylko o jego imieniu,wiec nic wiecej nie jestem w stanie wywnioskowac =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 09:07, Frozen- napisał:

No jestem starszy o pare lat :) Wiec jeszcze raz opisze wojtka :) Jego nick mowi tylko o jego
imieniu,wiec nic wiecej nie jestem w stanie wywnioskowac =)

jestem na tym forum dawno temu i on był temy dawwno lecz ja to nie rozumiem, co sie nagle wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 09:33, budziu-kikus napisał:

jestem na tym forum dawno temu i on był temy dawwno lecz ja to nie rozumiem, co sie nagle wali


budziu-kikus - nowy uzytkownik forum - nic o nim nie wiem. Pisze bardzo niezrozumiałe posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mój poprzednik, tak jak ja, jest niedawno upieczonym Delegatem :) Jego nick jak sam tłumaczył, wywodzi się z czasów Baldurs Gate, zapewne ciągle w to jeszcze gra. Niedługo spodziewa się pierwszego potomka, czego Mu szczerze gratuluję :)

Jego posty są czyste, przejrzyste. Nie rozwodzi się na niepotrzebne tematy, trzyma się regulaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojego poprzednika widywałem tylko ostatnio, nie wiem w jaich tematach się udziela ale na pewno sporo.To już brygadzista czyli jestem już równy z nim :>Ogólnie spoko.Jego ksywka kojarzy mi się z jakimś magiem lub czarodziejem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinus spoko forumowicz, nie wiem ale czy przypadkiem aktywnie nie pisałes w Upgradzie Kompa jeszcze za czasów Cd projekt?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 10:45, Widek napisał:

Cinus spoko forumowicz, nie wiem ale czy przypadkiem aktywnie nie pisałes w Upgradzie Kompa
jeszcze za czasów Cd projekt?:)


Widek - delegat. Jego ksywka kojarzy sie z widłami lub widelcem. Chyba ma swoje gospodarswo rolne lub lubi często używac widelca. Pisze "ładnie i składnie". Mam o nim dobre zdanie i go nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 10:45, Widek napisał:

Cinus spoko forumowicz, nie wiem ale czy przypadkiem aktywnie nie pisałes w Upgradzie Kompa
jeszcze za czasów Cd projekt?:)


a pisałem, gdyż byłem w trakcie szukania podzespołów do mojego nowego kompa i się pytałem, a także od czasu do czasu doradzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować