Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Rolek85 ----> Lubi na rolkach jeździć a również je jeść :D. Brygadzista który większość czasu spędza na forum lub na rolkach. Dobry forumowicz ;)

PS. Nareszcie jestem Brygadzistą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009 - nareszcie jest Brygadzistą.
Tyle juz o tym pisali, że w końcu nie wiem czy ma 9 lat czy nie. :D Mało o nim wiem, mało go widują - tylko w tym temacie.

---> xsywka
Mam nadzieję, że mnie zrozumiłeś ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar ---> Przewodniczący czyli jest o 2 statusy wyżej ode mnie. Myli się uważając że mam 9 lat, jestem starszy. Nick kojarzy mi sie z samochodem Vauxchall, nie wiem czy stąd ma taki nick czy nie. Z podpisu wnioskuje że zna Łacinę (bo to chyba po Łacinsku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 12:53, Alexei Kaumanavardze napisał:

Robek 009 widziało sie go tu i tam nigdy negatywnie ogólnie OK.


Alexei ma gruzińską ksywkę :) służącą też czasem jako epitet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - Delegat, udostępnił numer GG. Znam Go, jest na mojej liście w rankingu forumowiczów. Lubię Go, fajny uzytkownik. Gra w same dobre gry, powyżej przeciętnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - kojarzy mi się z kurczakiem, widzę ze szybko awansował bo niedawno byl robotnikiem:) Rzadko go widuję ale wygląda mi na porządnego forumowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek - widzę Go ciągle i chyba przez to zwariuję :P Po drugie zwariuję przez to, że jest Delegatem :D i chyba wogóle zaraz zwariuję! Aaaaaaaaaa!!!!!! (...)
Już mi przeszło ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham? Kojarzy się z "odnośnie szynki". ;) (ad z łaciny i ham z angielska) Ma wiele do powiedzenia, co widać po podpisie, tak jak ja nie lubi lasek pokroju "cześć poklikash?" i ukrywa się na Gadu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 15:08, lurynowicz napisał:

Adham? Kojarzy się z "odnośnie szynki". ;) (ad z łaciny i ham z angielska) Ma wiele do powiedzenia,
co widać po podpisie, tak jak ja nie lubi lasek pokroju "cześć poklikash?" i ukrywa się na
Gadu. :)


Nie lubię. Pamiętam, że kiedyś byłem dostępny, wyszedłem na 10 min. I ok. 5 wiadomości tego typu :P. A tak jest spokój.
lurynowicz - brygadzista. Jest otwarty na ludzi, daje swój nr gg. i nie tylko. Coś mi się wydaję, że jest ode mnie starszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - byc moze imię Paweł, a może nie? Ale raczej Lolek, po przeczytaniu podpisu. Przodownik jak ja, ale nie pamiętam (pamięć zawodzi) czy nalezy do gorna wicznyhc Przodowników. Lubię Go, ale za bardzo nei znam... (Lubi jako forumowicza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny forumowicz, ale chciałbym żeby mi powiedział co to jest to"gorna wicznyhc Przodowników"
często jest na tym temacie
po podpisie wnioskuje że sie w tej chwili bije sie o jakąś panne morrowind (chociaż może to nie panna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - fajny nick, fajny gość. Przodwonik tak jak ja. Maniak TES-a, w szczególności Morrowinda. (ciekawe czy Jego komputer wytrzymuje Obliviona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj ---> słyszałem plotki że to xywka1 w nowej formie :) lecz nie są one potwierdzone :)Gieroj kojaży mi się z Grigorim Szagaszwili z filmu "Czterej Pancerni i Pies: :) .Niestety nie mam wiekszych wiadomości więc go dokładniej nie opisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Podpułkownik - - > Wojskowy z pewnościąma pod domem zaparkowany porządny jeep albo hammera;) Czeka z niecierpliwością na awans musztrujac codziennie grupkę młokosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

upiordliwy --------> Nick wziął z gry Ghost Master, lub nick wziął stąd że jest albo upiorny albo upierdliwy (sorry). Widziałem ze 2 jego poty. Nic wiecej o nim nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować