Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Podpułkownik - awansował niedawno na delegata , jak pisze w opisie "jest gotowy" ;) Poza tym interesuje się uzbrojeniem roznych czasów, duzy plus dla niego za to:P Poza tym spokojny, opanowany forumowicz, spoko się z nim gada na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek Należy do groną Przewodniczących, ale to tylko za sprawą powiązań z bagdzadzkimi rebeliantami walczącymi o wolność mrówek w amazonii :) Nie miałem okazji z nim porozmawiać, ale kto wie w przyszłości napewno nadaży się do okazja do poknwersowania. POLECAM (typoy tekst z allegro) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85-Brygadzista długo na forum, często pisze w tym temacie. Został wiele razy zrolowany często wymieniany jako ulubiony forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:06, danielbr napisał:

Został wiele razy zrolowany

Coś nowego w opisie o mnie, przeważnie było coś związanego z rolkami itp :):) dobre masz u mnie + :]

danielbr Tan naprawdę nie ma na imię Daniel... A Mohammad i należy do szajki tańczących przy ognisku talibańskich tańcerzy narodowego tańca talibów... :) jego ulubiony taniniec to taniec bruuchem, nad jadącym malchem :)
Wydaje się być porządnym i z poczciem humoru forumowiczem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest ten gościu(mój porzednik) jest w tym temacie ostarni bardzo lubię go opisywać, ze względu na jego źle
kojarzący się mi nick. I dlatego opiszę go szyderczo jeszcze raz aby on mnie także opisał w podobny sposób :D.

Więc tak: Mój porzednik - wyprodukował już 85 tyś rolek papieru i sprzedał je do krakiny zwaną Rolkolandią.
Ciąg dlaszy nastapi :PP :PP :DDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

harmegidon-delegat "wypasiony" forumowicz:)dużo pisze, i chyba wszystkim jego nick kojarzy się z "Armageddon".a co do podpisu...to on chyba wie z doświadczenia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojowwnik-od sekundy na forum i już dobrze wybrał temat! brak podpisu a raczej nie brak ale prawie taki sam jak mial inny:"podpisu brak".obywatel był krewnym podpułkownika i jest!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009-stworzył kilka super tematów, brygadzista ale już neidługo bedzie delegat. fajny gość. lubiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzaczek 1 ---> Robotnik który sądząc po podpisie lubi Haloowen. Widziałem go już w kilku tematach, lecz więcej o nim nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta?to dak mi swój numer!

krzaczek 1-robotnik od niedawna na forum ale juz robotnik, siedzi na wielu fajnych tematach np. :"dobry uczynek czy zły...".fajny jest. ma jeden krzaczek w domu a ten krzaczek ma wygląd trupa dlatego podpis halowen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z forum http://wiadomosci.wp.pl/
"Jak jest taki gieroj...
to niech nas wyzwoli z rezerwatów w USA."
W googlach wpisałem "gieroj" i się wyświetliło :)
Opisywałem go w tym temacie dosyć często, bo lubi wypowiadać się w tym temacie.
W tym wcieleniu jest od 23 dni, chociaż wydaje mi się jakby był od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siddhartha - Robotnik, w podpisie się reklamuje. Pierwszy a może drugi raz widzę na forum. Nick pochodzenia fantasy :-), nie wiem co oznacza, ale może wkrótce się dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi => jego nick kojarzy mi się ze zwrotem "that''s was easy". Długo już jest na forum. Ostatnio awansował na bygadzistę, dość długo był przodownikiem. Sporo pisze w grach forumowych, często opsiuje tutaj forumowiczów. Nie mam nic przeciwko niemu. Sam nie założył żadnego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować