Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Wczoraj awansował na brygadzistę i już napisał 98 postów z tym tytułem! Bardzo lubi gry forumowe. Jego posty są dosyć krótkie - ~100 znaków na post. Niedługo będzie jubileusz - 500 postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post jest 500:)

fanfilmupl. - lubi chyba piłkę nożną, nie wiem, czy nazwa kojarzy się z filmami, bo nie napisał tam zbyt wiele postów, od prawie miesiąca jest przodownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - już mogę stwierdzić, że jest miły, chociaż jeszcze wczoraj go nie znałem :) Nick - lis i 899. Wszystko już wcześniej kiedyś opisywałem :) Napisał 49.66 kilobajtów postów :) Bardzo szybko awansował na robotnika - po 19 postach. Ja ich pisałem aż 41 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl - pierwszy raz go widze. Jwgo ksywa moze oznacza jego stronkę w internecie ?Mądrze pisze zeby szybko zostal brygadzistą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 08:38, HosS X napisał:

fanfilmu.pl - pierwszy raz go widze. Jwgo ksywa moze oznacza jego stronkę w internecie ?Mądrze
pisze zeby szybko zostal brygadzistą !!!!

Mój najlepszy kumpel z klasy! Na forum widzę go pierwszy raz. To jedyny forumowicz, z którym gadałem w realu. Żeby szybko awansował na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 07:36, Harmegidon napisał:

Mój poprzednik to chyba największy maniak Baldur''s Gate II jakiego spotkałem; non stop wypowiada
się
w temacie BG2-temat ogólny. Ciekawe jak by się sprawdzał w sieci z tym swoim graniem ?


jak poczekasz z miesiac, to moze Ci pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woko11 Nowy nabytak naszego forum. Z tego co widzę razem z kolega chcą podbić forum i uprowadzić wszystkich użytkowników forum :) Szybkiego awansu !!

Icestalker Już kiedyś ktoś to napisał, zabawa polega na opisie poprzednika a nie odpisaniu na posta osoby która ciebie opisała... :) Dziękuję za wysłuchanie i życzę miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85-Jeden z moich ulubionych forumowiczów. Ma duże poczucie umoru, które wykorzystuje w postach jednocześnie dawając dobre, mądre i zastanawiające odpowiedzi! rolek może być od "Rolexa", albo po prostu lubisz się rolować! :) Liczba 85 może być Twoją ulubioną liczbą! Brygadzista, czyli na forum weteranem! Szybkich awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woko11 => ma na imię Wojciech, a nazwisko zaczyna się na "ko". Wbrew pozorom nie ma 11 lat, ale 12. Nie miałem okazji zbytnio z nim podyskutować, wiem jednak że sporo się udziela w grach i zabawach. Raz dostał degrada, ale myślę, że drugi raz do tego nie dopuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - Delegat, wymyśla sam podpisy :). Długo na forum, dużo postów, duża lubialność. Na Niego nic nie mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi Opisywałem już tego człowieczka. Ale warto wymyśleć coś nowego na Niego :) Założył ostatnio grupę rebeliantów podwórkowych w której średnia wieku nie przekracza 14 lat a śrenia wzrostu 133.5 cm :) zajmują się zabieraniem lizaków małym dzieciom które przechodzą przel ich rewir :) A tak naprawdę to chyba cool z niego forumowicz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85
Brygadzista
Lubię Go, często tu pisze. Gra w różne gry, ciekawa która jest Jeog ulubioną:D? Jest optymista, bo inaczej będzie źle. Skupuje roli, więc jak ktoś ma na zbyciu to do Niego się zgłosić. Oczywiście najlepsze ceny na światowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - jest aktywny na forum o czym świadczy status Przodownika.Jego nick może oznaczać,że bardzo lubi język niemiecki :) Lubi wypowiadać się w temacie "Słowna zabawa" oraz "Historyjka ". Spoko Przodownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczony delegat, aktwyny, często widoczny, bardzo często wypowiada się w temacie"opisz poprzednika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 15:53, paweln napisał:

już go opisywsałem...

brygadzista od niedawna
lepszy o de mnie w postach...
fajny forumowicz

Nazywa się Paweł N., widziałem go już parę razy. Jest przodownikem, więc trochę czasu spędza na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shadowG
dobrze znam tzn. czesto widze
siedział na grze w kalambury...
jest fajny a ponieważ jest brygadzistą to widać zę czesto pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - przodownik , słowna zabawa to najczęściej wybierany watek przez niego. Na forum długo.
Lubię go, a on Terrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - od niedawna widzę go na forum, jest przodwnikiem, czyli trochę postów już napisał i często jest na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Brygadzista, lubi Morrowinda :D. Wszystkie gry PRG. Często siedzi w tym temacie, tu pewnie ma najwięcej napisanych postów. W podpise Jego GG.. che, che...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować