Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

xbit71

xbit jego nick kojazy mi się z sławnym raperem zza oceanu . awek to pochodzi jak mi się wydaje z Stars Wars , no dobra wchodzimy na jego gramsajt mogę tylko jedno powiedzieć wielkie WOW przeogromnie długie wpisy dużo filmików nawet fajna muzyczka leci na jego sajcie ale ja bym zmienił :D Ma fajny gramsajt ale mi tu brakuje pożądnego tła bardzo przeżywa to że odwiedziło jego sajt ponad 1000 osób Ma przeogromną liczbę znajomych niedługo będzie miał 350 ale ja nie lubię tych co kolekcjonują znajomych dobra narazie to tyle cze a i jeszcze
nie róbcie tu smietnika proszę plx :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

Nick bardzo oryginalny, za awatara ma oko (zwiadowca? snajper? podglądacz?). Dość nerwowy :D. Gramsajt ma całkiem... smakowity :D. Ostatnio opisywał na nim bohaterów fantasy. Nie kolekcjonuje znajomych, jest tego zagorzałym przeciwnikiem. Nie napisał żadnej recenzji. Pogrywa w klasyki (Gothic 2, Halfa- life 2, Supreme Commander) Na gram.pl jest od niedawna, raptem 40 dni, ale w tym krótkim czasie zdążył napisać 390 postów.
I tyle, życzę brygadzisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc

Nick z niczym mi się nie kojarzy...na awatarze ma jakiegoś gościa z 2 szablami...jest przodo czyli troszeczkę już jest na gram.pl...wchodzę na jego GS''a i widzę jakieś tło ze smokami i piorunami (szczerze z niczym - tak jak nick - mi się to nie kojarzy) Lubi (i ja go już lubię ;]) fantasy. Lubi także snowboard...jest o rok ode mnie młodszy bo urodził się 1993 roku...posiada tylko PeCeTa. Ma na imię Kuba, ma (tak jak ja) psa...Dużo pływa...na gram.peel jest już ponad rok...napisał 429 postów...napisał 2 recenzje, a jego GS''a odwiedziło 115 osób...Pozdro i życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Raczej po prostu Czaruś, po co takie tytuły zaraz :) Jego opis opisuje jego marsz na otwarcie hipermarketu Stonka, gdfzie trzeba było pruć przed siebie żeby wejść i cokolwiek wynieść w stanie lekko tkniętym. W avatarze widać jego piękną fotę podczas koszenia trawnika. Muzyki dużo na GS, strach się bać :) Jest patriotą oraz maniakiem jeśli chodzi o gry. Widać lubi klimaty fantasy. Wracając do muzyki to głównie HH, a więc nie moje klimaty, ale może kiedyś zacznie słuchać rocka, kto wie, gusta sie zmieniają z wiekiem :) Mój rocznik, ale starszy jestem :P

Pozdro zioomall (na HH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus

Jest Delegatem czyli już od dłurzszego czasu jest na forum.
Jego awatar przedstawia gościa z Final Fantasy i na nim jest napis tykus (stąd jego nick).
Jego nick wyżej wytłumaczyłem :).
Czas na podpis: a więc napewno bardzo lubi Gothic`a (ja też a najbardziej "jedynkę"), lubi też zespoły takie jak: Linkin Park, 30 Seconds To Mars, pisze jeszcze że kimś jest ale nie można tego rozczytać bo są tam sześć prostokątów.
GramSajt: Kurde piszę teraz z kafejki bo mój brat siedzi na kompie i nie chcę mi się twój GramSajt otworzyć bo jest cenzor, no niestety zdarza się ;).

Pozdrawiam i życzę jak najszybszego awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007
Niestety ale niewiele o nim mogę powiedzieć. Ma na imię Oskar(bardzo ładnie). Jego avatar przestawia jakąś bestie coś typu wilkołaka. Słucha techno i lubi Książki H. Sienkiewicza ehehe.. . ma całkiem ciekawego gramsajta choć grafika(tło) mogłaby być lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olcia1992
Patrząc na jej wypowiedz od razu domyśliłem się że nie czytała przypiętego posta:P (...zrób to!).
Ola* jest nową forumowiczką;*, najwyraźniej nie zdążyła jeszcze ustawić sobie awatara oraz założyć gramsajta...co mam nadzieje w najbliższym czasie się zmieni. Niestety nic więcej nie o niej nie wiem, mogę jedynie się domyślać, że ma piętnaście lat:p [....życzę avansu]
*chyba:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... co tu się dzieje, Vuko, refresha używaj a jak nie umiesz noc napisać to nie pisz. Olcia - dłuższe te posty trochę - 3 linijki to jedno, ale powinny być to 3 pełne linijki :P

Word up

Avatara mi kiedyś tuningował, więc respect dla niego, choc z projektu w końcu nie skorzystałem :) Jeden z wielu co w avku ma oko paskudne, które nas wqrza :) Świetny design GSa jest u niego zawsze :) SŁucha LP (kto nie słucha niech się nie wychyla), ale nie znam jego opinii o nowym kawałku What I''ve Done - może to i lepiej? Swego czasu były z nim problemy, ale teraz chyba jest oki :P Opinię o nim mam dobrą, on o mnie niezbyt pochlebną (tu strzelałem) :P Uważa że Bitwa o Śródziemie II to łatwizna :D

Pozdrawiam :)

[Ale moje opisy spsiały, sama wazelina xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:02, tykus napisał:

Vuko Drakkainen napisał: a weście mnie opiszcie ;))


A "weś" Ty może regulaminu będziesz przestrzegał i trochę więcej opisywał?

tykus

Wydaje mi się, że już go jeszcze nie opisywałem, ale zawsze można nadrobić stracony czas :)
Zacznę od tego, że jest wielkim fanem Gothica, co udowodnił mi pisząc rozległy post tłumacząc mi "o so choci" w Gothicu. Interesuje się również Final Fantasy (jak ja), o czym świadczy wygląd jego gramsajta.
Na imię mu Wojtek, chociaż woli, gdy nazywa się go Tykus.
Ma prawie 100 znajomych (dokładniej 98), co jest dużą ilością. Wygląd gramsajta jest fajny, tylko trochę nie pasuje ta belka w górze do reszty. Blog jest utrzymywany na porządnym poziomie, co tylko dobrze o nim świadczy. I to tyle na temat stroblona.
Popatrzałem na jego statystyki i widzę użytkownika bez degradów, piszącego regularnie i dużo. Podsumowując - fajny gość :)
Pozdrowienia i przewodniczącego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Jego nicka nie umiem rozszyfrować...Jest przodo więc troszeczkę już jest na gram.peel. Na awku ma jakiegoś krasnala..kurde nie umiem sobie przypomnieć nazwy tej gry...Ma na imię Mikołaj (ładnie) Interesuje się muzyką i kompami...Lubi koszykówkę i tennisa oraz piłkę nożną (też lubię) Wolny czas spędza przy kompie (tak jak ja :)) ale czasami też przed TV...Mało gra...(?)...głównie przesiaduje na necie...Nie lubi spamu i nieposzanowania jego samego i innych...jego motto jest ciekawe...urodził się 2 lipca a roku narodzin nie podaje...posiada figurki Warhammera...jego sajta odwiedziło 400+ a na gram.peel jest już 50 dni...napisał 301 postów...Pozdro i jak zwykle życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Ma na imię Mikołaj . Interesuje się muzyką i komputerami. Gdy ma czas siedzi przy kompie ale mało gra
głównie siedzi na/przy internecie. Ma 57 znajomych jest na gram.pl 50 dni a ma 301 postów. Jego
motto: Najpiękniejsze kwiaty dostaje się na pogrzebie. Chyba kolekcjonuje figurki z Warhammera.
Może ma Wiedźmina bo dał na wpisie trochę screenów z tej gry i Fuul Spectrum Warrior ( ta druga
gra nie przypadła mi do gustu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Nie podaje swojego imienia więc mogę powiedzieć (powtórzyć to co napisał) że jest zagorzałym patriotą.
Uwielbia rysować i pisać a także jest fanem cRPG-ów, MMORPG i RTS. Jego motto : trzeba iść na upór
złemu losowi. Ostatnio gra w Quake 3 : Arena Świątynia Pierwotnego Zła i Gothic II ( a to tylko część tych gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny 2

Na gram od niedawna, nie udało mi się podyskutować z nim w żadnym wątku, ale sądzę, że jest dobrym forumowiczem - jest już przodownikiem (życzę awansów). Pisze średnio długie posty, najczęściej spotykam go tutaj i w innych gierkach na forum. Mroczny najwyraźniej lubi gry RPG, o czym świadczyć może fragment screenu z Obliviona na avatarze i to, że dużo pisze w temacie o Gothic 2... Oprócz tego lubi też Władcę Pierścieni (zarówno filmy jak i książki, no i gry) i Heroesów.
Jeśli chodzi o jego gramsajt to uważam, że jest ładny i czytelny (przynajmniej dla mnie), stonowane barwy, dużo filmików i fotek... ;)
Na dzień dzisiejszy to wszystko co mogę o nim powiedzieć, mam nadzieję, że kiedyś będę mógł napisać dłuższy opis Mrocznego... 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Opisuję tegoż pana pierwszy raz...jego nick nic mi nie mówi, a na awatarze ma jakąś pięść/ dłoń, tęcze i jego nick też tam się znajduje...Lubi Ubisoft co widać w podpisie...Jest miły i rozsądny, ale także nieśmiały, mądry i inteligent (co za skromność ;P) Lubi matę i inne ścisłe przedmioty (w przeciwieństwie do mnie) Lubi tworzyć gry 2D, ale stworzył także jedną TrzyDe. Motto ma ciekawe:" Niech nienawidzą, byleby się bali !" Urodził się w 1991 r, 16 września (o rok i miesiąc wcześniej niż ja :)) Jak pisze jego PeCet jest na razie spoko...A teraz wpisy...ooo już wiem skąd jest jego awatar :P Jest to okładka płyty Rising/ Rainbow :) Ma nawet sporą kolekcję znajomych (84) Na gram.peel jest już prawie rok...Napisał (!) 1500 postów...Jego gramsajt odwiedziło grubo ponad 400 osób...Pozdro i życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro
Legionista z piątego legionu w cesarstwie rzymskim:P, dorobił się na razie stopnie przodownika lecz lada dzień, lada....tydzień powinien awansować. Forumowicz w podobnym okresie co ja przybył na gram.pl, jednak on wybrał drogę Historyjek:D. Hmm według niego jestem idiotą:p(oh! jak miło) czyżby chłopak za dużo radia maryja słuchał(?!) tego niestety nie jestem w stanie stwierdzić... Gramsajta ma w klimacie dalekiego wschodu, od mojej ostatniej wizyty nic się nie zmieniło:P, ciągle ma niezbyt pasujące belki/zakładki ---> zmień je!. Wpisy niecenzuralne...powinieneś zaznaczyć w opcjach gs iż jest on przeznaczony dla starszych osób:p...chyba nie chcesz degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Noxbi jak pisze o sobie jest miły, nieśmiały i inteligentny. Niedługo kończy gimnazjum .
Jego motto : Niech nienawidzą, byleby się bali ! ( nie za bardzo je rozumiem ale idziemy dalej ).
Tworzy gry 2D i jedną 3D o nazwie Glare. 1 wpis cieniutko ( ale nie przejmuj się może dopiero co
założyłeś Gramsajta ja tak miałem i mi to wypominali ).

Cesarro

Mógł bym napisać to co poprzednim razem jak go opisywałem i nic więcej od tamtego czasu o nim nie wiem
ale jeśli bym to napisał to trochę głupio pisać to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny 2

A więc Imienia, wieku i miejscowości nie daje. Wiemy tylko że jest to niski, wyluzowany koleś, który jak większośc gramowiczów interesuje sie komputerami. Można przyjąć, że uwielbia RPG a w szczególności Morrowina, Obliviona(o czym może też świadczyć jego avatar na którym chyba ma jakiegoś rycerza z obliviona a także ogólnie gramsajt na którym mamy wszystko o Morrowindzie!) i Gothica - czyli tak jak ja;). Widać, że woli pograć sobie na kompie niż poczytać ksiażke bo jedyną jaką lubi jest Władca Pierścieni Tolkiena. Na gram.pl jest dopiero 2 miesiące i jest na poziomie przodownika. przesiaduje czesciej na forum niż na swoim sajcie bo ma tylko 6 wpisów. Mało albo w ogóle słucha muzyki a filmy które lubi są znane wszystkim. Ogólnie wydaje sie fajnym gościem Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować