Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

CzystyZysk


Mój znajomy. Spoko gościu. Ma ładnego GS. Z forum dopiero jest 6 dni, jednak już napisał prawie 300 postów. Dostał jednego degrada.Widac że lubi podchwytliwe pytania bo tam umieścił najwięcej postów. Założył 5 tematów. Zdaje się że jest fanem serii GTA i lubi przenośne konsole taki jak psp. Chyba lubi różnego rodzaju zabawy. Ma 11 znajomych. Jak na 6 dni to całkiem pokaźna liczba. Ma psp. Lubi gry akcji takie jak mafia. Czasem zrobi też dłuugi wpis na blogu. Gdyby nie miał degrada pewnie byłby już przodownikiem.

Życzę awansów i sukcesów.

Pozdro P.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk

Na forum od tygodnia a już zarobił bana. Mam nadzieję, że nie za jakąś głupią rzecz ale każdemu się zdarza. Ma na swoim koncie ogromną ilość postów biorąc pod uwagę czas spędzony na forum :) Widzę go w wielu tematach i raczej nie zauważyłem tam spamu czy innych podobnych treści. Co do Gramsajta to dziś jestem na nim po raz pierwszy i mogę stwierdzić, że mi się podoba. Może tylko niektóre kolory za bardzo rzucają się w oczy. Czyta CDA-tak jak ja :P Ogląda podobne filmy ale muzyki słucha innej :P Ogólnie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronx===>>>Kojarzę tego gościa po jego nicku oraz dziwnym jak dla mnie awatarze . Jego nick nic mi nie mówi . Avatar jest bardzo mało widoczny na forum po zmniejszeniu . lecz gdy wszedłem na jego gramsajt dokładnie widze że jego avatar przedstawia mysz która chce ukraść kawełek sera . Na forum jest nawet dość długo 140 dni lecz już załapał 3 degregady . Widzę że kupuje co miesiąc cda jak każdy szanujący się gracz .tło na jego gramsajcie jak dla mnie jest do kitu , lecz ma parę dość interesujących i długich wpisów na swoim blogu . niestety tylko tyle o nim mogę powiedzieć . pozdrawiam i życzę szybkich awansów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kogo ja miałbym teraz opisać. No wypadałoby, bo może poznałbym jakąś profesjonalną opinię na temat mojego gramsajta.

PRINCE JANEK

Jest to gramowy książę persji i był pierwszy więc ma prawo do opisu. Jest Brygadzistą i mam nadzieję bardzo zasłużonym. Zrobiłem mu avatara na zamówienie, ale chyba nie zauważył, może podam link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12798&pid=1854
No to jedziemy dalej. W podpisie widać, że bardzo się cieszy z Brygadzisty, a ja natomiast tego stopnia nie znoszę - kojarzy mi się z robotą i to źle. Najgorsza fucha. Co by tu jeszcze no fajny z niego gość, znaczy się miły, niespamujący i raczej inteligentny. Taki szary forumowicz, a takim być najlepiej. Powodzenia życzę.

Pozdrawiam,
stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie zdążyłem przez tego avatara i zapomniałem odświeżyć i trzeba zatem nadrabiać.

xwx

Jest to dobry zwyczajny nie spamujący i raczej miły forumowicz, ale ja to umiem ująć - heh. Jest Brygadzistą i zawsze kojarzył mi się z tajnym agentem. W podpisie podaje numer gadu-gadu i mówi, że wiem co się liczy - no może wiem - każdy wie. W avku ma postać kobiety jak sądzę w głębinach wody, albo to poprostu przerobiona twarz w jakimś programie tak - heh. No więc to na tyle i życzę powodzenia i awansów.

stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STIFFYONE

To jest mój starszy kuzyn gramowy.Lubi słuchać wiele rodzajów muzyki.Zna się na technologii i informatyce.Umie bardzo dużo żdziałać na kompie.Ma fajny styl.Czasami jest rozbujniczy , ale tylko czasami.Pisze długie posty.Nie spamuje (nie wiem dlaczego inni myślą inaczej).Nad czymś pracuje,ale nie chce mi powiedzieć nad czym.Ma fajnego avka z napisem jego nicka.We wygląd włożył wiele pracy.Można się jego coś poradzić,ale nie non stop, bo to denerwuje. Pracuje cięszko. No to chyba na tyle.

Pozdro dla stiffyonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... mam spory problem:P.
Pierwszy zamieszał xwx gdyż powinien opisać PRINCE JANEK a nie Ronxa który niestety się spóźnij. Następnie stifyone "chciał dobrze" a wyszło jak zwykle:P gdyż nie powinien opisywać xwx. Później wlazł macior, którego nie zamierzam opisywać gdyż żywcem skopiował swój poprzedni opis stifyone.

stiffyone
Wszyscy już zdążyliśmy zauważyć, że łączy go więź(bardzo mocna więź) z nie do końca "sprawnym" użytkownikiem macior54. Jego skłonności do spamowania, które objawiły się w takich tematach jak słowna zabawa, tapety czy kwasy podpatrzył niestety jego kuzyn...cóż widać to u nich rodzinne:D.
Lepiej zejdę z tego niebezpiecznego temu i zajmę się choćby awatarem, który przestawia gościa ze Starcraft 2. Nie trudno zauważy również stratusu Przodownika...choć według moich badań:> powinien tam by W.L. Nie ominie mnie jeszcze nieprzyjemność przeanalizowania ksywki...albo nie, nie mam ochoty;).
Pozostawiłem sobie na sam koniec gramsajt tego użytkownika. W jego skromnym mniemaniu uważa iż jest on bardzo ładny i że powinien wygrać w konkursie, który odbył się kilka dnie temu. Oczywiście znalazły się bardziej oryginalne strony niż oklepany na maxa(tak samo jak wiedźmin) motyw Starcraft 2...choćby gs Mr.M(zajął drugie miejsce) który bardzo mi się podobał. Przypadkiem znalazłem tam komentarz opisywanego przeze mnie forumowicza - Ouu muszę przyzna, że mi się nie spodobał. Najwyraźniej nie mógł pogodzić się z przegraną i chciał "uświadomić" koledze Mr.M że jego gs wcale nie jest taki dobry... nie ładnie, nie ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macior54

Ma troszkę pokręcony nick. Taki jakby lubił świnki. Zdaje się że bardzo lubi swojego kuzyna Stiffyone. Niedługo wyjeżdża do słupska. Ma na imię Maciej. Ma gram.pl długiego stażu nie ma bo "zaledwie" 38 dni chociaż i mało to nie jest. Miał jednego degrada. Napisał już 321 postów (co jest całkiem sporym wynikiem). Widac że lubi pomagac gdyż najwięcej postów umieścił w temacie "zbieramy kase". Sam założył 5 tematów. Lubi też niektóre zabawy forumowe.
Czyli jest spoko gościem.

Pozdro
P.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 15:59, PRINCE JANEK napisał:

No dobra ale chyba macior54 był pierwszy? nie?

[Nie.
Pokaż mi gdzie był pierwszy? Jeśli przeczytałeś mój poprzedni post to wyjaśniłem czemu go olałem...i ty powinieneś zrobi tak samo.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4248&pid=13495
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4248&pid=13489
Bardzo podobne...nieprawdaż:P? ...a może podoba ci się jego sposób na nabijanie postów? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to Forgotten

Krótki staż bo zaledwie 2 dni. Jego nick powstał zdaje się od jego ulubionej piosenki. Napisał 21 postów. Jego GS ma już prawie 100 odwiedzin. Przez zaledwie 2 dni to niezły wynik. Niedługo obchodzi urodziny. Ma mała ilośc znajomych ale jego znajomi mają dosyc wysoką rangę. Zdaje się że nie spamuje i jest porządnym gramowiczem. Lubi CDA i jest spoko.

Pozdro <P.J>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

Jest to user który ostatnimi czasy bardzo dużo piszę, (to pewnie dzięki temu jest już Brygadzistą ). Zacznę od jego nicku, cóż pierwszy jego człon Prince po angielsku znaczy książe, więc albo lubi okresy średniowiecz gdzie owych ludzi było najwięcej , choć jeszcze na starym forum Książe odpowiadał dzisiejszemu Sekretarzowi ( o ile dobrze pamiętam) więc może dąrzy do tego statusu? A Janek? Może ma tak na imię, książe Janek? Nawet dobre :) Na avku ma jakiś samochów a w podpisie napis pełen radości i szczęścia po tym jak awansował, Brygadzista mówi nam wszystko ;-) Wiem,że owy user założył kilka tematów (m.in popularny ostatnio ''''pytania podchwytliwe'''' - bez urazy ale było z nim przez chwilę jak z Słowną Zabawą, wylęgarnia spamu,że tak powiem :) ) Z GS''a który jest dobrze zrobiony dowiadujemy się,że ma 12 lat i nazywa się Patryk, a więc moja próba rozszyfrowania nicku się nie udała..No trudno. Cóż ogólnie uważam,że czasami przesadza z pisaniem tych postów ale lubię go za to jaki jest. Na zakończenie chciałbym życzyć mu awansu na Delegata ;)
Pozdrawiam i mam nadzieje że za te ''''posty'''' się nie obrazisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Delegat co świadczy o tym że na forum jest już 403 dni i napisał ponad 4000 tysiące postów. Niestety dostał jednego degrada. Ma 14 lat i dużo znajomych. Po nicku nie można o nim nic wywnioskowac ale avka to ma bardzo fajnego i śmiesznego.Nie wiem czemu ale nie założył ani jednego tematu. Lubi forumowe gry i zabawy. Najwięcej postów umieścił w ''obywatel a co wyżej". ma na imie Michał.

Ps. To nie ja założyłem temat "podchwytliwe pytania". A za nic się nie obrażam.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 16:45, PRINCE JANEK napisał:

Ps. To nie ja założyłem temat "podchwytliwe pytania". A za nic się nie obrażam.

Sorki, naprawdę przepraszam,coś mi się pomieszało ;/ Jeszcze raz przepraszam.
Następny do opisywania PRINCE JANEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

No musiałem go opisać. Jest to książę persji co widać po nicku. Ma chyba na imię Janusz chociaż nie jestem pewien, ale sądzę tak po nicku również. Jest Brygadzistą więc zapewne dużo pisze. Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo i jeszcze bardziej widać, że cieszy się z Brygadzisty i uświadami to wszystkim w podpisie. Teraz wchodzę na gramsajta. Tam pierwsze co zauważam to to, że ma na imię Patryk czyli się myliłem i ma 12 lat. W tle widzimy Larę Croft czyli tę panią jeżeli kojarzycie z Tomb Raider. Uwielbia widocznie gram i gadżety jakie sprzedają, bo ma smycz, czapkę i może coś jeszcze, ale to widać na pierwszy rzut oka, a we wpisy wczytam się potem. Ma nawet więcej znajomych od mnie. natomiast na gram.pl jest odrobinę krócej i to na tyle. Życzę mu powodzenia i sukcesów na forum i nie tylko.

Pozdrawiam,
stiff

PS Mam nowego avka:

20070708165228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Chyba wcześniej opisywałem tego usera ale już nie pamiętam ponieważ było to dawno.Jak widać delegat ubiegający się o przewodniczącego.Czyli na forum jest długo:)Jego nick nic mi nie mówi.Nie mam nawet podejrzeń czemu wybrał taki a nie inny nick.Na avatarze ma...twarz człowieka na czerwonym tle:D A co do tego człowieka to przypomina mi on Leppera:)Podpis jest dość długi...Wyraża tam zamiłowanie do serii Gothic, podaje GG oraz ma tam dwa cytaty.Od narodzin aż po grób będzie on kochał jeden klub...GKS Katowice-klub piłkarski z jego miasta:)Ogólnie fajny user.

Pozdrawiam i życzę awansu na przewodniczącego:)

PRINCE JANEK

Opisuję go po raz pierwszy.Jak widać brygadzista zyli na forum dość długo.Po nicku wnioskuję że to być może mój imiennik.A pierwsza część nicku pochodzi chyba z gry Prince of Persia.Na avatarze ma dwie połówki samochodów.Być może pochodzą one z NFS:Pro Street.Podpis jest krótki i czytelny:)Wyraża on tam radość z awansu na brygadzistę.Chyba lubi Caps Locka bo nick i podpis są drukowanymi, dużymi literami:)

Pozdrawiam i również życzę awansu:)

P.s. Proszę opisywać stiffyonego bo ja już nie mam siły opisywać kolejnego usera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone


Widac że jest powszechnie lubiany o czym świadczy liczba odwiedzin GS jak i liczba znajomych. Ma długi staż na gram.pl bo to już ponad 200 dni na forum. Gs ma cool. Z pomysłem i dobrze wykonanego. Wpisów ma dużo i są one ciekawe. Avka ma też niezłego. Jest tajemniczy i inteligentny. ponoc ma komputer prawie jak Bill Gates. Na forum ma kuzyna macior54. Miał aż 5 degradów. Co świadczy że nie zawsze przestrzega regulaminu. Mógłby byc już sekretarzem a nawet własno-tytułowcem. No ale ogólnie spoko gośc.
Wiem że chce byc number uno o czym świadczy nick.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować