Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

PRINCE JANEK

Znów powróciłem. Więc byłoby dziwnie gdybym nie opisał kogoś, a tu jeden z najczęściej przez mnie spotykanych forumowiczów książę persji. Jak widać jego avatar ma urlop - też bym tak chciał. Widzę także, że zmienił podpis na coś bardziej skomplikowanego, ponieważ może już przyzwyczaił się do Brygadzisty. Śmiech to zdrowie - tak to prawda co widać w moim ostatnim wpisie, aż czasami można zzielenieć. Kolejna sentencja to żyjemy tak jak potrafimy, a nie tak jak chcemy - to również prawda, a nawet dzisiaj mnie się sprawdziła, bo nie wszystko idzie po naszej myśli jak by się chciało. I ostatnio, a moim zdaniem rozwalająca i śmieszna do sufitu czyli Gdzie postów sześć tam SPAM - no to również prawda, a zaraz sprawdzę coś - to taka ciekawostka - ja mam ustawione forum bym widział 50 postów na stronie w temacie i może z tego to wynika, ale jakbyś chciał widzieć to ty napisałeś na obecnej już 7 - hehe. To tak tyle po mojej nieobecności. Może rozruszam ten temat ;D

stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

User którego ostatnio często widuje. Bardzo lubie jego wypowiedzi. Zdawało mi sie że kiedys był w wyższej randze więc chyba miał degrada (jak się pomyliłem to sorry). Zdaje mi sie że sam zrobil sobie avka, który jest bardzo ładny i orginalny. Podpis też klawy. Uwielbiam jego GS który jest doprazcowany w każdym calu. Nazywa siebie stiffyone (bardzo fajny nick) lub w skróvie Stiffy. Ma kuzyna maciora54. Ojojojo miał aż 5 degradów co oznacza że broni tego w co wierzy. Lubi forumowe gry. Gdyby chciał to miałby już własny tytuł w kieszeni.
PS. Masz najfajniejszego GS ze wszystkich.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

User jest przodownikiem i jest na naszym forum już 177 dni czy prawie pół roku. Ma na koncie sporo postów bo aż ponad 2700 ale ma też sproro degradów bo aż 5 :/ Jego posty są rozwinięte bo aż ~381 znaków/post. Pisze w popularnych tematach, sam też jest popularny-na jego gramsajt można zaliczyć 3458 (!) odwiedzin. Dość sporo...Jest kolekcjonerem znajomych bo ma ich 49. GS jest taki sobie, troche nudny. User obejrzał sporo dobrych filmów. Słucha Disco Polo-duży minus... Muza, która się włącza razem z GS-em jest biedna wg mnie, ale to dlatego, że nie słucham czegoś takiego. No to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK - osoba lubiana przeze mnie bardzo-inaczej. Czasem zdarzy mu się coś mądrego napisać ale przeważnie są to "mondre" posty...Może czas zacząć korzystać z FF? Przynajmniej by Ci błędy podkreślał :P
Niestety często piszę posty niepotrzebne, pisał że się poprawi ale na chęciach pozostało...
Pierwszy człon ksywki ''''zdarty" z bardzo dobrej serii gier przedstawiających historie Księcia Persji.
Avek specjalnie zmieniony z okazji letniej edycji forumowego konkursy na najlepszy avatar. Na gs nie mam zamiaru wchodzić bo nic ciekawego tam nie znajdę więc poco marnować czas? Nazywa się Patryk, jest dwa lata ode mnie młodszy, oraz kibicuje tej samej drużynie co ja, Manchesterowi United...Widać dużo zapamiętał z ostatniej wizyty :D

pozdrawiam
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi -Wan-Kenobii

Wreszcie mam okazję opisać tego usera. :] Więc tak. Jest to brygadzista, który zawsze przestrzega regulamin i według mnie nadawałby się na moderatora. W tym temacie zawsze pisze długie, wyczerpujące opisy. Jest to osoba z dużym poczuciem humoru i bardzo pomocna. Jego nick jest dość długi, więc pozwolę sobie, mówić, po prostu "Obi". :-) . Obi - ten nick kojarzy mi się z jakąś postacią z gry, jednak chyba w tą grę nie grałem, ponieważ nie przypominam sobie tej postaci.
Awatar jego na początku skojarzył mi się z... Jezusem. No co? Liczy się pierwsze skojarzenie ;-) .
Lubi się wypowiadać w tematach służących do nabijania postów, czyli "Słowna Zabawa", "Historyjka".
Poza tym, lubi bywać wieczorami, albo nocą na forum, ponieważ często się wypowiada w temacie o "Nocnych Markach".
Jego GS jest ładnie zrobiony i nie ma do niego żadnych zastrzeżeń. Nie będę tu się dłużej na jego temat rozpisywał, bo to każdy zobaczyć może, ale jest fanem Star Wars i Lord of The Rings.
Na koniec pozdrawia i życzę sukcesów na Gram.pl i awansowania do Własno - Tytułowca jak najszybciej. :]

Pozdrawiam

Czysty


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii
Znany mi bardzo dobrze Nocny marek. Kiedyś go już opisywałem wiec nie bede sie powtarzał. Jego layout ostatnio cały czas jest taki sam a to dziwne bo kiedyś cały czas go zmieniał. Wygląd mi sie nie podoba chociaz trzeba powiedzieć że łatwo to takiego czegoś sie nie robi. Kiedyś go zaprosiłem ale mnie odrzucił a żadko sie zdarza że mi ktoś odmawia ;). Pisze Cholernie dużOO postów na forum a jest dopiero tylko 70-kilka dni. Mógłby być już napewno delegatem ale jeśli sie tak dużo piszej jak on to czasami może sie coś wymsknąc i moderator może sie okazać potworem. Ogólnie nie wiem czy go lubie czy nie :P nie zapomne ci tego odrzucenia ;P.

CzystyZysk
Cóż też ostatnio był przezemnie opisywany. Co moge napisać to mhmm.. że pnie w góre widac że zalezy mu na avansie chociaż nie jestem tego pewien bo nadal jest robolem. Radziłbym zmiane avka bo ten jest wyjątkowo przeciętny. Co moge napisać hmm.. że ma całkiem fajny nick i brak podpisu co sie żadko zdarza. Potrafi sie rozpisać chociaż nie zaczęsto to robi (tak mi sie wydaje). OGólnie ocena 1/10 pozd. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:18, Vuko Drakkainen napisał:

OGólnie ocena 1/10 pozd. ;)





Przepraszam, że trochę nie na temat, ale tylko 1/10 ? Aż tak źle? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:16, Vuko Drakkainen napisał:

Vuko Drakkainen

Użtkownik, który dorobił się Brygadzisty, jest mi znany dość ;) Ogólnie sympatyczny User, szypko pnie się w górę. GS z dość prostą aczkolwiek czytelną i sympatyczną oprawą graficzną. Mimo wszystko rzadko Vuko dodaje nowe notki. Postów ilość spora acz nie porażająca. Jest rok starszy odemnie, czyli ma 17 lat ;) hm... za rok 18 :D Czyta "Kamienie na szaniec" to dobrze, streści mi bo ja nie czytałam i miałam cały rok problemy w szkole :) ogólnie User mi znany i dość sympatyczny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16- w pewnych kręgach znana jako Madia. Posiada bogatą przyszłość kryminalną. W wieku 16 lat została skazana na wygnanie za przywłaszczanie sobie cudzej własności. Powróciła do społeczności pod zmienioną tożsamością i jak się okazało po powrocie nie straciła dobrej reputacji. Interesuję się sportem co już samo w sobie jest podejrzane, biorąc pod uwagę, że jest kobietą. Informatorzy KBŚ (Kukowskie Biuro Śledcze) odkryli powiązania ze światem gangsterskim. Odkryto między innymi bliskie kontakty z niejakim "Cedem"- recydywistą skazywanym wielokrotnie za zaśmiecanie środowiska. Od niedawna można spotkać ją także z pewnym dziwnym osobnikiem zwanym Vaxinarem vel. "Vaxiu" znanym zwłaszcza w gronie lubiących popularne puszki z żywnością z napisem zaczynającym się na S, a kończącym na M. Jak donosi Allgemaine Zeitung planują razem skok na tajemnicze miejsce zwane "Spodkiem". KBŚ prowadzi bliską obserwację całego tego podejrzanego grona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky
Postać oficjalna ze znajomościami w kryminale. Znam go od początku forum i wiele razy pokazał, na co stać prawdziwe rzepy. Rzepowe zupy, rzepowe maskotki, rzepowe państwo - o to jego cel. Twierdzi, że wszyscy ssą, i może nawet ma rację. Nie zgadza się ze mną w tym, że MLPzW i Sasza powinni przejąć władzę nad tym państwem. Podejrzane jest jedno - bardzo dobre toto jest w szkole i bardzo dobrze toto w polityce obeznane. Hm.. czyżby szykowała nam się kadencja Kuka? Z moją niewielką pomocą założył kanał #mafia na irc.gram.pl, dzięki czemu ma rispekt. A propos ircowej mafii... chyba nie ma sesji mafii której by nie opuścił. Z moich informacji wynika, iż jest zwycięzcą komputera w Extra Konkursie 2. No i nie lubi ostatnich numerów dziennika ww3. To tyle, bo po co się rozpisywać i robić komuś przyjemność opisem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz go opisuje.Jest sekretarzem czyli niezły status. Gramsajt nawet ładny.Na avataze Woldemorda z filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic jak się nie pomyliłem.Pisze tutaj długie dosyć posty co widzę z ostatniego. Podpis po jakimś innym języku .Ma ładne statystyk i647 dni jest wejść 2247. Posiada Xboxa 360 i PC.Gra w nawet fajne gierki.Czyta dziennik WW3.Pisze swoim stylem a nie stylem kogoś co jest miło spotykane.Pisze też średnie wpisy.Muzyki słucha nie akurat w moim stylu .100 znajomych.Jak widać lubi przerabiać rzeczy.Nawet jest fajnym Gramowiczem i forumiczem moim zdaniem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macior54 - przodownik. Z jego nicku można wywnioskować, że hoduje świnki... dokładniej maciorki i ma ich 54 :P Z tego co wiem jest kuzynem stiffyone''a. Pisze często, nieraz spamuje... jest tu od niedługiego okresu czasu, ale degrada zaliczył. Jak na moje oko należy raczej do grupy młodszych forumowiczów, to mogę odczytać z tego co i jak pisze... (choć nie koniecznie musi to znaczyć, że to tych młodszych userów należy). Na jego awatarze można dostrzec Crazy Froga, macior widocznie lubi tą żabę... tyle informacji o nim mam, ale zapewne uda się więcj ich zebrać i go opisać... to się zrobi następnym razem...


Pozdrawiam :D

(Nie chciałbym w swoim opisie ujrzeć przepisanych statystyk!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22

Gramowy łowca nie wiadomo czego. Hmmm sekretarz to wysoka ranga. Juz wiem co jest na avku. Jest tam kojot ze Strusia Pędziwiatra. Ma fajny i długi podis (zapomniałem dodac że mądry nawet bardzo). Juz drugi raz go opisuje. Nie wygląda na takiego co by degrada miał. Nie spamuje. Chyba lubi zabawy ale nie tylko. Pisze długie i sensowne posty. Ma duzo znajomych i prawie 2 lata stażu. GS chyba powinien byc od 18 ale w sumie to nie. Wpisy pisze dosyc często. Co jeszcze moge napisac chyba tyle że życze szybkiego awansu na WT.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK
Nie opisuję tego Usera pierwszy raz. Po raz kolejny zwracam uwagę na fajnego gramsajta. Patrząc na podpis widać, ze osoba ta ma optymistyczne podejście do życia stwierdzając, że śmiech to zdrowie :) Pojawia się również wzmianka o spamie ;-) Osobę tę zaczełam postrzegać jako dość impulsywną co objawia się szczególnie przy oglądaniu Ligi Światowej w Katowicach. Polecam osobiście Spodek. Tam sie można wyszaleć ;) Ogólnie user poza nazwaniu Brazylijczyków chamami nie podpadł mi za bardzo :) ma 12 lat i lubi Włatcy móch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16
Wnioskując po nicku jest niewybijająca się wzrostem ponad normę, na pewno jest niższa niż jej otoczenie, które ją tak przezwało. Po nicku dalej idąc, ma 16 lat teraz, lub gdy tu się rejestrowała;p. Nvm.
Po opisie JANEK''a: Lubi sporty, głównie siatkówkę, możliwe, że mieszka w Katowicach, ma sympatyczne usposobienie...
Po Gramsajcie: Jest jednak z Krakowa:D... Jej opis przeczy avatarowi, jednak wydaje mi się, że to jednak avatar i opis JANEK''a to większość jej charakteru.

(tak może wyglądać opis?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioZ

Usera widzę na forum po raz pierwszy, pewnie dlatego, że jest na nim dopiero 20 dni. Jest robotnikiem i zdążył już napisać 76 postów. Te są dość rozwinięte. Założył tylko jeden temat. Co do GS-a...Jest w stanie surowym, nie ma żadnych wpisów ani recenzji. User nie ma też znajomych. Lubi Starcrafta i Heroesów. To wszystko co mogę o nim powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronx
Mimo iż rangą User mi równy nie znam go. Zapewne wypowiada się w tematach o innej tematyce niż ja. Podpisu brak, co albo wskazuje na lenia albo nie odczuwanie potrzeby dodania podpisu ;) Góra gramsajta nieczytelna co może troszeczkę odrzucać, ale reszta jest ładnie utrzymana. User na forum od niecałych 150 dni to prawie tak jak ja aż dziw, że mignął mi gdzieś :) Jest rok starszy ode mnie i niedługo będzie miał urodziny ;) 100 lat! W rubryce więcej o mnie prawie nic nie ma co może wskazywać, że użytkownik nie chce opowiadać o sobie za dużo ;) słucha Hip-hop i techno czyli zupełnie nie mój klimat ;)
Pzd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16
Przedstawicielka płci pięknej, która kocha sport. Znana również jako Madia, jeszcze kilka dni temu była obywatelem - podziwiam tą determinację :). Co do gramsajta to ktoś kiedyś powiedział, że panuje na nim męska atmosfera (pewnie mi się za to oberwie ale co tam :D), chociaż mi się podoba, jest bardzo dobrze wykonany, czytelny i przejrzysty, nie mam się do czego przyczepić:). Jeśli chodzi o znajomych to nie przyjmuje byle kogo (mam zaszczyt być na tej liście :)) - i bardzo dobrze, bo nie lubie zbieraczy znajomych. I to chyba tyle co mógłbym napisać.

Pozdrawiam
Ti-em-Dżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TmJ

Kogo my tu mamy... TmJ. Przodownik. Na forum jest od pięciu miesięcy, nie zaliczył (jeszcze :) degradu. Jego awatar przedstawia strażaka (chyba :P) a czcionka, którą napisał swój nick, jest wzięta z gry GTA San Andreas. Jego nick jest krótki i podoba mi się.
GramSajt jego jest zadziwiająco ładny. Hm.. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jest on najładniejszy z wszystkich, które widziałem. Jest wielkim fanem Rapu i z pewnością lubi GTA San Andreas i Most Wanted.
Więcej o userze powiedzieć nie mogę, bo niestety go za mało znam, ale życzę powodzenia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować