Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

xbit71
Tia jak widzę niezmiernie aktywny w tym temacie przez ostatnie dwadzieścia minut. Mógłby dać szanse innym;) nie wszyscy wyrobią się w czasie pięciu minut... Tak się składa, że przeczytałem jego poprzedni post i niestety dotarłem do opisu, w którym zaprasza nas na swojego gramsajta. Ja nazłość nie wejdę i nie będę miał tej przyjemności go skrytykować. A więc zostaje mi przedstawianie jego awatar, na którym znajduje się żołnierz z killzone oraz ksywki - widać lubi hip hop...jak na 36latko to całkiem nieźle;) Brygadzista ten wypowiada się niestety w tematach spamerskich...widać niczego się jeszcze nie nauczył;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71===>>> Nie powiem że go nie znam jest przecież moim znajomym więc trochę o nim opowiem . Od czego by tu zacząć hmmm.... więc tak nick kojarzy mi się głównie z Amerykańskim znanym raperem a 71 nie wiem skąd się wzieło . Dalej awatar widzę że przez dłuższy czas go nie zmienia ( chyba przyszła najwyższa pora ) chyba mu się bardzio podoba bo mi nie za bardzo . Wcześniejszy avatar miał jak dobrze pamiętam z Star Wars , i chyba ma z nim złe wspomnienia bo dostał za niego ostatnie miejsce w konkursie na najlepszy avatar . Kiedyś dostał degregada -2 ale to były stare lata i chyba zrozumiał swój błąd można wywnioskować z jego statusu . Gramsajt dość fajny lecz mnie nie podobają się dwie rzeczy muzyka ... i tło . Założył bardzo dużo tematów o 3 leczy tylko 1
temaT zyskał większą popularność i zainteresowanie , jak dla mnie najlepszym i najbardziej ciekawym tematem który założył to o podziałach na forum . Pisze dość krótkie posty na forum lecz na sajcie jest bardzo wygadany sądząc po jego wpisach . Jak tak patrzę na jego statystyki to można wywnioskować że niedługo wyjedzie na delegaturę . na forum jest jak dla mnie bardzo długo . nie dług stuknie mu 300 dni na forum lecz napisał bardzo mało postów jak na ten czas który spędził .
No to kończe pozdrawiam i życzę szybkiego delegata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten

Kolesia nie znam pierszy raz widzę na forum.Nie ma avka.ładnie zaczyna 1 dzień a już 34 odwiedzin.Dużo zrobił naprzykład bardzoładny wygląd.Uzbierał se 8 znajomych. życze mu powodzenia.

xwx

Pierszy raz widze jak poprzedniego.Pisze długie wpisy.Ma 9 znajomych.Gs ładny.Jest na gram.pl 112 dni .Weszło na nią(niego)333 osoby.Pisze długieposty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macior54

Użytkownik ten ma kuzyna stiffyone''a, który go bardzo lubi. ;)
Wyjeżdża do niego w odwiedziny, nie będzie go od 9 do 14 lipca.
Macior54 ma 10 lat i wykazuje znikomą znajomość ortografii. Dziwi mnie, czemu zamiast czytać książek - on siedzi w Internecie?
Ale nic to. Ma na imię Maciej i pisze, że wyjeżdża nad "może". xD
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Jest to "trudny" Brygadzista - raz rozmawia normalnie jak człowiek, a innym razem z "arogancją". Mówi, że macior54 jest moim bardzo młodszym kuzynem, ale widocznie dowiaduję się o tym ostatni - bo mówi, że przyjeżdża. Mimo to lubię gościa choć miewam spory z nim. Często rozmawia na gg choć ja mam bardzo mało czasu na to, a on potem mi wytyka, że nie chcę z nim rozmawiać. Ale to mało ważne pewnie dla ogółu forumowiczów. Nie będę opisywał rzeczy, które dobrze widać zatem kończę i życzę mu powodzenia w dalszej karierze i aby wyrósł na dobrego humanistę, bo chyba ten kierunek najbardziej mu odpowiada jak sądzę.

stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Jest bardzo wysoko na top 50.Status Przodownik, ale tylko dla tego, bo miał kilka degradów.Gs na temat StarCrafta osobiście mi się podoba.Miał piersze miejsce w Konkursie na gramsajty.Ale nie w tej tylko w poprzedniej edycji.Można z nim pogadać na spokojnie.Jest uparty,ale w dobrym sensie.Dużo osób na niego wchodzi.

Pozdro macior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 19:55, macior54 napisał:

Dużo osób na niego wchodzi.


Co?? - nikt na mnie nie wchodzi - no może za czasów don Kichot''a, ale chyba nie zrozumiałem o co chodzi.

macior54

Jest moim młodszym kuzynem gramowym. Jak na swój wiek wie bardzo dużo i umie obsługiwać komputer - nie tylko paint''a jak widać, ale i również avka i GS''a zrobił samemu i całkiem nieźle mu to wychodzi. Ma Przodownika i pewnie się z tego cieszy oraz oczywiście życzę mu dalszych awansów. Ogółem to jest sportowcem i to całkiem niezłym - może kiedyś wyrośnie z niego jakaś Gruszka - hehe. No to na tyle, bo "znam go na wylot" i nie wiem co mógłbym powiedziec nadzwyczajnego jeszcze o nim.

stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Znany na całym forum i nie tylko z powodu burzliwych wydarzeń i niecnej przesżłości :) Często wypowiada się w tym temacie, ostatnio dość radykalnie je zmienia. Częsty uczestnik forumowych awantur, szczególnie z Word up''em (byłym) i hito kunem. Wielu userów przewiduje mu krótką kariere, ja w tej sprawie nie mam statecznego zdania. Być może zmienia image, zaczynając od avatara :) Czeka niestrudzenie na StarCrafta, oby się doczekał :)

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Status Delegant.Na temacie ''Tapety ''daje tylko tapety samochodów (jak widzę).Ogólnie powiem wascynują go auta.Na gram.pl jest już: 108 dni czyli jest doświadczonym gramowiczem(dosyć) .Liczba odwiedzin jego gramsajta: 490.Tło z gry mafia.Ma na gs dużo muzyki.Gs moim zdaniem może być.Nick Union Pacific nic z nim nie kojaże.Avatar pokazuje jakieś koło czy tam coś.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macior54
Informacja, że jest kuzynem pewnego spamerka strasznie mną wstrząsnęła:P...jednak po dłuższych przemyśleniach oraz analizie zebranych informacji dostrzegłem bardzo sporo podobieństw pomiędzy tymi userami. Zacznę oczywiście od awatara - obaj osobnicy lubią bohaterów bajki asterix i obeliks. Następnie ksywka - obie zawierają liczbę/y możliwe że przypadkowe, ale moim zdaniem coś muszą oznaczać. Potem przeanalizujmy tematy w których się wypowiadają - ha! "Tapety" ha! "Konkurs na..." ha! "Zbieramy Kasę" ...omg! macior jest jednak bardziej inteligenty(tak to prawda) od swojego kuzyna. Nie wypowiadał się on w tematach typu "słowna zabawa". Chciałbym mu serdecznie pogratulować za to że umie odróżni spam od... spamu:P. Niezależnie jednak co bym pozytywnego o nim napisał wszyscy widzimy jego poczynania, które zasługują(moim nieskromnym zdaniem) na naganę.
Pozdrawiam i polecam zakup słownika jak i przyłożenie się w końcu do nauki w nowym roku szkolnym! Radzę również zapozna się z przypiętym postem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten - nowa twarz na forum, bardzo fajnie się wprowadził, widać że potrafi pisać. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało wzbudza zainteresowanie- jego GS jest bardzo często odwiedzany. Z jego gramsajta wynika, że gra w bardzo dobre tutuły, lubi też czytać zwłaszcza klasykę. Podobnie jak ja czyta CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikal15
W ogóle nie kojarzę, a jest już brygadzistą ;O czyli zasady już raczej zna. Widać, że lubi football, bo ma fajnego avka, obciętego w pół Deco zdaje się. Jego GS trochę kłuje w oczy, ale mam nadzieję, że to poprawi. Dowiedziałem się, że ma 15 lat i mieszka w Wyszkowie niedaleko Wawy. Słucha hip-hopu, lubi polskie komedie i Harry Pottera, a także pana Tolkiena. Czyta CDA, a gier nie ma ulubionych więc lipka trochę. Ogólnie chyba spoko ziomek joł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas016
Hmm.. gramowicza widze pierwszy raz ale może dlatego że zmienił avatara. Miał kilka Degradów bo statystki ma bardzo wysokie. Jest jak widać dosyć popularną osobą na gram.pl bo odwiedziło go juz naprawde bardzo dużo osób. Jeśli chodzi o wyglad sajta to nie jest to coś niezwykłego poprostu elegancko czyli ładnie, dokładnie i czytelnie. W jedym wpise napisał swoje oceny powiem że nie lubie tego typu wpisów gdzie człowiek popisuje sie o jakiee to ja mam ocenyy(wszędzie 6 no jakoś nei chce mi sie w to wierzyc, albo jesteś jakimś totalnym kujonem/prymusem bo takim wpisiem mi napewno nie wiele dobrego o sobie mówisz bo dlamnei to jest zdecydowanie dziwne miec takie oceny-to nie jest normalne). Muzyki słucha całkiem fajnej ja też jeszcze czasami przesłucham se Greatest Hits Led Zeppelina. Ogląda dużo filmów i czyta książek wiec pewnie wie jak dobrze spedzic wolny czas. Znajomych ma około 80 to nie jest jeszcze kolekcjonerstwo ale jednak jest tego dużo! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 01:38, Vuko Drakkainen napisał:

W jedym wpise napisał swoje oceny powiem że nie lubie tego typu wpisów gdzie człowiek popisuje sie o jakiee to >ja mam ocenyy(wszędzie 6 no jakoś nei chce mi sie w to wierzyc

Małe jedne sprostowanie (trzeba czytać do końca wpisy ;P): "Tak te oceny tak naprawdę nie są moje, ale bawią mnie takie rzeczy, jakie widziałem na nie których GSach." Czyli, że ten wpis powstał jako prześmiewca właśnie takich wpisów z ocenami. Pzdr.

Opisujcie Vuko Drakkainen''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Ach, witaj drogi znjamoy Vuko :) Nieraz go juz opisywałem, i w sumie, nie dał mi zbyt wielu powodów by zmienić o nim moją opinię. Gracz porządny, nie spamuje. Opisuje innych zgodnie z regulaminiem, pnadto barwnie i ciekawie. Na avatarze jakiś piesek, czy tam też inne stworzonko animowane. Nick nic mi nie mówi, być może to jakieś imie postaci gry/filmu/książki. GS ładny, widać, że przykłąda do niego dużo roboty. No coż, pozostaje mi życzyć miłego pobytu na gram.pl i szybkich awansów! Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Jest to dobry Delegat, który mimo, że notorycznie wstawia tapety, który raczej mniejszość gramowiczów interesują - nie jest spamowiczem, a bynajmniej nie takim jak Forgotten - który miał już dwa bany, In The End i Word up - i teraz widocznie nadal niczego się nie nauczył - życzę powodzenia przy sprawdzaniu IP. To może dalej o Union Pacific. Jego nick kojarzy się najbardziej z koleją - oczywiście moim zdaniem taka transatlantycka kolej. W avatarku ma symbol - rzadko się je spotyka w avkach. Co napisałem trzy linijki to chyba koniec, bo nie sądzę by coś jeszcze mógłbym wycisnąć o nim - znaczy się nie opisuje go pierwszy raz i może z tego względu. Życzę wszystkiego miłego i na tyle.

PS Forgotten-owi również.

Pozdrawiam,
stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stiffyone

Kogo my tu mamy... Hm, Przodownik. Coś go kojarzę. Sporo swoich postów zamieszcza w tematach z tapetami, w kwasach i słownej zabawie. Na forum jest prawie pół roku i zaliczył aż 5 degradów w tym dwa pod rząd, więc gdyby nie one pewnie byłby dzisiaj Delegatem. Sam założył 10 tematów.
Teraz czas na GramSajta. Nie ma na nim żadnej tapety, jest tylko na całej stronie ciemne tło. Podaje na nim swoje GG, e-mail, Skype a nawet numer telefonu komórkowego. Poza tym czytając jego Gram Sajt można się dowiedzieć, że lubi różne motta, cytaty.
Cóż, rzyczę szybkiego powrotu do Brygadzisty i kolejnych awansów ;)

Pozdrawiam

CzystyZysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STIFFYONE

To jest mój starszy kuzyn gramowy.Lubi słuchać wiele rodzajów muzyki.Zna się na technologii i informatyce.Umie bardzo dużo żdziałać na kompie.Ma fajny styl.Czasami jest rozbujniczy , ale tylko czasami.Pisze długie posty.Nie spamuje (nie wiem dlaczego inni myślą inaczej).Nad czymś pracuje,ale nie chce mi powiedzieć nad czym.Ma fajnego avka z napisem jego nicka.We wygląd włożył wiele pracy.Można się jego coś poradzić,ale nie non stop, bo to denerwuje. Pracuje cięszko. No to chyba na tyle.

Pozdro dla stiffyonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować