Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bleszinski o obsadzie roli Marcusa Feniksa

23 postów w tym temacie

Bleszyński dobrze gada - wystarczy popatrzeć na Edwarda Nortona w "American History X" (nawiasem mówiąc film ryje czachę, szczerze polecam). Innym przykładem jest Michael Keaton, który wprawdzie mięśni nie zrobił, ale nie przeszkodziło mu to świetnie odegrać Batmana.

Z drugiej strony robie filmu z GoW, to nieporozumienie. Ale po części rozumiem Bleszyńskiego - taki film to inwestycja, nie tylko kinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:30, Galder Grasfiord napisał:

Jak dla mnie Marcus jest wzorowany na Pudzianowskim więc Pudzian powinien zagrac Marcusa
:P


"zagrać" to raczej niezbyt fortunne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając nawet o tym, że spora część tych "mięśni" głównych bohaterów stanowiły ich pancerze (poza drobnymi wyjątkami jak ten futbolista), widać to dość wyraźnie w pierwszych ujęciach GoW (jedynki) gdy Markus jest pokazany jeszcze bez pancerza. Chudzina to to nie jest ale do zapaśników jeszcze mu daleko.

Poza tym, skoro przy 300 udało się z aktorów zrobić świetnie wyćwiczonych kaskaderów. To pewnie przy "GoW: De Mołwie" też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z twarzy jakby go poorać troche bliznami Owen dałby rade. a juz nie do takich ról aktorzy pakowali. poza tym - i tak 99% filmu spędzi w ''zbroi'' :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:04, player000 napisał:

Marcus, Marcusem, mnie bardziej trapi kto by mógł grać Cole''a...


Gość z Zielonej Mili :D Mi się Cole tylko z nim kojarzy jak gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Pudzian psuje do Marcusa jak nikt inny ::) i jak na to nie patrzeć aktor też może nie najwyższych lotów ale myślę że obraz na tym nie straci wystarczy by czynił nie gadał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clive Owen, niegłupi pomysł, co prawda bardziej odpowiadała mi kandydatura np Mickeya Rourke''a o której były jakieś plotki kiedyś, no ale to już zostawiam gościom od castingu. A co do Pudziana, hehe no to w ramach żartu można sobie wyobrazić, ale nie przesadzajmy, jeśli już mamy dawać jakiegoś napakowanego gościa to tylko i wyłącznie Dave Batista, są jak dwie krople wody z Marcusem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:04, player000 napisał:

Marcus, Marcusem, mnie bardziej trapi kto by mógł grać Cole''a...

Tutaj to w ogóle nie ma o czym gadać. Cole''owi wizerunku i głosu użycza Lester Speight - aktor, który grał Terry''ego Tate''a w reklamach Reeboka (które nawiasem mówiąc szczerze polecam :) - http://www.youtube.com/watch?v=MRkiouh5NEI )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować