Zaloguj się, aby obserwować  
Matrix14

W co grają ludzie z gram.pl? Ulubione gry

995 postów w tym temacie

Ja gram w :
Call of duty4
Warhammer 4000 cała seria przez neta
Conterstrike
warhammer mark of chaos
i czasami cała seria guild wars (właściwie jurz przeszłem )
Z góry przepraszam za błendy ortograficzne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione gry? Gatunkowo to przede wszystkim RTSy i strategie (turowe, RTW), symulatory lotu, lubię też FPSy, flippery, kosmiczne strzelanki, niektóre gry zręcznościowo-logiczne... Ogólnie to różne gatunki, nie znoszę jedynie gier sportowych i ścigałek (chociaż w przypadku tych jest dość sporo chlubnych wyjątków :)).

Ulubione tytuły to seria WarCraft, seria Worms, Heart of Darkness, LEGO Star Wars II, StarCraft, X-Wing, Another World i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co gram:D?
Wczoraj przeszedłem Rise of Nations: Rise of Legends, dziś zacząłem i skończyłem Portal, a za kilka dni mam nadzieję dostać Jeday Empire ek:)
Najbardziej lubię grać w fpsy i rpgi. Później stawiam w moim rankingu rtsy i inne gatunki. Mam jedynie uprzedzenie do samochodówek i gier sportowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem wreszcie WarCrafta 3 z dodatkiem. Teraz niby stukam w GTA III i Baldur''s Gate''y. Mówię niby, bo ostatnimi czasy jakoś nie mam weny do grania... może się starzeję? ;)

Jeżeli zaś chodzi o to w co zazwyczaj gram, to dominującymi gatunkami są strategie, zarówno w czasie rzeczywistym, jak i turowe, oraz cRPGi. Jeżeli chodzi o pozostałe gatunki, to grywam w nie rzadziej. Nie ma takiego, za którym bym nie przepadał, ale przez lata, te wyżej wymienione po prostu weszły mi w krew.

Najrzadziej grywam w gry sportowe... ostatnio grałem w jakąś sportówkę w... no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodowe:
1. Najdłuższa Podróż - cudo, gra genialna, najlepsza.
2. Broken Sword 2
3. Syberia 1
4. Syberia 2

cRPG:
1. Oblivion
2. Baldur`s Gate 2
3. Morrowind
4. Gothic 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ostatnio nowy "TOP" :P

1) Portal - niesamowity klimat i grywalność!!!
2) Pes... 6 ! - Gra mi się cały czas świetnie:)
3)Frets on Fire 0 tutaj tłumaczyć chyba nie muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Mount&Blade, ale już mi się powoli nudzi, bo nie ma za bardzo jako takiej fabuły jak w Gothicu czy Morowindzie...zastanawiam się nad kupnem Dungeon Siege 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Gothic III, niedawno zainstalowałem, miałem grać w Fable, ale skoro nie przyszło dziś, przyjdzie w poniedziałek, przez ten czas mam zamiar przejść Gothic''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla mnie gra dobra to taka przy której nie kontroluje upływu czasu, ( nie odnotowując zmęczenia - będącego wynikiem totalnego zatracenia umysłu dla gry w którą gram i bynajmniej nie jest to WoW! (no dobra może na samym początku - później zainteresowanie tą grą zmalało praktycznie do zera :P)).

1. Chrono Cross - bezprecedensowy numer 1 (chyba spędziłem nad tą grą 4 wakacyjne dni ale nie żałowałem ani chwili spędzonej z tą grą)

2. Shadow of the Colossus - tutaj chyba nie muszę tłumaczyc :)

3. Diablo II (również kilka dni wymazane z życiorysu)

4. Deus Ex

5. Devil May Cry

6. No i Portal (chociaż samo HL2 teżbyło niczego sobie, ale chyba gorsze klimatem od zwykłego HL)

No i to tyle, mam nadzieję, że nie było tutaj ograniczenia jedynie do gier na blaszaki, hehe.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sportowe:

1.FIFA 07 egzekwo Virtua Tenis 3
2.FIFA08
3.Ski Jumping 2007
3.FIFA 06
4.Olimpiada Zimowa 2007
5.Bolek i lolek olimpiada letnia :) no co?!!!
6.Fotball Manager

Przygodowe:
1.Syberia
2.Demonica

Wyścigowe:
1.Ned for sped Most Wandet
2.Flat Out
3.Colin Mcrea 2005
4.MotoGP03
5.Rfactor

Akcji:
1.Fable:ZO
2.Worms:Forts Oblę. , Totalna Rozwałka,World Party, 3d, 2-dwójka
3.SWAT 4 Złota edycja
4.Człowiek z blizną

i dużo więcej ale pisac mi się nie chcę ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:19, Patryk Mogilno napisał:

Kupiłem sobie nie dawno te dwie gry i w nie tylko gram;)

Gratuluje zwłaszcza tej drugiej gry , słyszałem , że naprawdę starczy na dużo godzin grania , czy jest rzeczywiście warta kupna ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie w nic oprócz rpg, crpg i fps nie gram ale jak jakiś harry potter czy need for speed wydzie to można zrobić wyjątek. moje ulubione erpegi : kotor, wiedźmin, mass efect (jeszcze nieukończona ale misię starsznie podoba). A fps-ów to nie będę wymieniał bo długa lista jest ;-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować