Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Heroes of Might and Magic - Kolekcja Wszechczasów

71 postów w tym temacie

Życzę CDP powodzenia w kwestii sprzedaży tej kolekcji , bo na pewno im się to przyda. Co jak co , ale z tą ceną to jest delikatnie mówiąc przegięcie i pewnie przez to mnóstwo graczy zrezygnowało z tego zakupu. Akurat mi się nigdzie nie spieszy , mogę sobie poczekać rok aż w końcu ta kolekcja stanieje do jakiejś normalniej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zastanawiam się dal czego nigdy nie pojawił się na polskim rynku Heroes III Complete. Kiedyś był pseudo takie wydanie (wydawcą był chyba Mirage) w którym napis Complete miał tylko pudełko. Bardzo się wtedy rozczarowałem. Fakt, jedyna różnica to chyba tylko meneu, ale to cieszy. W takiej wielkiej edycji można by się spodziewać takiego wydania, ale pewnie się okaże, że to stare płytki z nowymi wierzchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś Sagę Heroes (części I-III wraz z dodatkami) za niecałe 30 zł. Czwórkę sobie odpuszczam i nie chciałbym jej nawet za darmo, natomiast w piątą część mogę sobie pograć u kolegi i to w wersji angielskiej.
Za taką cenę można było wydać KW w wersji wielojęzykowej - wtedy byłaby szansa, że popyt nakręcą gracze z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 09:29, Igor FCBayern napisał:

A ja kupie! Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. Za 30 funtów :]

To ja też chcę i mówię serio. Zaoszczędzimy na przesyłce ;D poza tym, że ktoś będzie to musiał wysłać do drugiej osoby (czyt. mnie ;P). Angielska wersja bardziej mnie interesuje i za te 30Ł to jest Kolekcja Wszechczasów czy wersja GOLD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 09:51, deecom napisał:

> A ja kupie! Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. Za 30 funtów :]
To ja też chcę i mówię serio. Zaoszczędzimy na przesyłce ;D

Jeszcze jakiś czas temu nie byłoby problemu, ale jak tak patrzę na obecne kursy walut to koszty wychodzą mniej więcej podobne... Dla mnie to nadal jest jedynie £30, ale na PLN wychodzi podobnie (z dodatkowymi kosztami jak przesyłka etc)

Dnia 29.10.2008 o 09:51, deecom napisał:

Angielska wersja bardziej mnie interesuje i za te 30Ł to jest Kolekcja Wszechczasów czy wersja GOLD?

Heroes Complete, czyli chyba Kolekcja Wszechczasów, bo zarówno opakowanie jak i skład wyglądają identycznie. Chociaż słyszałem, że w polskiej edycji nie dodają jakichś kluczy do bety czegoś tam... Nie do końca wiem o co chodzi.
Jeżeli naprawdę Ci zależy to jutro przejdę się do sklepu i zobaczę co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:14, Igor FCBayern napisał:

Heroes Complete, czyli chyba Kolekcja Wszechczasów, bo zarówno opakowanie jak i skład
wyglądają identycznie. Chociaż słyszałem, że w polskiej edycji nie dodają jakichś kluczy
do bety czegoś tam... Nie do końca wiem o co chodzi.

Klucz jest do Heroes of Might and Magic Kingdoms - http://www.hommkingdoms.com/

Dnia 29.10.2008 o 18:14, Igor FCBayern napisał:

Jeżeli naprawdę Ci zależy to jutro przejdę się do sklepu i zobaczę co i jak ;)

No pewnie, ponieważ moim zdaniem i tak bardziej się to opłaca - funcik stoi za 4,55zł x 30£ = 136,5 + koszty wysyłki, które chyba 123zł nie wyniosą ;) i do tego po angielsku, czyli to co mnie najbardziej cieszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 10:22, Evil Khan napisał:

Dajcie to za WPLNy to kupię ;)

No i kupiłem za 59 zł + wplny :)
Czy ktoś instalował grę z tego wydania ? Czy to już spatchowana wersja ? co jest na bonusowym DVD ?
Pytam bo jeszcze nie rozpakowałem swojego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować