Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Heroes of Might and Magic - Kolekcja Wszechczasów

71 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 18:27, DArkon1990 napisał:

A gdzie jest 6 Kronik - Heroes of Might and Magic 3??


Prawa do tych kronik ma bodajże Cenega, więc umieszczenie ich w kolekcji nie było by możliwe ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczylem ta cene na mojej twarzy pojawil sie szeroki usmiech... :-)))
dla porownania za 129.90 kupilem Neverwinter Nights - Kolekcje Wszechczasow, pudlo ktore dostalem zajmuje pol mojej pulki zgrami...
tak wiec ta cena 230 zl to jakas kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczyłem
52
260:5
-25
= 10
-10
===

czyli 52 zł za gierkę

Karty ok.20 zł na Allegro
i koszula 20 zł na ALLEGRO

A więc
260
- 40
___________
220

44
220 :5
20
__
20
-20
____
===

A więc normalnie 52 zł w moim przypadku 44 zł za każdą grę + dodatki


Znośnie , chociaż i tak za drogo. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

230 zł to zdecydowanie za dużo, żeby mieć pewność sprawdziłem ile musiał bym zapłacić za tą kolekcję za granicą i...
I okazuje się że w niejakiej sieci sklepów PC WORLD w Wielkiej Brytanii kosztuje 30 funtów +- 130 zł więc od razu rodzi się pytanie dlaczego mamy płacić 100 zł więcej niż brytole???
Na pewno nie kupię mam wszystkie części na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał już wszystkich części Herosów (nie licząc dodatków do piątki, która swoją drogą mocno mnie rozczarowała), to kto wie, może bym się skusił. Ale tak to nie warto. 230 zł za gry które już mam plus kilka bonusowych materiałów? Za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:58, Nocmar88 napisał:

230 zł to zdecydowanie za dużo, żeby mieć pewność sprawdziłem ile musiał bym zapłacić
za tą kolekcję za granicą i...
I okazuje się że w niejakiej sieci sklepów PC WORLD w Wielkiej Brytanii kosztuje 30
funtów +- 130 zł więc od razu rodzi się pytanie dlaczego mamy płacić 100 zł więcej niż
brytole???
Na pewno nie kupię mam wszystkie części na półce.

"Firma CD Projekt z przyjemnością informuje, że prace nad ekskluzywnym pakietem Kolekcja Wszech Czasów - Heroes of Might and Magic wkroczyły w fazę końcową! W tej edycji gracze znajdą wszystkie gry z serii Heroes of Might and Magic, wzbogacone o unikalne dodatki. Polskie wydanie będzie jeszcze bogatsze niż edycja zachodnia Heroes Complete!" - Nie jestem pewien, czy to ta sama wersja, co w Wielkiej Brytanii, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naaaaaakłaaaaad zeeeejdzieee z peee(dobra, starczy)wnością błyskawicznie. Wszak 100 zł różnicy w stosunku do podawanej w Insiderze to nic takiego. Ale mniejsza o to. Pytanie - ile osób jeszcze nie ma tylu części Hirków, że mu się ten zakup opłaca? Ja mam dwójkę z dodatkiem, czwórkę z dodatkami i piątkę z trójką (premierowe). Dla samych dodatków, gadżecików i pierwszej części, która nie zadziała na moim systemie - nie kupię. Dla fanatyków a owszem, ale tak to można sobie podarować ;)
A wydanie bogatsze? Owszem, ale i dla bogatszych, więc na jedno idzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pytanie

Dnia 27.10.2008 o 19:18, Liqid napisał:

- ile osób jeszcze nie ma tylu części Hirków, że mu się ten zakup opłaca?


Ta, dobre pytanie. Gdybym kupil ta kolekcje to zyskalbym jedynie HoMM V + dodatki do niego, bo wszystko inne mam. A placic 200zl za HoMM V i dodatki? Nie, dzieki.

Prawda jest taka- kto chcial miec Heroesow ten juz pewnie ich ma. Kto nie chcial pewnie nadal nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena zaporowa jak dla mnie - może kupię jak stanieje połowę. A pewnie tak będzie, i Kolekcja Wszech Czasów podzieli losy LIMITOWANEJ Edycji Kolekcjonerskiej Heroes V ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HOM&M CUDO NIE GRA........ ten zestaw to jest naprawde....................... BOSKI Polecam wszystkim KOCHAM TĄ gRĘ naprawde :P Mam już wszystkie czesci takze wiecie nie skorzystam ;p Ale Wszystkim którzy nie grali, no dobra nie ma takich ludzi, kto nie ma tych gierek kupowac i sie cieszyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Heroes, to mam piąteczkę w Edycji Kolekcjonerskiej oraz obydwa dodatki. Tak szczerze powiedziawszy, na pewno nie kupię EW. Ale jedno muszę przyznać, że EW Heroes''ów to super pomysł, ale cena mogłaby być niższa. Zwłaszcza, że starsze części można już kupić po około 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam nad kupnem tego. Od niedawna lubię Hirołsów (tak naprawdę to polubiłem je dzięki kumplowi u którego graliśmy w to w V część) więc może sie skuszę. Jednakże ciężko będzie mi wszystko ze sobą pogodzić. Przede wszystkim nauka, oceny i egzamin gim. (jestem w 3 klasie gim. :/), a poza tym GTA IV, nowy NFS:U, Mirror''s Edge, Saints Row 2, Jak na razie jeszcze Pure, Pewnie znowu TDU jak kupie mega packa, i pewnie coś jeszcze. I skąd ja wezmę na to wszystko czas i piniendze? :D

A nawiasem mówiąc, opłama mi sie kupić tą EW, jesli mam TYLKO V część (aż wstyd sie przyznać, ale jakoś nigdy nie chciało mi sie uzupełniać kolekcji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować