Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 16:22, he napisał:

Akurat dzisiaj znowu była dostępna i to za 19.90+0wpln. Co to za promocja wPLN bez wPLN?


Wybacz , ale w to ci na pewno nie uwierzę. Dzisiaj rano i popołudniu ze dwa razy wchodziłem na ta stronkę i ta gra nie był dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić WiC (zdążyłem gdy jeszcze był) jednak gdy już miałem wysyłać do mojego koszyka zaczęły dodawać się produkty, których nie zamawiałem. Próba ich usunięcia powodowała dodawania się następnych. Mam gdzieś taki sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:17, Todryk napisał:

Chciałem zamówić WiC (zdążyłem gdy jeszcze był) jednak gdy już miałem wysyłać do mojego
koszyka zaczęły dodawać się produkty, których nie zamawiałem. Próba ich usunięcia powodowała
dodawania się następnych. Mam gdzieś taki sklepik.


Domyślam się, że to nie były gratisy ^^

Ja ze swojej strony czekam na coś co mnie zainteresuje, bo na razie jak dla mnie bida z nędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem ogromnego farta , miałem dokładnie 40 wPLNów i zamówiłem sobie Kompania Braci: Na linii frontu oraz Sam & Max: Sezon 1 i zostało mi dokładnie 0 wPLNów. Jak przyjdą do mnie te gry i w końcu ten nieszczęsny Turok to pewnie razem będzie to z 60 wPLNów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK WiCa już nie ma... Ale i tak stosunkowo droga. Lekko słaby rzut, choć może zamówię sobię dodatek do CoH''a. Edycja premierowa za 2 dychy ? Raczej się opłaca ... A podstawkę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:38, walgierz napisał:

Domyślam się, że to nie były gratisy ^^


Nie. Może to celowe... liczyli, że bojąc się utracić okazję zamówię z rozpędu te graty? A figę ;)

Dnia 02.12.2008 o 17:38, walgierz napisał:

Ja ze swojej strony czekam na coś co mnie zainteresuje, bo na razie jak dla mnie bida
z nędzą.


U mnie podobnie. WiCiem zainteresowała mnie wyjątkowo bogata edycja, a mając prawie 300wPLN, w tym tempie nigdy się nie doczekam okazji do ich wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:55, Todryk napisał:

> Domyślam się, że to nie były gratisy ^^

Nie. Może to celowe... liczyli, że bojąc się utracić okazję zamówię z rozpędu te graty?
A figę ;)

> Ja ze swojej strony czekam na coś co mnie zainteresuje, bo na razie jak dla mnie
bida
> z nędzą.

U mnie podobnie. WiCiem zainteresowała mnie wyjątkowo bogata edycja, a mając prawie 300wPLN,
w tym tempie nigdy się nie doczekam okazji do ich wydania.

Ja mam podobną sytuację, też mam ponad 300 wPLNów i nie mam jak się ich pozbyć. Chciałem zamówić 2 gry (Sam & Max: Sezon 1 i Sega Rally), ale wszystko mi sprzątnęli sprzed nosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żal.Dali edycję specjalną zamiast normalnej obniżyć. Pewnie z 5 egzemplarzy było. Teraz do się nie doczekam WiCa I za ruski rok:| I tak lepsze niż normalne. ;/ Wpln nie mam na co wydawać a tańsze niż normalna.:|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam & Max: Sezon 1 już jest niedostępny (jak to dobrze , że zdążyłem kupić jedną z ostatnich sztuk) , natomiast co do World in Conflict Edycja Specjalna USA od kiedy wszedłem na tą stronę , czyli od ok. godziny 17.30 to nawet przez chwile nie widziałem tej gry dostępnej , chyba ludzie się dosłownie rzucili na to i rozszedł się cały nakład w zaledwie kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakład musiał być grubo niższy niż 10 sztuk. Praktycznie w chwilę po ukazaniu się nowej oferty przy WiC pokazało się, że towar niedostępny. Na stronie sklepu zaś od samego początku był komunikat "poniżej 10 sztuk". Wątpię więc, by było tego więcej niż ze 2-3 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 19:13, Melchah napisał:

Nakład musiał być grubo niższy niż 10 sztuk. Praktycznie w chwilę po ukazaniu się nowej
oferty przy WiC pokazało się, że towar niedostępny. Na stronie sklepu zaś od samego początku
był komunikat "poniżej 10 sztuk". Wątpię więc, by było tego więcej niż ze 2-3 sztuki.


Jesteś przekonany , że na początku widziałeś tą grę dostępną ? Jeśli tak to chyba rzeczywiście było tego z 2-3 sztuki. Moim zdaniem takie akcje ze strony CDP są zupełnie bez sensu. Po co wrzucać coś w aż tak małych ilościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować