Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Przecież są nowości ?!
Turok za 19,90
Warhammer 40,000: Dawn of War Złota Kolekcja za 29,90
F.E.A.R. Perseus Mandate za 19,90
ToCA Race Driver 3 za 14,90 - wow jaka zniżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w tym tygodniu wyjątkowo nic nie kupię... jakoś rzeczywiście oklapło. ;)

Niesmiertelnik Turok rozszedł się w kilka minut czy błąd systemu z ta "niedostępnością"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś niepotrzebne 20wpln? Chciałbym zamówić gears of war ale mi brak wplnów a oszczędności brak(emerytura dziadków tylko raz w miesiąc). Jak by ktoś był tak dobry to prosze pisać na gg 12268396 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:37, kalak007 napisał:

Ma ktoś niepotrzebne 20wpln? Chciałbym zamówić gears of war ale mi brak wplnów a oszczędności
brak(emerytura dziadków tylko raz w miesiąc). Jak by ktoś był tak dobry to prosze pisać
na gg 12268396 :)

Dnia 25.11.2008 o 17:37, kalak007 napisał:

Turok za 20zł...chyba się skuszę. Myślałem, że zamówię Gow EK- niestety zapomniałem,
że mam tylko 102wPLN :( :P


Zawsze różnicę można dopłacić w rzeczywistych złotówkach, tzn. nie musisz mieć 140 wPLNów, by kupić ze zniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ragnos
Wiem ale 80zł za gre, to mi rodzice napewno nie pozwolą, a 60 juz bardziej. Chociarz może będzie to mój prezent na święta przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic specjalnie do gustu mi nie przypadło, może wziąłbym bluzę, aby się w końcu z wPLN spłukać (w sumie musiałbym jeszcze SupComa, G3, albo coś innego zarejestrować by mi starczyło), ale nie ma inf. nt. rozmiarów, ewentualnych kolorów i materiału, więc chyba na razie sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, takie rzuty to ja chcę co tydzień! EK chyba kupię, chociaż nie wiem czy mi sie opłaca bo mam tylko 69wplnow. FEAR niczego sobie, Złota Kolekcja 40K też, taniusi Turok i 2 gadżety. Rzut ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:08, Peter_l napisał:

Szkoda że bluza aż 200 wPLN, tak to bym pewnie zamówił...


Trzeba bylo oszczedzac wPLNy. :) Ja oszczedzalem i bluze sobie zamowilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecny zrzut jest raczej nie najlepszy , ale najważniejsze , że znalazłem coś ciekawego dla siebie. Jak to dobrze , że nie kupiłem Turoka w TS-ie , bo teraz mogę go mieć nie tylko taniej , ale też w premierowym wydaniu. :) Kupiłbym sobie jakieś gadżety , ale trochę szkoda mi wPLNów , bo znowu trafi się taka okazja jak przy Pure i zostanę na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no serio może jakiś pracownik gram.pl by sie wypowiedział na temat tego nieśmiertelnika, bo niewiem czy czekać, aż sie może pojawi, czy brać to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować