Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Coś widzę, że "wPLNomania!" zdycha ... O ile okazje co do gier były dyskusyjne to gadżety myślę że były całkiem fajne. Teraz nawet oferty z Kompani Graczy są lepsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 16:17, rafekx 12 napisał:

Ej co jest?! Wczorja CoH było dostępne a dzis od tak zniknęło z oferty,nawet go tam nie
ma...wrzucili jedna fajną grę i prosze...



jak nie ma jak jest. i to dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 16:16, Rexaw napisał:

Coś widzę, że "wPLNomania!" zdycha ... O ile okazje co do gier były dyskusyjne to gadżety
myślę że były całkiem fajne. Teraz nawet oferty z Kompani Graczy są lepsze ...


wPLNomania ssie i trzeba się z tym pogodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 18:02, JackXP PL napisał:

wPLNomania ssie i trzeba się z tym pogodzić. :)


Co robi..? Coś mi sie wydaje, że nie rozumię języka kosmitów...
To z jakiej planety szanowny kolega przyleciał..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 18:07, Malcollm napisał:

> wPLNomania ssie i trzeba się z tym pogodzić. :)

Co robi..? Coś mi sie wydaje, że nie rozumię języka kosmitów...
To z jakiej planety szanowny kolega przyleciał..?


Alfa Prime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 09:40, Zagul napisał:

Częściowo masz rację, ale np. taki Wiedźmin za 19,99 to na allegro go nie znajdziesz


Owszem, Wiedźmin był za grosze i to była naprawdę korzystna i kusząca oferta, grzechem było z niej nie skorzystać no ale dla wszystkich tego nie starczyło (w tym dla mnie, za długo sie zastanawiałem). Należy jednak wziąć pod uwagę to kiedy to było. Od tego czasu minęły już wieki, a my nie możemy cały czas żyć przeszłością. Takie oferty powinny być co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 00:08, dave03 napisał:

> Częściowo masz rację, ale np. taki Wiedźmin za 19,99 to na allegro go nie znajdziesz


Owszem, Wiedźmin był za grosze i to była naprawdę korzystna i kusząca oferta, grzechem
było z niej nie skorzystać no ale dla wszystkich tego nie starczyło (w tym dla mnie,
za długo sie zastanawiałem). Należy jednak wziąć pod uwagę to kiedy to było. Od tego
czasu minęły już wieki, a my nie możemy cały czas żyć przeszłością. Takie oferty powinny
być co tydzień.



był wiedźmin za 20 zł? oO ile trzeba było wplnów dopłacić? ja... jeszcze raz, jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 00:41, Bart_GT napisał:


był wiedźmin za 20 zł? oO ile trzeba było wplnów dopłacić? ja... jeszcze raz, jeszcze
raz...


Chyba 80 wpln trzeba było dopłacić. Ale to było tylko w pierwszym rzucie. Wogóle w pierwszym rzucie fajne rzeczy były - Stalker: Clear Sky za 30zł. Ale potem było już tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzę, że coś im chyba padło bo gry wyglądają jak z 2 rzutów nazad. SupComm którego nie ma na starcie, no i zniknęła ŚPZ, które liczyłem że do marca poleży cobym mógł odbiór osobisty zrobić, no i GW też znikły. A nic nowego nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szczególnie polecamy:

#
Timeshift
kategoria: Gry PC
wizerunek pudełka
Towar: niedostępny Cena sugerowana: 39,99 zł CENA JUŻ OD: 19,99 zł + 20 wPLN kup teraz
#
Neverwinter Nights Diamentowa Edycja
kategoria: Gry PC
wizerunek pudełka
Towar: niedostępny Cena sugerowana: 26,99 zł CENA JUŻ OD: 13,99 zł + 13 wPLN kup teraz
#
Cezar IV + Cezar III
kategoria: Gry PC
wizerunek pudełka
Towar: niedostępny Cena sugerowana: 19,99 zł CENA JUŻ OD: 9,99 zł + 10 wPLN kup teraz"

Kpina :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mijają już niemal dwa tygodnie od wspomnianego przez pracownika CDProjektu "na dniach". Miały być wielkie zmiany, super okazje, miało nas zatkać... już na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 12:29, Colidor napisał:

I mijają już niemal dwa tygodnie od wspomnianego przez pracownika CDProjektu "na dniach".
Miały być wielkie zmiany, super okazje, miało nas zatkać... już na dniach...



na dniach to mialabyc nowy zrzut, a na zmiany trzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych "lipnych" promocji, to ostatnio ta paczka gears of war + UT 3 jest całkiem dobrą ofertą(zwłaszcza, że są to wydania "premierowe" a nie z platyny czy innej edycji przez co, tak sądzę, odzyskujemy wplny, a nawet chyba zyskujemy 4 ) :P na allegro widziałem ją tylko raz i nie było różnicy w cenie praktycznie. No i nie powiecie chyba, że kolekcjonerska edycja gry( bodajże gears lub ut3) za 69 zł + 100wPLN to nie jest dobra oferta :D tak ogólnie to czaić się trzeba na okazje, bo myślę, że czasem coś rzucą dobrego w fajnej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś powiedzieć że ta ,,unikalna" oferta na gram.peel była/ jest 69zł +40wpln a na allegro - 69zł, coś tu nie gra w tym programie ,,jolajnościowym" ;)
A właśnie, jutro rzutu nie będzie, bo są urodziny Kim Dzong Il'a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować