Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 10:53, Malcollm napisał:

Hmmm możesz mi szanowny kolego wytłumaczyć co rozumiesz pod pojęciem "za właściwą cenę"
gdyż ja uważam, że skoro ma to być program lojalnościowy to te ceny powinny być znacznie
niższe gdyż10-15 złotych różnicy to nie jest aż tak dużo... w większości wypadków jak
to zaznaczył jeden z kolegów wcześniej wszystko niwelowane jest przez coś takiego jak
koszty przesyłki....


Po pierwsze nie postrzegam tego jako program lojalnościowy, bo... wg. mnie wPLNomania nie jest programem lojalnościowym. Cenega ma produkty all-for-points, na Statoilu/BP tak samo, nawet w sklepie przed moim domem, za punkty, moja starsza kupiła sobie odkurzacz ostatnio ( ;P). Na tym polega program lojalnościowy wg mnie. A wPLNomanię zaliczam do grona wyprzedaży CDP i pod tym kątem ta akcja wygląda całkiem pozytywnie.
A z "za właściwą cęnę", chodziło mi o to, że jak na wyprzedaży to gry są za właściwą cenę. Wiem, trochę źle się wysłowiłem, ale mam nadzieję, że skumasz o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kum kum kumam kumam bracie kumie...
Z tym, że nie chciałbym wywoływać zbędnych szumów niemniej jednak sam CD-P nazwał ten program - programem lojalnościowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rzut ... całkiem przyzwoity, ale jest jedno ale ... mam to wszystko. Oba GW, CoH''a, Stalkera ... czyli nic dla mnie. Ew. bym się skusił na Dark Mesiaha, ale tylko z odbiorem osobistym. A miał być już 1 lutego i nadal nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 18:01, Outlander-pro napisał:

. Ew. bym się skusił na Dark Mesiaha, ale tylko z odbiorem
osobistym. A miał być już 1 lutego i nadal nie ma :/


Dokładnie. Więcej w tym przypadku wychodzi przesyłka niż cała gra i to czyni ten zakup raczej nieopłacalnym. Sam co prawda bym z odbioru osobistego nie mógł skorzystać bowiem nie jestem z Wawy, ale możliwość taka powinna być. Teraz wygląda na to jakby CDP czerpał jeszcze z tego jakieś korzyści. Czy tak jest to już nie wiem, nie znam się już na tym. Fakt jednak faktem że odbiór osobisty miał być możliwy już jakiś czas temu a nadal go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:48, Malcollm napisał:

Kum kum kumam kumam bracie kumie...
Z tym, że nie chciałbym wywoływać zbędnych szumów niemniej jednak sam CD-P nazwał ten
program - programem lojalnościowym


Więc to pewnie musiał być jakiś czeski błąd ze strony CeDePu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 13:29, Sharaqus napisał:

Po pierwsze nie postrzegam tego jako program lojalnościowy, bo... wg. mnie wPLNomania
nie jest programem lojalnościowym. Cenega ma produkty all-for-points, na Statoilu/BP
tak samo, nawet w sklepie przed moim domem, za punkty, moja starsza kupiła sobie odkurzacz
ostatnio ( ;P). Na tym polega program lojalnościowy wg mnie. A wPLNomanię zaliczam do
grona wyprzedaży CDP i pod tym kątem ta akcja wygląda całkiem pozytywnie.

To jest jedna z form programu lojalnościowego, sam program lojalnościowy może przyjmować różne formy... .
Problem w tym, że korzyść za lojalność jest w większości wypadków tak samo wirtualna jak te wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:49, moonman napisał:

przydałyby się jakieś gadżety - najlepiej wiedźmińskie :-)

Och, chciałbym figurkę Geralta do kupienia w całości za wirtualne pieniądze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:59, faszcza napisał:

Ja na razie nie zamówiłem niczego, ale było by miło gdyby można było zamówić Nightfall''a...

Gram.pl nie wspiera na razie akcji "Wspierajmy Kamadan PL - miejsce wiecznej głupoty i dyslekcji" i chwała im za to! :d Ehh oczywiście nie wszyscy którą kupią trafiają do Kama, ale wiele osób tak robi..tracą poczucie normalności, zmieniają się nie do poznania, poznają niższą stroną IQ...tracimy ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej gadżetów za wPLN! Odłożyłem już całą masę wPLN i czekam na cud w postaci plakatów, smyczy, podkładek, kubków, breloków z serii gier które mają najwięcej fanów (mmorpg, CS, Warcraft 3, Gears of War itp) + dajcie możliwość wykupienia kuriera do gadżetów za dodatkowe wPLN. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:12, st63 napisał:

Więcej gadżetów za wPLN! Odłożyłem już całą masę wPLN i czekam na cud w postaci plakatów,
smyczy, podkładek, kubków, breloków z serii gier które mają najwięcej fanów (mmorpg,
CS, Warcraft 3, Gears of War itp) + dajcie możliwość wykupienia kuriera do gadżetów za
dodatkowe wPLN. Pozdrawiam.

Cuda się zdarzają, ale nie licz na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy nowa aktualizacja. Mam nadzieje że obietnica poprawy zostanie dotrzymana :]. Obstawiamy ? Czy jest wiecej pesymistów czy optymistów ? :D Ja osobiście zalicze się do optymistów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

optymista! gdyby mieli zamknac akcje, to by ja zamkneli i juz, a tak czekam spokojnie omijajac wrzaski na forum i licze, ze znowu bede mial problem: jesc - czy grac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem zamówione gry :) No i mam pytanie: na pudełku Stalkera pisze, że w środku znajduje się naklejka fluoroscencyjna z logiem radioaktywności. Ja jej nie znalazłem. Umieszczona była natomiast mapa Zony. Wie ktoś o co chodzi? :) plus na pudełkach z Company of Heroes Złota Edycja nie było tych żółtych tasiemek :P Czy ktoś jeszcze miał tak jak ja? To oczywiście tylko takie mały szczegół - pytam z ciekawości. Z samej przesyłki jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 20:53, BaRtSkull napisał:

ciekawe kiedy nowa aktualizacja. Mam nadzieje że obietnica poprawy zostanie dotrzymana
:]. Obstawiamy ? Czy jest wiecej pesymistów czy optymistów ? :D Ja osobiście zalicze
się do optymistów :]


Jeśli ta aktualizacja ma wyglądać tak jak ostatnio to ja podziękuję. Może nawet lepiej żeby jej w ogóle w takim przypadku nie było. Owszem, tytuły niezłe, ale ceny nadał nie kuszą, a przecież wypowiadający się kilka dni wcześniej tutaj konsul pisał, że cała akcja zostanie ulepszona itd. Póki co mimo najszczerszych chęci tego całego "ulepszenia" nie widzę. No ale może w tym tygodniu ;)

Edit:

O2si ---> to jak wygląda to pudełko CoH? Czy to przypadkiem nie jest wersja z Platyny? Zamieść foto jeśli to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie - to pude3ko jest z "normalnej" Z3otej Kolekcji ;) Po prostu nie by3o tych tasiemek po boku (świadczących o wcześniejszym "nieotwieraniu" pudełka). Sorry za jakość zdjęcia - pod ręką miałem tylko telefon komórkowy.

20090209214119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:41, O2si napisał:

Nie nie - to pude3ko jest z "normalnej" Z3otej Kolekcji ;) Po prostu nie by3o tych tasiemek
po boku (świadczących o wcześniejszym "nieotwieraniu" pudełka). Sorry za jakość zdjęcia
- pod ręką miałem tylko telefon komórkowy.


Oczywiście że normalna ZE:) Za wpln kupisz takie edycje gier które wyglądają tak samo jak te świeżo po premierze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale czy w premierowym wydaniu nie ma tasiemek ochronnych? :) :P Poza tym te złote gwiazdki na opakowaniu 9boczna część) nie są wyśrodkowane. Haha, ale się czepiam :P

Btw. co jest grane z literą "ł"? W moim powyższym poście zostały zamienione na cyfrę "3" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować