Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Będzie to będzie (fajnie), nie to nie (nic się nie dzieje). Co tydzień jest to przerabiane... ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:51, O2si napisał:

No ale czy w premierowym wydaniu nie ma tasiemek ochronnych? :) :P Poza tym te złote
gwiazdki na opakowaniu 9boczna część) nie są wyśrodkowane. Haha, ale się czepiam :P

Btw. co jest grane z literą "ł"? W moim powyższym poście zostały zamienione na cyfrę
"3" :|

Jak coś napiszesz a potem dodasz zdjęcie to tak się robi.
Kurde jest ten CoH jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 13:34, Zagul napisał:

> No ale czy w premierowym wydaniu nie ma tasiemek ochronnych? :) :P Poza tym te złote

> gwiazdki na opakowaniu 9boczna część) nie są wyśrodkowane. Haha, ale się czepiam
:P
>
> Btw. co jest grane z literą "ł"? W moim powyższym poście zostały zamienione na cyfrę

> "3" :|
Jak coś napiszesz a potem dodasz zdjęcie to tak się robi.
Kurde jest ten CoH jeszcze ?


Jest jest ;) Czeka na Twoją kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w ogóle zrezygnowali z tradycji rzutów we wtorek na rzecz rzutów w losowe dni - żeby była większa niespodzianka jak coś dodadzą (co za ironia :P) oraz żeby nie mieć jednego terminu - nie będą musieli się tłumaczyć, jak nie będzie czegoś w jeden konkretny dzień.
Ale to tylko domysły... Czekamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:13, Ragnos napisał:

Podejrzewam, że w ogóle zrezygnowali z tradycji rzutów we wtorek na rzecz rzutów w losowe
dni - żeby była większa niespodzianka jak coś dodadzą (co za ironia :P) oraz żeby nie
mieć jednego terminu - nie będą musieli się tłumaczyć, jak nie będzie czegoś w jeden
konkretny dzień.
Ale to tylko domysły... Czekamy? ;)



stawiam na srode. juz kiedys chyba bylo w srode wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio promocja nie była we wtorek, więc może coś będzie w tym tygodniu. A możliwe, że teraz układanie promocji zajmie więcej czasu, zwłaszcza, gdy stara partia nie została wyprzedana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:16, reykan napisał:

Ostatnio promocja nie była we wtorek, więc może coś będzie w tym tygodniu. A możliwe,
że teraz układanie promocji zajmie więcej czasu, zwłaszcza, gdy stara partia nie została
wyprzedana.


Szczerze mówiąc, w ogóle bym nie był zaskoczony, gdyby chcieli wziąć klientów "na przetrzymanie", dopóki choć trochę więcej towaru nie zejdzie. W końcu postaw się z ich strony - dają już te gry po obniżonych cenach (nie chcę w tym momencie wznawiać dyskusji o obniżkach i ''promocyjności'' cen), ale jakoś nie schodzą. Niełatwo mi zweryfikować tę informację, jako że prędko po starcie akcji usuneto możliwość wglądu w dokładną ilość przedmiotów, ale ostatnio niewiele produktów ma status "na wyczerpaniu" lub "niedostępny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że to była czysto psychologiczna zagrywka, gdyż ktoś widząc ilość na przykład 10 sztuk nie kupował, mówił jeszcze dużo, w sytuacji w której te 10 sztuk nagle zamienia się "na wyczerpaniu" gracz który będzie chciał daną grę, kupi, gdyż będzie tak naprawdę nieświadomy tego, ile pozostało sztuk w magazynie.... Zrobili to pewnie dlatego, iż pewne gry nie schodziły wcale, lekka gra słów i można sprzedać kilka magazynowych leżaczków więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:32, Malcollm napisał:


To dosyć oczywiste, ale chodziło mi o to, że nie można jednoznacznie stwierdzić, czy akcja ma powodzenie czy nie. Dwa przykładziki:
Gra 1. Początkowa Liczba egzemplarzy: 40. Liczba egzemplarzy po tygodniu: 38.
Gra 2. Początkowa liczba egzemplarzy: 190. Liczba egzemplarzy po tygodniu: 11.
Nie następowały żadne dostawy, a liczba sztuk obu gier nie była nigdy mniejsza niż 10. Przez cały czas widnieją komunikaty: dostępne, na czego podstawi można by sądzić, że obie sprzedają się równie... źle. Z tego powodu wszystkie opinie co do popularności promocji są czysto spekulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

by sprawdzić ile zostało egzemplarzy wystarczy doać np. 100 sztuk do koszyka - dostaniesz komunikat ile sztuk możesz zamówić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale kogo w sumie obchodzi ile im jeszcze zalega. mialo byc co tydzien wiec ma byc co tydzien. a nie "nowe gry co tydzien CHYBA ZE będa stare zalegały w magazynie to NIE DOSTANIECIE nowych poki starych nie wykupicie''. zenada :/

pomijam fakt ze jest dokladnie tak jak pisalem - wpadł tu jeden cwaniak, odklepał niezdrowe przeprosiny na odwal sie nawet nie zagladajac tu pozniej i nie czytajac co ludzie piszą i mają w dupie wszystko i wszystkich.
wciaz czekam na odpowiedzi.
nie ma to jak zainteresowanie klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś tą euforię po tym jak nastąpił ten rzut...;)
To jest coś ala ze świata zwierząt, pies zawsze się będzie cieszył jak zobaczy pana, nawet wtedy gdy ten pan zbyt dobry dla niego nie jest, ba mam takie inne skojarzenie, tylko bez obrazy gdyż nie porównuję ;) ot swego czasu "babrałem się" z przymusu pracą na roli, i jednym z moich obowiązków było dopilnowanie wszelkiej maści prosiaków, te bydlęta na początku się mnie bały, ale gdy zapamiętały mnie i zapamiętały godzinę o której pzrychodzę :) to się działo, ba działo się jeszcze więcej gdy nie przychodziłem o tej porze co zawsze, było wrzasku krzyku co nie miara i neizadowolonego hrumchania, ale gdy się już pojawiałem priosiaczki, świnki, warchlaczki, czyli cała gawiedź pędziła do korytka bo wiedziała coś kapnie, ważne to czy nie ważne zawsze potem mnie bardzo lubiła....
CD-P też tak robi, my siedzimy i wpatrujemy się w to puste koryto czekając na to czy coś w tym dniu wpadnie czy nie, a CD-P to taki gospodorz, raz przychodzi a raz nie bo zapomniał..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 01:43, Malcollm napisał:

CD-P też tak robi, my siedzimy i wpatrujemy się w to puste koryto czekając na to czy
coś w tym dniu wpadnie czy nie, a CD-P to taki gospodorz, raz przychodzi a raz nie bo
zapomniał..;)

Zapił pewnie i leży pod płociszem? ;)

Całkiem udane porównanie, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować