Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 16:06, Walker-Kiler napisał:

Przybyłem zobaczyłem i nic nie kupiłem :( może następnym razem

żenada... żenada... na maxa... heh lepiej juz poczekać na wyprzedaż w MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut naprawdę fajny. Gdybym miał więcej czasu na granie, a nie tylko na kolekcjonowanie pudełek z grami, to kupiłbym w tym tygodniu ze 3-4 tytuły. A tak to zastanawiam się tylko nad Pure (tak dobra gra, za taką cenę, to prawdziwa gratka) i nad F.E.A.R.

Ale najlepesze w całej tej zabawie jest to, że jak się zakupi grę za wPLNy, to po jej zarejestrowaniu ma się na koncie kolejne wPLNy i dzięki temu zabawa nigdy się nie kończy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut nie taki najgorszy ale dla mnie i tak nic się nie znalazło ciekawego. Wiedźmiński mousepad za 50 wpln ? Czy to aby nie za dużo ? Figurka Alone in the Dark wygląda na tej fotce tak żałośnie że aż brak słów - swoją drogą ciekawe kto to kupił ? O_o Koszulki za 100 wplnów ? No nawet nawet ale tyle wirtualnej ściemy na koncie jeszcze nie uzbierałem. Będzie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 16:43, KŁEJK napisał:

Rzut nie taki najgorszy ale dla mnie i tak nic się nie znalazło ciekawego. Wiedźmiński
mousepad za 50 wpln ? Czy to aby nie za dużo ? Figurka Alone in the Dark wygląda na tej
fotce tak żałośnie że aż brak słów - swoją drogą ciekawe kto to kupił ? O_o Koszulki
za 100 wplnów ? No nawet nawet ale tyle wirtualnej ściemy na koncie jeszcze nie uzbierałem.
Będzie lepiej ?

Figurke mam z EK AitD i w porownaniu z ta z Fallouta 3 to niebo a ziemia , ta jest extra.

Ludzie przestancie marudzic , bo sie slabo robi , nikt was nie zmusza do niczego , psy szczekaja a karawana jedzie dalej , towar schodzi. jak masz 20 wpln bo jedyne gry jakie w zyciu kupiles to Ekstra klasyka to sorry. kazdy program partnerski jest dla tych co kupuja a nie ogladaja przez szybe ... lepszy taki niz zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:01, libero85 napisał:

Figurke mam z EK AitD i w porownaniu z ta z Fallouta 3 to niebo a ziemia , ta jest extra.

Być może ale imo na zdjęciu wygląda dość badziewnie.

Dnia 18.11.2008 o 17:01, libero85 napisał:

Ludzie przestancie marudzic , bo sie slabo robi , nikt was nie zmusza do niczego , psy
szczekaja a karawana jedzie dalej , towar schodzi. jak masz 20 wpln bo jedyne gry jakie
w zyciu kupiles to Ekstra klasyka to sorry.

Jeśli to było do mnie to muszę cię rozczarować ;). Mam gry CDP i ze starej EKN i z NEK i XK HIT / GOLD czy też PK. Marudzenie na nieciekawe towary to jedno a marudzenie w przypadku gdy "oszczędność" kupowania w tej promocji dość często nie istnieje lub jest nikła to drugie. Bo co to za oszczędność 5 zł na jednej grze ? I tak taniej jest iść do sklepu niż tu zamawiać. A wplnów obecnie mam 92.
>kazdy program partnerski jest dla tych co

Dnia 18.11.2008 o 17:01, libero85 napisał:

kupuja a nie ogladaja przez szybe ... lepszy taki niz zaden.

<patrzy na półkę z grami> tak się składa że jakoś dziwnym trafem mam mniej gier od CDP a więcej od Cenegi ... czemu ? Pewnie dlatego że tam znalazłem gry które mnie ciekawią. W KG uzbierałem już blisko 1000 pkt.

EDIT: literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych kilku tygodniach wupeelenomańji doszedłem do wniosku, że to jedna wielka ściema. Udostępniacie np. FEAR, który w sklepie jest do kupienia za grosze, a tu oprócz wirtualZłotówek, trzeba jeszcze wyłożyć realZłotówki. Nawet przy tak taniej grze nie można spuścić klienta ze smyczy i dać mu zapłacić w całości wZł (nawet jeśli ta cena miałaby być wyższa). Jeszcze by wlazł na głowę. Żeby jeszcze można było przebierać w różnych grach i gadżetach. Nieeeeee... wybór jest bardziej niż skromny.

Wupeelenomańjo - spocznij i rozejść się. Uczyć się od Kompańji Graczy - marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:12, Vojtas napisał:

Wupeelenomańjo - spocznij i rozejść się. Uczyć się od Kompańji Graczy - marsz!



Ale czego sie uczyc ? :D Bo nie rozumiem , mam 1260 punktow i nie wiem co z nimi zrobic , mialem 450wpln i sobie kupilem Pure za 30zl. A juz wiem , jak za 1980 punktow wziac sobie za darmoche glosniki do kompa warte na allegro 100zl :D Tylko ze najpierw musze jeszcze 720zl na gry wydac. Jedna i druga promocja sa siebie warte w gruncie rzeczy... Nie mowiaz juz o tym ze w KG nie ma zadnych gier (poza aukcjami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fatalny rzut. Widać, że ten Wiedźmak za 20 zł był jedynie na podgrzanie atmosfery. A konkretnie:

The Club - 70 zł (zaokrąglam) - za tyle to już dawno można było mieć ją (NOWĄ) na Allegro.
Alone in the dark - 50 zł - no ja Was proszę, ta gra już od tak dawna zalega na półkach sklepowych, bo jej nikt nie kupuje, że...
Pure - 30 zł - to chyba jedyna rozsądna gra, która faktycznie jest po okazyjnej cenie. Szkoda, że akurat taka, która przypadnie do gustu jedynie wąskiej grupie odbiorców.
Wiedźmin mousepad - 0 zł - hmmm. Chyba jedynie dla maniaków Wiedźmina. I to za 50 wPLN.
Unreal Tournament 3 - wybaczcie, ale cena początkowa 59 zł? Za tyle to można kupić (w sklepie GRAM.PL!) Edycję kolekcjonerską, w metalowym box''ie, z ekskluzywnym breloczkiem.

No cóż, widać, że wPLN''omania powoli umiera śmiercią naturalną. Widać też, że towary nie schodzą już tak, jak przy pierwszych rzutach. Ale było to do przewidzenia. Aby taka promocja miała rację bytu, co jakiś czas (co 2-3 rzuty) po prostu MUSI się w niej pojawiać coś naprawdę ekstra. A tu ni widu, ni słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:12, NLX napisał:

Jak dla mnie fatalny rzut. Widać, że ten Wiedźmak za 20 zł był jedynie na podgrzanie
atmosfery. A konkretnie:

The Club - 70 zł (zaokrąglam) - za tyle to już dawno można było mieć ją (NOWĄ) na Allegro.

Ale to wersja konsolowa...

Dnia 18.11.2008 o 18:12, NLX napisał:

Alone in the dark - 50 zł - no ja Was proszę, ta gra już od tak dawna zalega na półkach
sklepowych, bo jej nikt nie kupuje, że...

...że to jest EK

Dnia 18.11.2008 o 18:12, NLX napisał:

Wiedźmin mousepad - 0 zł - hmmm. Chyba jedynie dla maniaków Wiedźmina. I to za 50 wPLN.

Ta, tu się zgadzam. Nie dość że drogo to jeszcze nie wiadomo jakiej jakości (patrz: ocena 1 pod opiniami produktu)


Źle CDP zrobiło że dodało Wiedźmina na rozgrzewkę. Teraz każdy towar jest porównywany do Wiedźmina za 2 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:34, libero85 napisał:

> Wupeelenomańjo - spocznij i rozejść się. Uczyć się od Kompańji Graczy - marsz!
Ale czego sie uczyc ? :D Bo nie rozumiem , mam 1260 punktow


Ja miałem 1350 i wziąłem słuchawki Creative''a. Fakt - tych nagród w Kompanii jest mało i są za rzadko uzupełniane.

Dnia 18.11.2008 o 17:34, libero85 napisał:

i nie wiem co z nimi zrobic , mialem 450wpln i sobie kupilem Pure za 30zl.


Tyle że płacąc u Cenegi raz, nie musisz już dopłacać złotówkami (nie liczę przesyłki rzecz jasna). I właśnie o to mi chodzi. A co najlepsze, ten bardzo ubogi asortyment CDP jeszcze kreuje na niewiadomo jaką okazję. Śmiechu warte.

Dnia 18.11.2008 o 17:34, libero85 napisał:

A juz wiem , jak za 1980 punktow wziac
sobie za darmoche glosniki do kompa warte na allegro 100zl :D


Uzbieraj 4 tys. a kupisz nowy procek. ;)

Dnia 18.11.2008 o 17:34, libero85 napisał:

Jedna i druga promocja sa siebie warte w gruncie rzeczy...
Nie mowiaz juz o tym ze w KG nie ma zadnych gier (poza aukcjami).


To fakt, ale to już postulowałem - tzn. dodanie gier. Nie wiem, czy to do kogokolwiek dotarło. Cenega chociaż stwarza wrażenie, że lepiej traktuje swojego klienta. W przypadku CDP nawet tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:36, Vojtas napisał:

To fakt, ale to już postulowałem - tzn. dodanie gier. Nie wiem, czy to do kogokolwiek
dotarło. Cenega chociaż stwarza wrażenie, że lepiej traktuje swojego klienta. W przypadku
CDP nawet tego nie ma...



cos w tym jest , po poczatkowych wpadkach z KG, jest calkiem niezle , jak ktos liczy na sprzet to ma w czym wybierac. jest jeszcze jeden plus , ostatnio kupilem kilka gier cenegi za 10zl sztuka (helldorado , sinking island itp a dostalem punktow jak bym wydal majatek). Pozyjemy zobaczymy jak to dalej sie potoczy , oby dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:01, libero85 napisał:

Ludzie przestancie marudzic , bo sie slabo robi , nikt was nie zmusza do niczego , psy
szczekaja a karawana jedzie dalej , towar schodzi. jak masz 20 wpln bo jedyne gry jakie
w zyciu kupiles to Ekstra klasyka to sorry. kazdy program partnerski jest dla tych co
kupuja a nie ogladaja przez szybe ... lepszy taki niz zaden.


Nie. Lepszy żaden. Bo wtedy można mówić, że "Program w trakcie realizacji", a nie robić wiochę z FEAR-em za 10 zł (ciekawe, ile razy jeszcze zobaczę tę grę w reedycji, czy promocji). Jedyne warte uwagi tytuły to Wiedźmin (już nie ma), Jade Empire (już nie ma) i NWN: Kolekcja Wszech Czasów (już nie ma). Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować