Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Jeszcze się zdziwicie, jak w jakimś rzucie za powiedzmy dwa-trzy miesiące, kiedy nikt już nie będzie zaglądał na ten temat i ogólnie zainteresowanie wPLNomanią spadnie, dadzą Wiedźmina znów za 20 złociszy ;p

Strasznie dużo gier czeka w kolejce. Pure, AoE3, DMC3... dawajcie rzuty towaru co dwa tygodnie, a za to naprawdę koszące :D

A tak z innej (a właściwie dokładnie tej samej) beczki:

Odp. na post Melchaha:


"> > Mnie wystarczającą frajdę sprawia możliwość nabycia premierowych wydań gier (które kiedyś
> > przegapiłem z różnych powodów) za małe pieniądze, co zresztą uczyniłem kupując STALKERA,
> > JADE EMPIRE i Gears Of War.
>
> Więc może Tobie to frajdę sprawia. Innym niekoniecznie. Spróbuj to zrozumieć. Dawne premierówki
> można dostać w znakomitych cenach "z drugiej ręki", nierzadko nawet kolekcjonerki w doskonałym
> stanie, więc też żaden interes. "

OK. W takim razie zrób lepszy interes - ani mnie, ani CDP nic do tego. ;) Zasada jest prosta - jak coś Ci nie sprawia frajdy / wg Ciebie się nie opłaca (bo można ubić lepszy interes gdzie indziej) to wcale nie musisz wieszać psów na organizatorach promocji - oferty, z której korzystać nie chcesz.To tak jakbyś miał dwa sklepy, przy czym sklep pierwszy oferuje cenę lepszą niż sklep drugi. Czy w takiej sytuacji wchodzisz na stronę sklepu drugiego i zaczynasz pisać negatywne komentarze, jaki to ten sklep jest zły, bo w pierwszym jest taniej? :P

*swoją droga - dzisiaj w sklepie gram.pl w metrze dostrzegłem w kąciku półki Aoe3: Asian Dynasties w wersji premierowej za... 22 PLN. Jak się szuka to sie znajduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 20:05, Zagul napisał:

Ja się cieszę, że skorzystałem z Wiedźmina


Z tym Wiedźminem to zrobiłeś interes życia. Już chyba nigdy tu nie będzie korzystniejszej oferty. Sam co prawda do tej gry jestem nieco uprzedzony, głównie ze względu na ten szum medialny jaki towarzyszył premierze, ale za takie pieniądze to nic tylko było trzeba brać. Ja niestety zastanawiałem sie zbyt długo i cały nakład sie rozszedł zanim sie zdecydowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Sam co prawda do tej gry jestem nieco uprzedzony, głównie ze względu na ten szum

Dnia 19.11.2008 o 20:37, dave03 napisał:

medialny jaki towarzyszył premierze


Pozwól, że się upewnię. Nie kupiłeś Wiedźmina, ponieważ był tak szeroko reklamowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:27, Ragnos napisał:

> Więc może Tobie to frajdę sprawia. Innym niekoniecznie. Spróbuj to zrozumieć. Dawne
premierówki
> można dostać w znakomitych cenach "z drugiej ręki", nierzadko nawet kolekcjonerki
w doskonałym
> stanie, więc też żaden interes. "

OK. W takim razie zrób lepszy interes - ani mnie, ani CDP nic do tego. ;) Zasada jest
prosta - jak coś Ci nie sprawia frajdy / wg Ciebie się nie opłaca (bo można ubić lepszy
interes gdzie indziej) to wcale nie musisz wieszać psów na organizatorach promocji -
oferty, z której korzystać nie chcesz.To tak jakbyś miał dwa sklepy, przy czym
sklep pierwszy oferuje cenę lepszą niż sklep drugi. Czy w takiej sytuacji wchodzisz na
stronę sklepu drugiego i zaczynasz pisać negatywne komentarze, jaki to ten sklep jest
zły, bo w pierwszym jest taniej? :P

Tobie może nic do tego, CDP raczej jednak tak, wszak to m.in. do mnie oferta jest skierowana, a ja ją krytykuję, bo uważam, że jak na "super ofertę" jest zwyczajnie słaba. I denerwuje mnie mydlenie oczu, kiedy to zwykłą w zasadzie promocję próbuje się sprzedać jako coś niezwykle atrakcyjnego. Widać jednak, że marketing działa skutecznie, skoro nadal jest tylu chętnych. A jednak nie wszyscy...
No i oczywiście, że nie muszę wieszać psów na organizatorach promocji. I nie wieszam. Wieszam natomiast na samej promocji.

A co do wyboru sklepu: no niestety, to tutaj mam zalegające wPLNy, a nie gdzie indziej. Taka subtelna różnica. A akcja ma polegać na ich wydawaniu, a nie kiszeniu. A kisić i wydawać mogę tylko tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zaprzestać tej jałowej dyskusji o jakaści promocji?

Przecież ile ludzi, tyle opinii. Jedni chcieliby takie gry w ofercie, a inni zupełnie inne, nad czym więc tu dyskutować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 01:57, maciekwitek napisał:

A może by tak zaprzestać tej jałowej dyskusji o jakaści promocji?

Przecież ile ludzi, tyle opinii. Jedni chcieliby takie gry w ofercie, a inni zupełnie
inne, nad czym więc tu dyskutować?

Od tego jest forum, żeby dyskutować. Oczywiście nikt nikogo do dyskusji nie zmusza, do czytania również. Poza tym mam nadzieję, że może choć trochę z tych uwag jakie już padły w tym wątku, wpłynie w pozytywny sposób na jakość tej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 07:07, HumanGhost napisał:

Ehhh gdyby nie leciwy już komputer mój to skusiłbym się na coś na pewno.


O to teraz zeby zalozyc koszulke albo smycz potrzebny jest dobry komputer? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 07:37, Wojman napisał:

O to teraz zeby zalozyc koszulke albo smycz potrzebny jest dobry komputer? ;)


Hehehe koszulek i smyczy to ci u mnie dostatek. Sam nie wiem co nosić już. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 23:50, maciekwitek napisał:

Pozwól, że się upewnię. Nie kupiłeś Wiedźmina, ponieważ był tak szeroko reklamowany?

Nie kupiłem Wiedźmina, bo nie planowałem na tą grę wydać 90zł. W tamtym czasie ukazały sie tytuły, które mnie bardziej interesowały. Kupie go może jak cena spadnie, wcześniej nie (liczę że uda mi sie go jeszcze kupić za te wPL + 20zł :P). A co do jego reklamy to nie tylko mnie one bardziej do tej gry zniechęciły. Nawet oceny w krajowej branży zadawały sie być naciągane, bo tak CDA 9+ i znaczek jakości, GOL 92%. A jak to wygląda na świecie? Średnia ocen dla Wiedźmina wynosi 81% (więc 10-15% mniej niż oceniano ją w Polsce), czyli widać że u nas patrzano na tą grę nieco inaczej. Na koniec dodam jeszcze, że Wiedźmin nie jest słabą grą, ale na ocenę ponad 90% nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ocenami w prasie (w Polsce, jak i na świecie) aż tak bardzo bym się nie sugerował). Mówię ogólnie, a nie konkretnie o Witcherze. Po prostu nie ufam recenzentom potentatów medialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumowując te kilka ofert jakie do tej pory pojawiły się w wplmanii dochodzę do wniosku że głównie "wspierani" są konsolowcy oraz gadżeciarze. Pecetowców imo traktuje się jakoś tak po macoszemu, promocje niby są ale o niebo lepiej na nich wychodzą ci co kupują w tej "promocji" gierki na konsole.

EDIT: owszem czasem coś się ciekawego trafi ale nie ma to jak raz czy dwa dać Wiedźka za 20 zł i mieć spokój ... A to "czasem" to w sumie "bardzo rzadko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiele hałasu o nic - naprawde dobre okazje są zawsze niedostępne (niezależnie od tego kiedy wejdę) a reszta to niezbyt uczciwa promocja na zasadzie: wstawimy zawyżoną cenę i niech ludzie myślą że kupują okazyjnie - a tymczasem te same tytuły bez wydawania wPLN-ów można kupić w tzw tańszych seriach np "superseller" za tą samą cenę lub bardzo zbliżoną co wydamy w gotówce - tak więc tracimy tylko wPLNy - które swoją drogą i tak zalegają i zalegać będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wreszcie można wydać swoje wplny. Miło także widzieć że każdy z rzutów przynosi nowe gadżety, bardzo bym chciał aby dodali jakiś gadżet z Gears of War np. czpke czy koszulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:31, KŁEJK napisał:

Tak podsumowując te kilka ofert jakie do tej pory pojawiły się w wplmanii dochodzę do
wniosku że głównie "wspierani" są konsolowcy oraz gadżeciarze. Pecetowców imo traktuje
się jakoś tak po macoszemu, promocje niby są ale o niebo lepiej na nich wychodzą ci co
kupują w tej "promocji" gierki na konsole.

EDIT: owszem czasem coś się ciekawego trafi ale nie ma to jak raz czy dwa dać Wiedźka
za 20 zł i mieć spokój ... A to "czasem" to w sumie "bardzo rzadko".


Konsolowcy ? Przeciez te gry jakie tam daja to zlom ostatni, a kosztuja niebotycznie w wpln. To ja juz wole kupowac premierowe edycje pc w cenie nizszych serii niz brac cos co mozna kupic za grosze na allegro czy ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut

W porównaniu do oferty gier na PC wydawało mi się że jest to oferta bardziej atrakcyjna. Na konsolach i na grach na nie nie znam się zbyt dobrze, cóż mój błąd - skoro tak twierdzisz. Poza tym część osób chwaliła sobie te "tanie gry na konsole" w wplnmanii więc uznałem że jest to opłacalne. Cóż, kolejny raz się pomyliłem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować