Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 21:01, marci1919 napisał:

20 stycznia:
* imieniny: Dobiegniew, Dobrochna, Dobroniega, Dobrożyźń, Dobrzegniew, Eutymiusz, Fabian,
Fabiana, Lucjan, Maur i Sebastian
* Azerbejdżan - Dzień Męczenników
* Gwinea Bissau, Republika Zielonego Przylądka - Dzień Bohaterów
* Mali - Święto Armii
* wspomnienia i święta kościoła katolickiego:
o św.Fabian, papież i męczennik
o św.Sebastian, męczennik



Aaaa... i nareżcie wszystko jasne dlaczego nie ma zrzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:37, crash807 napisał:

> 20 stycznia:
> * imieniny: Dobiegniew, Dobrochna, Dobroniega, Dobrożyźń, Dobrzegniew, Eutymiusz,
Fabian,
> Fabiana, Lucjan, Maur i Sebastian
> * Azerbejdżan - Dzień Męczenników
> * Gwinea Bissau, Republika Zielonego Przylądka - Dzień Bohaterów
> * Mali - Święto Armii
> * wspomnienia i święta kościoła katolickiego:
> o św.Fabian, papież i męczennik
> o św.Sebastian, męczennik
>


Aaaa... i nareżcie wszystko jasne dlaczego nie ma zrzutu.



A jutro na pewno też będą święta... Podajcie tylko jakie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@polskavaenk
Prosze:
- Dzień Babci
- Barbados - Dzień Errola Barrowa
- Dominikana - Święto Matki Boskiej z Altagracia

Dzisiaj zamawiali bilety a jutro cala ekipa CDP leci na Barbados.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > 20 stycznia:
> > > * imieniny: Dobiegniew, Dobrochna, Dobroniega, Dobrożyźń, Dobrzegniew, Eutymiusz,
>
> > Fabian,
> > > Fabiana, Lucjan, Maur i Sebastian
> > > * Azerbejdżan - Dzień Męczenników
> > > * Gwinea Bissau, Republika Zielonego Przylądka - Dzień Bohaterów
> > > * Mali - Święto Armii
> > > * wspomnienia i święta kościoła katolickiego:
> > > o św.Fabian, papież i męczennik
> > > o św.Sebastian, męczennik
> > >
> >
> >
> > Aaaa... i nareżcie wszystko jasne dlaczego nie ma zrzutu.
> >
>
>
> A jutro na pewno też będą święta... Podajcie tylko jakie... ;p

Hahahahahaahahaha. Nie ma to jak solidna dawka smiechu przed snem. Dobranoc GRAM i CDP! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po raz KOLEJNY zawiedli/oszukali i nie wywiazali sie z obietnic :// ("nowe tytuly co tydzien")
jaka żenada :/
ot profesjonalna i rzetelna firma :/

tojuz nawet nie jest smieszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:34, Bambadil napisał:

Primo to nie temat "matematyka - naucz się liczyć" ;D


Mam nauczyć się liczyć? Sugerujesz że to proste działanie źle policzyłem? Użyłem liczb które Ty podałeś w poście. Nikt nie musi wiedzieć "co autor miał na myśli".
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matmę opanowałeś, ale jak widzę czytania ze zrozumieniem już nie -.- Wytknąłeś mi błąd, więc napisałem, że to nie jest odpowiedni temat na wytykanie (nieistniejących) błędów matematycznych. I tyle.
EOT

LIZZU - zauważ, że w zeszłym tygodniu nowy rzut był w środę ! ;] Mają jeszcze czas. Myślmy optymistycznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, nie ma nic nowego na wpln. Widać, że mało osób zamawia na wpln (nowości tygodnia - większość towarów dostępna) z ostatniego zrzutu. Dlatego nie opłaca im się robić nowej oferty - " zostało dużo towarów, zaczekamy aż wykupią, potem damy następny zrzut". Chociaż jakiś gadżet nowy ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:15, polskavaenk napisał:

Ahh, nie ma nic nowego na wpln. Widać, że mało osób zamawia na wpln (nowości tygodnia
- większość towarów dostępna) z ostatniego zrzutu. Dlatego nie opłaca im się robić nowej
oferty - " zostało dużo towarów, zaczekamy aż wykupią, potem damy następny zrzut". Chociaż
jakiś gadżet nowy ;D.

Jak dają samo byle g... to ludzie nie kupują. A jak obiecali że będą dawać nowe rzeczy co tydzień to niech sie wywiążą łaskawie z obietnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i najlepiej to unikac tematu jak to robi cale to pozal sie boze cdp ktore ma nas w dupie i nawet jednego durnego komentarza tu nie moze napisac co i jak z ta niby promocja, wiielkim programem lojalnościowym. cdp coraz gorsze sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 21:01, marci1919 napisał:

20 stycznia:
* imieniny: (...) Sebastian


No co ? Miałem wczoraj imieniny, to wszyscy w CDP świętowali na całego, nawet dzisiaj od samego rana trwają poprawiny ;] , więc nowy zrzut będzie dopiero za tydzień xD (jak ekipa dojdzie do siebie i będzie zdolna do pracy ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego poniekąd nie rozumiem, nie ma zrzutów to wszyscy jęczą jak już są to większość pieje pieśni pochwalne, zdecydujcie się albo jedziecie po wszystkim ostro albo macie to wszystko w głębokim poważaniu, ja dałem sobie z tą pseudopromocją już dawno spokój bo wiem, że jęczenie czy jakiekolwiek żale nic nie dadzą bo i tak nikt z odpowiedzialnych za tą pseudopromocje osób tego nie przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień zapewne ktoś się odezwie, że tydzień temu w środę nie było zrzutu bo był dzień babci. Ciekawe czy cały rok są jakieś świeta bo może poprzednie zrzuty to były przypadki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


polskavaenk Ahh, nie ma nic nowego na wpln. Widać, że mało osób zamawia na wpln (nowości tygodnia - większość towarów dostępna) z ostatniego zrzutu. Dlatego nie opłaca im się robić nowej oferty - " zostało dużo towarów, zaczekamy aż wykupią, potem damy następny zrzut". Chociaż jakiś gadżet nowy ;D.

Jak mają kupować jak każdy szanujący się gracz już te tytuły ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:23, knopfler napisał:

Jak dają samo byle g... to ludzie nie kupują.

Pak Gears of War + Unreal Tournament III gównem bym nie nazwał. Przed chwilą był u mnie listonosz z paczką - wszystko bardzo ładnie zapakowane, nie wspominam o cenie w/w. zestawu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje poprostu sie zbędnie nie ekscytować, jak coś dojdzie to super, jak nie, to w sumie to nic nie zmienia. Może spasowali, może niewiedzą co dać, w końcu są ograniczeni do tytułów przez siebie wydawanych, wiec nie ma tego niewiadomo ile. Endure Bros...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatni mój post do Ciebie bo ręce mi opadają,
pierw wytykasz mi matematykę potem odwołujesz a teraz czytanie ze zrozumieniem?
przeczytaj uważnie swój post a potem moją odpowiedź.
Nie mam zamiaru się kłócić z małolatem, przeżywaj dalej temat wrzutów bo to pasjonujące jest.
PS: W jednym masz rację, to nie jest odpowiedni temat na wytykanie (istniejących!) błędów, po prostu od niepamiętnych czasów nie zaglądałem na gram.pl i byłem ciekaw tematu dot. wplnów a w nim urzekła mnie Twoja matematyka. Tyle wyjaśnień w sprawie mojego wtrącenia się.
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować